ŞAHİKA'NIN KRİPTOLARI...

ŞAHİKA'NIN KRİPTOLARI...

Hala bir çoğu en tepede ve en etkili konumlardalar. FETÖ üyelerinden, KRİPTO olanlarından söz ediyorum. Daha doğrusu bunlar şimdilik! kendilerini gizlediklerini sananlar... Bu sabah günün ilk haberi , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını konu alan REİS filminn yapımcısı ve ardından 15 Temmuz darbe girişiminin konu alındığı UYANIŞ filminin yönetmenliğini yapan Ali Avcı FETÖ üyesi olmaktan gözaltına alındı. 

Bu gün yazımda benzer bir konuya dikkat çekecektim ki manzara koymaya gerek kalmadı. Ali Avcı ifadesinin veya yargılanmasının ardından cezamı alır beraat mi eder bilemetyiz. Ancak şu bir gerçek ki, Cumhurbaşkanı'nın yakın çevreinde hala daha 15 Temmuz öncesi çete başı Fettullah'ın yayın organlarında kalemşörlük yapmış, cicili bicili, iyi eğitimli bazıları var ki ne oldukları konusunda iyi kötü bir şey söylenmeden YAKINDAN İNCELENMELERİ ve HAKLARINDA GEREKLİ ARAŞTIRMALARIN YAPILMASI GEREKİYOR.  Aksi halde bu halk KANDIRILMIŞIZ açıklamasını KANDIRILMAK OLARAK ALGILAR!

30 Mart yerel seçimlerine beş kala, partiler adaylarını daha tam olarak açıklamamışlar. Açıklananlar var açıklanmayanlar var. .. BUNDAN SONRASINI DİKKATLE OKUMALISINIZ! 

Adaylıığı ön seçim sonucunda kesinleşmiş bir belediye başkanı adayı çalışmalarına ilk adımlarını atmışken bir gece telefonu çalar. Telefonun ucundaki diğer kişi başkan adayına; KARŞINA ADAY OLARAK,  (?) (A) KONSA UYGUNMUDUR, SAKINCASI VARMI? diye soruyor. Bu soru üzerine belediye başkanı adayı; hayır hiç bir sakıncası yok. hatta çokta memnun olurum diyor. Konuşma daha fazla uzamadan telefonlar karşılıklı kapatılıyor. Bu kısa konuşmanın ardından belediye başkanı adayı yine telefonuna sarılarak, karşısına rakip olarak adaylığı açıklanmasında sakınca olup olmadığı ve kendisinin de onayladığı rakip aday olarak isminin açıklanacağından emin olduğu (?) (A)' isimli RAKİBİNİ TELEFONLA ARAR.! gecenin ilerleyen saatleri olsa da, (?) (A)  telefondaki diğer partinin adayının karşısında aday olacağını bu telefon sayesinde öğrenir ve ilk anda inanamaz. Her iki isim karşılıklı rakip olarak seçime girerler ve sürprizi veren aday seçimi kazanır ama ( kazandığını zannettiği bu seçimin ona çok şeyi kaybettirdiğini o günlerde hatta bu günlerde dahi farkedemez).

Bu 15 Temmuz öncesi yani 2014 yerel seçimleri öncesi yaşanan bir gelişme; OLABİLİR Mİ BÖYLE BİR ŞEY? Nerede olmuş, nerede yaşanmıştan öte; Okunduğunda ilk akla gelen soru, NEREDE? Ama önemli olan NASIL? O günün nasılı bu günün de nasılı... O GÜNLERDE KANDIRILMIŞLIĞIN DAYANILMAZ IZDIRABINI YAŞIYORDUK. AMA BU GÜN ?????

15 Temmuz yıl dönümü için hazırlanaan, billboardlara asker ve halkı karşı karşıya gösteren afişleri kimler hazırlayarak yapıştırtmışlarsa, o afişlerde TÜRK HALKI VE TÜRK ASKERİ KARŞI KARŞIYA GETİRİLMİŞ GÖSTERİLİYORSA VE TÜRK ASKERİNİ ACİZ, ACINASI, KOLLARINI BAŞININ ÜZERİNDE BİRLEŞTİRMİŞ VAZİYETTE TESLİM OLMUŞ KİMLER GÖSTERİYORLARSA ... yukarıda bahsettiğim 30 Mart yerel seçimlerindeki tezgahı da onlar kurmuşlardır.  AYNI KİŞİLER!

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor