BANA DOKUNMAYAN FETÖ BİN YAŞASIN DİYENLER...

BANA DOKUNMAYAN FETÖ BİN YAŞASIN DİYENLER...

15 Temmuz'un ardından tekrarlamakta fayda var.

Biz bunlarla bir arada nasıl devam ederiz? Binlercesi hatta milyonlarcası yanımızdalar, içimizdeler. Kimin kim olduğunu bilmiyoruz! Hangimz FETÖ yapılanmasının içindyiz? 

Bin ayrı nedenden paronoya yaşayan toplum şimdi FETÖ'cü paranoyası ile kıvranmaya mahkum.

Geçen gün yazdığım yazımda da üzerinde durduğum konu; Bu işin sosyolojik tarafı neden dikkate alınmıyor? Kriptolar hala daha merkezi bazı noktalarda bölücü, yıkıcı faaliyetlerini sürdürüyorlar ve asıl siyasetin merkezinde parti ayırt etmeksizin bu insanlaar nerelerdeler ve hangi etkin görevlerdeler? Ak Parti, CHP, MHP ve diğerleri ile birlikte siyasetin merkezinde kimler FETÖ'cü? Biz bunları ne zman görüp, arınmış olduğumuza inanacağız? 

FETÖ ile mücadele sadece devletin, sadece Ak Partinin meselesi değil. İşin sulandırıldığı ap açık ortada. FETÖ ,le mücadele tek başına bir partinin meselesiymiş gibi yaratılan algıda muhalefet ve YOBAZ kafaların işine geliyor. Bu tüm söylemlerde ortaya konulan CEHALETİN ta kendisi ve kısır, basit siyasi safsatalar. Ancak üzerinden bir yıl geçmesine rağmen hassasiyetler elden geldiğince cıvıklaştırılıyor.

Adına darbe girişimi denen o hain, şerefsiz kalkışma Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı ve en kanlı planının telaşlı ve yine en beceriksizce yapılan HAİN TUZAĞI olarak tarih sayfalarında yerini alacak.

Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın... mantığının hüküm sürdüğü hatta genel kural olduğu Türk insanı bir yılın ardından hala daha bir çok gerçeğin farkında değil. farkında olması yine birilerinin planı dahilinde engelleniyor. Hedef bizdik. Tüm toplum hepimiz bu hain tuxağın hedefindeydik. CHPli, MHP li oncu, buncu yoktu. Türkiye tümüyle bu hain tuzağın tek hedefiydi. Bir yılın ardından farkındalığımızın önüne çekilen setleri yıkmak ve senci, benci olmanın ötesinde geliştirilmesi gereken refleksleri gin yüzüne çıkartmanın kaçınılmaz olduğunu fark etmek gerekiyor. 

FETÖ yılanın ta kendisi. Ancak bana dokunmadığı sürece bin yıl yaşasın diyenler... yılan sizi sokmayacaktı, Sokarak zehirlemeyecekti de ne apacaktı? diye soruyorsanız; Anladınız siz onu.  Şimdi leylek aramaya başalsanız tam zamanıdır.

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI