KİRLİ VE HASTA RUHLARINIZI MİLLETİN ÜZERİNDEN ÇEKİN!

KİRLİ VE HASTA RUHLARINIZI MİLLETİN ÜZERİNDEN ÇEKİN!

Bu sefer işin gerçekten cılkını çıkarttılar.

Fırsatçılığın bu kadarına pes. Ne vicdana ne akla sığmayacak yöntemlere baş vurmaya başladılar. kaybet, kaybet sendromuna kapılmalarına mütakip ortaya konulan basitliklere eyvallah ama bu kadarına pes. Bundan sonrası YIPRAT, YIPRAT sendromunun saçmalıkları, iftiraları...

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi 11 Mayıs 2016 trihli almış olduğu kararla; Anıtkabir Tarihi Sit Alanı Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı”nda değişikliğine gitti. Değişiklik 7 Haziran’da Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu’ndan geçti. 7 Temmuz 2017’de de askıya çıktı

Konunun gereği, talebi ve özü bilinmeden toplum üzerinde yyaratılmaya çalışılan algıyla VER YANSIN başlatmakta gecikmeyen odaklar sosyal medya üzerinden GAZLAMA OPERASYONUNA  bodoslama daldılar.

TMMOB Ankara Şube başkanı Tezcan Karakuş Candan, askıdaki değişiklik plnını ''üç'' gün incelediklerini ama olması gerekenin aksine karmaşıklıkların içinden çıkamadıklarını söyleyerek konu hakkında bin dereden bin değişik suyu tek bir kanala akıtaya çalışmış.  ''üç'' gündür inceleme yerine bu değişiklik planının nedenini ve nasılını, yapanlara neden sormadınız demezler mi? İşin içinden çıkamayınca VER YANSIN öyle mi? Hem içinden çıkamadınız buna rağmen bir KANNAT sahibi oldunuz! Anlamadığınız, bilemediğiniz, BİLGİNİZ OLMADIĞI HALDE FİKRİNİZ OLUŞABİLDİ!  Bilginizin eksik veya yeterli olmamasına rağmen; ANITKABİR ÇEVRESİNİN İMARA AÇILACAĞI İDDİASINDA BULUNABİLDİNİZ! ... ve bunu kamuoyuna duyurdunuz.

Sosyal medya patlıyor. Eksik, yanlış hatta tümüyle maksatlı bu algı yanıltması nedeniyle sosyal medya infiali var. 

ANITKABİR ÇEVRESİ VE BULUNDUĞU ALAN İMARA, YAPILANMAYA FALAN AÇILMIYOR! Bunu herkes net olarak öğrensin. Konu çok daha farklı. Plan değişikliğinin gerçek amacı; Anıtkabir karşısındaki park alanında bulunan askeri lojmanların RESMİ statüye kavuşturulmasıdır. Bu talep Milli Savunma Bakanlığından Ankara Belediye Meclisine gelmiştir. Şimdi bunun üzerinden YIPRAT YIPRAT SENDROMU ile daha önceki bir yazımda bellirttiğim gibi HERKES BAŞKA YERDE DEĞİL, BUZAĞIYI KENDİ ALTINDA ARASIN.

Bu yöntemler, bu iftiralar, bu tür bozgunculuk girişimleri, topluma empoze etmeye çalıştığınız bu tür algı yanıltma operasyonları size ne kazandırıyorun ötesinde gerçekten siz kimsiniz, siz nerelerin tetikçilerisiniz? ANITKABİR ÜZERİNDEN YÜRÜYECEK KADAR HIYANET VE DALALATE nasıl sürüklendiniz? TMMOB bir açıklama yapmış olabilir. Kendi görüşleridir. Bunu evirip çevirip neden bu toplumu ayrıştırıcı, araya nifak serpici araç olarak kullanmaya tenezzül ediyorsunuz? Hepimizin  hassasiyeti, ATATÜRK VE ONUN HATIRASI diye mi? Yılmadınız, usanmadınız, aldığınız derler yetmedi... ATATÜRK'Ü KULLANMAKTAN, ONUN HATRASI ÜZERİNDEN YÜRÜYEREK TOPLUMUN SİNİR UÇLARINA DOKUNARAK O MELUN AMACINIZA SU TAŞIMAKTAN YORULMADINIZ.  

Kaybet, kaybet sendromu sonunda sizi, saldır, saldır pozisyonuna getirdi. Akıl hastası, ruharı satılmış hainler güruhuna çevrildiniz. 

Bu aşağlık planınız da tutmayacak.

ANITKABİR ÇEVRESİNİN İMARA AÇILMASI DİYE BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL. Gerçeklerin üzerini örterek ve saptırarak bir yere varamayacağınızı öğrenmiş olmanız gerekirdi.

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor