Ekrem Eşkinat’a Gençlik Kolları Golü . . .

Ekrem Eşkinat’a Gençlik Kolları Golü . . .

CHP li hiç kimse bundan böyle demokrasiden, demokratikleşmeden, sosyal demokrasiden dem vurmasın.
 
Hele de başka bir siyasi partiyi, Hatta siyasi lideri despotlukla, anti demokrat tutumlar sergilemekle, seçme ve seçilme özgürlüğü gibi basma kalıp jargonlarla eleştirmeye cüret etmesin.
 
Şapka düştü kel meydana çıktı.
 
Süleymanpaşa İlçe Gençlik Kolları seçiminde mal meydana çıktı.
 
Partili 30 yaşın altındaki her üyenin oy kullanabileceği veya delege belirleme yoluyla tespit edileceklerin oy kullanarak gençlik kolları seçiminde oy kullanması gerekenlerin belirleneceği yerde oturup masa başında 300 kişi belirleyeceksin ve bu 300 kişi oy kullanacaklar. Diğerleri ne olacak?
 
Hadi şimdi yine demokrasiden söz edin. Diğer siyasi akımları, partileri, ideolojileri eleştirin.
 
46 seçimlerinden açık oy gizli tasnif alışkanlığı mı CHP de bu yöntemleri süre getiren? Nede olsa gelenek gelenektir. Kani, yahni meselesi.
 
Diğer taraftan da;
 
Eczacı Ekrem Eşkinat gençlik kolları seçimlerine de burnunu sokmuş. Alkadras kuşçusu. İlla her kuşun etini yiyecek. ne oldu? İyi mi yaptınız? Partili gençleri ayrıştırdınız. Koca adamlar bir araya gelerek sizin jargonunuzla uzlaşı tesis etseydiniz olmazmıydı? gençleri bir araya getirseniz ortak bir liste sağlasanız. hadi yarış olsun, renk gelsin dediniz de şimdi ne oldu? Neden burunlarınızı soktunuz gençlerin arasına?
 
O gençleri karşılıklı oncu, buncu diye yaftaladınız bravo.
 
Şimdi kalkıp bana hiç kipse demokrasi kazandı, CHP de çok seslilik var. CHP geleneğinde demokrasi var. Partimiz kazandı, kol kırılır yen içinde kalır gibilerinden hamaset nutku atmaya kalkışmasın.
 
Bal gibi gençleri böldünüz.
 
Gençler üzerinden, kadınlar üzerinden sidik yarışı yapıyor, güç, gövde gösterisine yelteniyorsunuz. Birileri kalkmışlar masa başında 300 isim belirlemişler, bir diğeri ben belediye başkanıyım demiş burnunu sokmuş. Alın şimdi başlarınıza çalın.
 
Belediye başkanı tabi müdahale edecek. Etmelide zaten. Ama ayrıştırıcı değil, karıştırıcı değil, birleştirici kaynaştırııcı amaçla müdahale etmeli. Hepi topu gençlik kolları. Kadın kolları.
 
İleriye yönelik hesapları olanlar gençler kadınlar üzerinden öncül stratejiler peşindeler.
 
Çok yazık.
 
Gençler ve kadınlar adamı Milletvekili yapamazlar belki ama Milletvekili olmasını engelleyebilirler. aradaki bu farkı gözeterek işlere burnunuzu sokuyorsanız, yine yanlıştasınız. Unutmayın ki, arkanıza aldığınız kadar genci karşınıza aldınız. hadi kolay gelsin.
 
Ama öyle, ama böyle CHP bu gün bir demokrasi dersi daha verdi.
 
Demek oluyor ki;
 
CHP nin sadece dediği yapılır ama yaptığı asla yapılmaz. Zaten on yıllardır iktidar yüzü görememiş olmanın nedenini bu merkezde ararsanız gerçekle yüzleşmiş olacaksınız.

DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor