TEKİRDAĞ SPOR'UN GELECEĞİNE İPOTEK KOYMAYA HİÇ KİMSENİN HAKKI YOK.

TEKİRDAĞ SPOR'UN GELECEĞİNE İPOTEK KOYMAYA HİÇ KİMSENİN HAKKI YOK.

TEKİRDAĞ SPOR CAN ÇEKİŞİYOR. Bunu yazmak ve okumak ne acı verici değil mi, ya bunu yaşamak, buna tanık olmak,  bunun sorumluları arasında kendini hissetmek... ÇOK ACI!

Yazan, okuyan, yaşayan ve bundan derin üzüntü duyan hatta bu durum karşısında uykuları kaçan o kadar çok sayıda taraftar, o kadar çok sayıda TEKİRDAĞ SPOR SEVDALISI varken duyarlılık, sorumluluk gösterme sıralamasında ilk beş içinde olması gerekenlerin umursamazlıkları hepsinden daha kötü.

Son günlerde camiada ortaya atılan tartışma konusuna duyarsız kalmak olanaksızdı. 

İzmir'in ve Türk futbol kamuoyunun çınarı ALTINORDU KULÜBÜ bünyesinde son yılların en başarılı çıkışını yakalayan iş adamı TEKİRDAĞ SPOR'a pilot takım olarak talip olmuş. Kamuoyundan edindiğimiz bilgilerle bu kadarınıı biliyoruz. Buna yönelik girişimlerde buluunanların olduğunu duyduk ve TEKİRDAĞ SPOR'un kurtuluş reçetesi olarak bu girişimi desteklememek için ya AHMAK, ya VİCDANSIZ veya BAŞKA HESAPLARA DAYALI EGOLARIN KURBANI olmak gerektiğini düşünüyorum.

Şayet bu girişimlerin paraleleinde bir adım varsa bu gerçekten BULUNMAZ FIRSATTIR.

Değerlendirilmemesi adına ortaya konulacak her argüman safsatadan başka bir şey değildir. Bu adıma karşı çıkan kim varsa ilk olarak kendisine şu soruyu sormalı; BEN TEKİRDAĞ SPOR İÇİN NE YAPMADIM? Ne yapmadım  diye sormak vicdan ve ego rahatlaması olduğundan NE YAPMADIM sorusu vicdanlardaki gerçeklik aynasına ışık tutmaya yeter.

Konu hakkındaki yüzeysel bilgilerimizle ancak bu tespiti yapabiliyoruz. Ancak, böyle bir teklif veya niyet dahi varsa değerlendirmek adına bir an dahi boşa harcanmamalıdır. TALİH KUŞUNUN KANATLARINI YOLMAYA, ONA TAŞ ATMAYA ÇALIŞMAK NE TEKİRDAĞLILIĞA NE DE TEKİRDAĞ SPOR SEVGİSİNE YAKIŞMAZ. 

Aklı selim ve mantıklı hatta bu konuda çıkarcı, haris davranmak zorundayız. Tekirdağ Spor'un geleceğine egolarımız ve manevi beklentilerimizi tatmin etme adına ihanet etmek, ipotek koymak tarih önündeki en büyük hata olacaktır.

Bu bilgiyle bu kadar yorumlayabiliyoruz. Erişeceğimiz ve elde edeceğimiz, bize aktarılacak diğer bilgiler ışığında yapacağımız yorum hakkımızı saklı tutarak; TEKİRDAĞ SPOR'un GELECEĞİNE İPOTEK KOYMAYA HAKKIMIZ YOK!

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI