CHP PM ÜYESİ VE TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER'E SORUYORUM...

CHP PM ÜYESİ VE TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER'E SORUYORUM...

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer'in '' laik sistemin içi boşaltılıyor '' başlığı altında yayınlanmış beyanatını okurken aklıma ilk gelen; Candan hanımın, benim 24 ve 25 Ağustos tarihli iki ayrı ancak aynı içerikli yazılarımı okumadığı oldu.

Tekirdağ Milletvekili olan Candan hanımın, kendi seçim bölgesindeki basını ne kadar yakından TAKİP ETMEDİĞİNİ anlamış olduk. Aksi olsa, benim 24 ve 25 Ağustos tarihli iki yazımı okumuş veya danışmanları tarafından kendisine iletilmiş olsa konuyu çok daha farklı ele alacağından eminim. Umarız bundan sonra kendi seçim bölgelerindeki basınıYAKINDAN TAKİP EDERLER.  O yazıda, belkide Milli Eğitim Bakanlığı yapmış olan bir çok ismin, Milli Eğitim Komisyonlarında görev almış bir çok Milletvekili'nin dahi haberdar olmadıkları çok önemli, milli bir konu belkide ilk kez ortaya konuldu.

Sayın Vekil, eminimki o yazıları okuduğunda üzerine düşen vekalet görevini çok daha etkin biçimde yerine getirmek için harakete geçecektir. Keşke dün yerel gazetede rastladığım o açıklamasını yapmadan önce benim yazımın içeriği konusunda haberdar olsaydı ve okuduğunda bilgi sahibi olarak öncelikli yerine getirmesi gereken ne varsa yaptıktan sonra yine aynı açıklamayı, yine aynı başlıkla yapsaydı. Gerek kalırmıydı bilemem!

Candan Yüceer o tarihlerde SÜLEYMANPAŞA İLÇE DELEGE TESPİTİ İÇİN YOĞUN BİÇİMDE ÇALIŞIYOR, DESTEK VERDİĞİ ADAYDAN ÖTE BELİRLENECEK DELEGELERİN ''BİZİMKİLERDEN'' OLMASI ADINA GEREKLİ İTTİFAKLARIN OLUUŞUMU İÇİN ÇABA SARFEDİYOR OLDUĞUNDAN bu tür konulara öncelik verememiş olabilir. Ufukta seçim var ve belirlenecek delegeler yeniden aynı makama seçilebilmek veya BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA GİDECEK YOLUN KAPISINI ARALAMAK ADINA MİLLİ EĞİTİMDEN, ÜLKE MESELELERİNİN ARDINDAKİ GERÇEKLİKLERDEN FALAN ÇOK DAHA ÖNEMLİ.

'' TEKİRDAĞLI '' OLARAK SİZE, KÖŞE YAZARI VE ÖNEMLİ BİR BASIN GURUBUNUN GENEL YAYIN YÖNETMENİ OLARAK CHP MİLLETVEKİLİ VE PM ÜYESİ SAYIN CANDAN YÜCEER'E... SORUYORUM!

Sayın Yüceer, asıl sizler uzun bir süredir, ülkenin en çok ihtiyacı olduğu dönemde CHP nin İÇİNİN nasıl ve ne biçimde, hangi güçlerce BOŞALTILMAYA ÇALIŞILDIĞININ FARKINDAMISINIZ? 
 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor