EFENDİLER ÇOK KIZMIŞLAR...

EFENDİLER ÇOK KIZMIŞLAR...

 Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığına yapılan şikayete TAKİPSİZLİK kararı verilmesinin ardından bir üst mahkeme olan Çorlu Ağır Ceza Mahkemesine yapılan başvurunun da GÖREVSİZLİK kararı üzerine, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına şikayetini yenileyen TÜRKİYE HAHAM BAŞLIĞI VAKFI,  üç ayrı TCK maddesinden yargılanmamızı ve cezalandırılmamızı talep ediyor. Ellerinde şikayet dilekçeleri, adliye adliye dolaşarak bize ceza verilmesi için mahkeme kurulmasınının peşindeler.

Yazdığımız iki ayrı yazıdan dolayı başında TÜRKİYE! ibaresi ile dolaşan HAHAM EFENDİLER! alınganlık göstermişler.

Sanırım EFENDİLER! dememizden de alınarak yine adliye kapılarına koşmazlar. Papaz efendi veya hoca efendi dediğimiz din adamları alınmadıklarına göre Haham efendiler de alınmazlar.

Gittik ifademizi verdik. 

Efendilerin! şikayetleri ve bizim ifademiz şimdi İstanbul'da bu davalarla yetkili basın savcısının önünde ve savcılık makamı şikayeti ve ifademizi inceleyerek şikayet konusunun mahkemeye gerek olup olmadığı hakkındaki kararını deliller ışığında verecek.

Her iki yazı da, oransal değer vererek örneğin % 30 u deseydik aynı alınganlığı yine göstereceklermiydi? TÜRKİYE HAHAM BAŞLIĞI VAKFI bu oran karşısında geride kalan %70 i mi temsil ediyor olacaktı ve gerideki %70 adına alınganlık göstermeyecek hakkımızda adliye kapılarını aşındırmayacakmıydı? Oyasa bizim yazımız %30'u dahi  kapsamıyor. Bir kaç YAHUDİ ailesinin tarih içindeki çekişmesine dikkat çekiliyor.

TÜEKİYE HAHAM BAŞLIĞI VAKFI! Türkiye alehine faaliyet gösterenlere, Türkiye alehinde haberler yapan, çarşaf çarşaf makaleler yayınlayan, Türkiye Cumhurbaşkanı'nı silahın namlusundaki hedef olarak afişlere yerleştirerek caddelere asanlara yönelik hangi tepkiyi hangi protestoyu ortaya koymuş? Başında kocaman TÜRKİYE yazan HAHAM EFENDİLERİN VAKIF YÖNETİCİLERİ  sizlere soruyorum... Türkiye alehtarı  hangi girişimin karşısında hangi tavrı sergilediniz?

Neden rahatsız oldunuz, hangi ibarelerden dolayı TCK nın 3 maddesinden yargılanmamızı ve ceza almamızı talep ettiniz? Orada yer alanları neden YAHUDİ toplumunun geneline yönelik algıladınız?  Yaranızı, gocunmanızı merak ediyor ve soruyorum; NEDEN ARADAKİ O İNCE AYRIMI ATLADINIZ VE GENELLEME OLARAK HASSASİYET GÖSTERDİNİZ?

Yoksa asıl neden, Süleymanpaşa Belediyesi önüne cam koruma içinde konulan ancak benim yazılarımın ardından kaldırılmak zorunda kalınan ALTIN BUZAĞI mı tüm bunlara neden olan? Aklıma gelmedi değil!

Merak eden okuyucularımız, ALTIN BUZAĞI yazdıkları taktirde gerekli bilgiye kolayca ulaşacaklardır.  O günlere ait haber tekirdagnethaber.com arşivinde mevcut.

TÜRK ADALETİ İSTEDİĞİNİZ YÖNDE KARAR VERMEDİĞİ TAKDİRDE...

 İSRAİL MAHKEMELERİNE!  BAŞVURMAYI MI DÜŞÜNÜRSÜNÜZ?

YOKSA BENİM İÇİN, ETİLER, ULUS PARKI CİVARLARINDA BİR YERLERDE NASIL OLSA GÖRÜNTÜLERE DÜŞER DE ORADA MI İŞİ HALLEDERİZ DİYE PLAN YAPIYORSUNUZ?

HANİ BİZİM VE SİZİN ÇOK İYİ BİLDİĞİMİZ ÇOK AMA ÇOK DEĞİŞİK YÖNTEMLER VAR (bal tuzağı başta olmak üzere) ONLARDAN BİRİYLE Mİ HALLEDERİZ DÜŞÜNCESİNDESİNİZ?

Okuyuculrımızın bilmedikleri, hiç bilemeyecekleri o kadar çok şeyi biliyoruz ki, onların kafalarını daha da fazla karıştırmaya gerek yok, siz benim ne dediğimi ve neleri bildiğimi çok iyi anladınız ve zaten BİLİYORSUNUZ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI