SALDIRININ KONTRASINI ''İNGİLİZ MÜTTEFİKİ'' BİR ÜLKEDE BEKLEMEK GEREKİYOR !

SALDIRININ KONTRASINI ''İNGİLİZ MÜTTEFİKİ'' BİR ÜLKEDE BEKLEMEK GEREKİYOR !

Haftaya haber kanallarından SON DAKİKA! ibaresi ile geçen Amerika'da silahlı saldırı haberiyle başladık.

Gelen bilgilere göre can kaybının 50 yi geçtiği, yaralı sayısının 200 e ulaştığı silahlı saldırıda can kayıplarının artmasından endişe ediliyor.

Müzik festivaline katılan binlerce kişinin üzerine ateş açılıyor. 

İşin krimial yanı farklı, araştırılacak ve sonuca mutlaka varılacaktır hatta varılmıştır. Dünyayı uzaydan izleyen, takibindeki kişinin parmaklarındaki gözeneklere kadar görebilen Amerikan haber almasının zafını nasıl izah edecekler orası meçhul.

Terör eylemlerinin ardından acıları umursamadan istihbaratçılar ve haber almacılar üzerinden yıpratma hatta zerrece bilgileri olmadan bu tür acıları fırsat bilerek yürümeye yeltenen, ''bizim''! bozguncular, ''bizim'' ! ruhsuzlara buradan okkalı bir kaç şey yazmak vardı ama acı ve can kayıplarını fırsat bilerek acılar üzerinden onlarlaşmaya gerek yok.

Amerikada gerçekleştirilen bu saldırının iz düşümünü İNGİLİZ MÜTTEFİĞİ! olan bir ülkede daha kapsamlı biçimde beklemeye koyulmak kötümserliğin en iyi hali olacaktır. 

Amerikan derin devleti bu işin ardındaki tüm kalkanları saldırının hemen ardından mutlka çözmüştür. geldiği yer belli ama gönderildiği yer daha önemli olan bu saldırının adresi aylar öncesinden bilinen bir gerçekti. Zamanı ve yeri belli olmasa dahi iş bilniyor, ihaleden Amerikan derin devleti haberdardı. Bunun doğruuğu kısa süre sonra gün yüzüne çıkacak.

Haberlerde verilen saldırganın silahından çıkan atış seslerine bakıldığında bu çokta işi bilen birinin gerçekleştirdiği eylem gibi görünmüyor.Seri ve aceleyle, telaşla atış yaptığı anlaşılıyor. Eylemin gerçekleştirilmesinden daha ziyade eylemden sonra kaçma, kurtulma planının daha detaylı çalışılmış olduğu çok belirgin.

Eylemcinin yakın çevrede bulunduğu, oturduğu hatta uzun zamandır yakınlarda bir yerlerde yerleşik olduğu düşünülmeli ki bu da kısa sürede ortaya çıkacak diğer bir detay. Acak eylemde bomba, patlayıcı kullanılmaması önemli detayların başında geliyor. Bu iş taşeron bir örgüte ve o örgütün fanatiklerine yaptırılmış bir eylem. Aksi olsa Amerikan haber alma servisleri bu saldırıyı çok daha önceden haber alabilirler ve önüne geçebilirlerdi... ''belki de geçmek istemediler'' ! Eylemci aptal çıktı ve bastığı tetikten parmağını çekemedi! Normaldir acemi olduğu kesin. Neredeyse ördek avına çıkmış ve gümenin ortasına düşen avcı heyecanında.

Eylemci, double tap diye bilinen ve profesyonellere özgü atış yapmıyor. Seri atıyor. double tap denen çift atışlarla kontrollü olarak taramıyor. Ses olarak bunu nasıl alırız; PAT PAT ve ardından tek biçimde PAT... olarak gelirdi sesler ekranlarda.

Bu detaylar neden gerekli? Eylemcinin hangi örgütün maşası olduğuna kadarki seyri bu verilerden elde edecekler. 

Herkes işini yapacak ve en başında da belirttiğimiz kaçınılmaz gerçeği herkes beklemeli. 

İNGİLİZ MÜTTEFİKİ BİR ÜLKEDE EN YAKIN ZAMANDA BU SALDIRININ KONTRASINA HAZIRLIKLI OLUNMALI!

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor