KOLPACILAR (!)

KOLPACILAR (!)

 

Amerikan konsolosluğundaki görevli biri FETÖ cü isimlerle irtibatından dolayı gözaltına alınıyor, Amerika açıklamayı yapıştırıyor; ''Bu tür girişimler aramızdaki dostluk bağlarını zedeliyor.'' 

İnsanın içinden; ''ULAN'' başlığı ile en az bir kaç milyon satır yazası geliyor.

Eğitim sistemimize on yıllardır müdehale  eder durursunuz, savunma sanayimizi atölyeden ileri götürmemize izin vermezsiniz, Ali ağanın tarlasına ne ekip ekmeyeceğini binlerce kilometreden kararlaştırırsınız, aşı, ilaç diye türlü gerekçelerle insanlarımızı daha kındakta kısırlaştırma çalışmalarınızı yine on yıllardır sürdürürsünüz, ordumuza NATOCU(!) beslemelerinizle sızarsınız, 60 darbesiyle milli mücadele ruhunu taşıyan, o havayı ciğerlerine çekmiş yüzlerce generali bir gecede emekliye sevk ettirip tazminatlarını dahi siz ödersiniz, 80'de eline aynı silahı tutuşturduğunuz bu ülke gençlerini sağ, sol diye idam sehpalarına yollatır bir nesli toptan yok edersiniz...(!)

Dünyayı yalanlarınıza ikna edebilmek için kendi ülkenizin insanlarına dahi kıyacak kadar gözünüz dönmüş (11 Eylül) bahanesiyle SADDAM'a 2. ve nihayi darbeyi indirip omuz başımızdaki (zaten bizim olan) coğrafyayı ateş çemberinin içine iten AMERİKAN DERİN DEVLETİNİ YÖNETEN GÜÇLER(!) ...

EFENDİLER(!)

Fransız Devrimi ve 1. Dünya Savaşı ile iki ayrı evreyi ''fişfikleyen güç!'' tarihin dönüm noktası sizin için bu iki olaydı değil mi? İşte bu iki olayın ardından gelen diğer tüm gelişmeler sürekli sizin kontrolünüzde ve sizin semirmeniz içindi, BİLİYORUZ ve FARKINDAYIZ.

Biz bunun neresinde ve neden varız?

Çünkü biz TÜRKÜZ! ve DÜNYA'NIN BOĞAZINA YAPIŞMIŞ, DÜNYA'NIN BOĞAZINI ELİNDE BULUNDURUYORUZ! Bundan Faşizan, salt ırki milliyetçilik anlaşılmasın. Diğer taraftan; bana ne, bana dokunmayan yılancılar, o yılan bir yerinize kaçmış biz o yılanı kaçtığı yerden çıkartmaya çalışıyoruz.

Nükleer silahlanma, koca bir KOLPA, nükleer silahım var(!) koca bir göz korkutmaca... Yollasanıza, ateşlesenize maçanız sıkar mı?

Bu NÜKLEER denen şeyi neden silahlar üzerinden ÖCÜ gibi gösteriyorsunuz? Tıp, mühendislik başka bir sürü alanda da var tamam tamam olmasına ama işin B..nu çıkartmayın, insanar bunun kolpa olduğunu anladılar.

Amerikad'a iki yüz bilmem kaç tane, Rusya'da ondan üç beş fazla, kıçı kırık İsrail'de 50 tane, Kore'de bil mem kaçtane nedir bu kolpacılık? Hadi maçasına yediren dokunsun o KIRMIZI düğmenin bir tekine! 

ULANLARDA KALMIŞTIK.

O kadar çoklar ki, hangi birisinden söz edelim. 

Sen, FETÖ denen haini, uluslararası teröristi eğit, donat himaye et sonra kalk dostluktan, dostluğumuzun zedelenmesinden ahkam kes. Ya! yürü git işine...

PYD denen örgütü silaha boğarak bize karşı bölgede kıçının kalkmasını sağla, şımart sonra da dostuz de...

ULAN! Biz Suriyeye seninle girmedik mi, sonra neden Rusya ile çıkalım? Bunun cevabı dahi binlerce sayfalık açıklama gerektirir.

Çok uzun gidecek! O nedenle...

KOLPACILIKLA KURDUĞUNUZ KORKU İMPARATORLUĞU BİZE SÖKMÜYOR. BİZİM İSTİKLAL MÜCADELEMİZ BİTMEDİ.

O İSTİKLAL MÜCADELESİNİ;

VERDİK,  VERİYORUZ, VERECEĞİZ !

GELDİNİZ, GÖRDÜNÜZ, KIÇINIZA BAKA BAKA GİTTİNİZ... BİLİYORSUNUZ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI