APTAL AŞIK! ''SEVİYORUM ULAN'' NARALARIN SAYESİNDE MAKARANIN DİBİNE VURUYORLAR...

APTAL AŞIK! ''SEVİYORUM ULAN'' NARALARIN SAYESİNDE MAKARANIN DİBİNE VURUYORLAR...

Ayranları yok içmeye, her yere tahtarevanla gitmeye çalışıyorlar.

Borç paçalarından akıyor. Borçsuz aldıkları belediyeyi 3 yılın sonunda iflazın eşiğine getirmelerine rağmen hala daha; ÖTMESİN AMA TEPELİ OLSUN kafasındalar. 

Kalan zaman için seçim politikaları uygulamaya, halkın gözünü boyayacak minimal ve yoz politikalara erken soyundular. 

Şehrin insanlarını öylesine hafife alıyorlar ki, akıl alır gibi değil. Ufak dokunuşlar sayesinde, bir kaç esnafın veya meslek erbabının birlikte yer aldığı ortamlara yönelik projeleri hayata geçirmekle oradaki insanların akıllarını çelebileceklerinin hesabı peşindeler.

Yalakalar eksik olur mu? Olmazlar!

Bırakın Süleymanpaşa'da yaşayıp yaşamadıklarını, dünyanın neresinde yaşadığını bilemediğimiz hatta dünyalı olup olmadıklarından dahi emin olmadığımız bir kaç yalaka çıkmışlar; YAPTIĞINIZ HİZMETLERE YETİŞEMİYORUZ(!) , ŞEHRİMİZE KATTIĞINIZ DEĞER''LERİN'' KIYMETİ BİLİNMİYOR(!)... cinsinden yalakalığın, yavşaklığın dibine vurmaktan geri kalmıyorlar.  siz nerede yaşıyorsunuz, Marie Antoinette bile sizler kadar kör değilmiş! ...

Sizin gibilerin adını; 3 yıldır sokaklarından çamurun, tozun , çukurların eksik olmadığı, 3 yıldır yollarında yürüyememiş insanların koymaları en uygun olacaktır. Sokakların içler acısı hali yüzünden iş yerlerini kapatmak zorunda olanlar da soyadınızı belirlerler.

Seçim politikası uygulamaya başladılar dedik!

Kalan 2 yılı börtü böcekle, park bahçe çimen yeşil çiçekle devam ettirip, esnafın toplu yer aldığı alanlara yönelik bir kaç dokunuş sayesinde GÖZ BOYAMACILIĞINA soyunacaklar ve başladılar.

Elle tutulur hiç bir porojeleri olmadığı gibi hayata geçirdikleri tek bir kamu yararına işleri de olmadı. Kendi partililerinin iş yeri açılışları hariç ellerinde makas gören varsa çıksın söylesin. O iş yeri açılışlarında dahi ikinci üçüncü planda yandan fülüt kabilinden pozisyondalar.

Ucuz, geleneksel ve artık çağ dışı kalmış hamaset yüklü işler peşinde koşmanın heleki kalan 2 yılı bunlarla donatarak oy devşirmeciliği kurnazlığının devri çoktaaan geçti. Sana o akılları kimler veri,yorsa onları hemen etrafından def et. 

Bir iki kadehten sonra; SEVİYORUM ULAN! naraları atmakla olmuyor bu işler. Sen o narayı atarken yanındakiler senin haykırışlarını kayıt altına alıp arkandan seninle geçtikleri dalganın dibine dibine vuruyorlar a benim APTAL AŞIĞIM! 

Biz, senin bu şehri ne kadar çok sevdiğini biliyoruz (!)

 

 İletişim: tarıkeski@tekirdagnethaber.com Tel:0282 260 1385 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor