'' GARGAT AĞACININ '' ALTINA HEPİNİZ SIĞAMAZSINIZ!

'' GARGAT AĞACININ '' ALTINA HEPİNİZ SIĞAMAZSINIZ!

Acziyete bakın.

Dünyanın süper gücüyüm diye KOLPA yapan, yüz yıldır müttefikiz diyerek sahtekarlığın dibine vuran o ''amansız'' irade şimdi kalkmış bizim karşımıza geçmiş ve baldırı çıplak terör örgütünü bize karşı müttefiki konumuna sokuyor.

Yüz yılı aşkın zamandır dünyaya yutturdukları AMERİKAN RÜYASI bitti! Amerikalılar bu rüyadan uyanalı çok oldu. Ancak hala daha bizim içimizde bu rüyanın bittiğinin farkında olmayanlar var. Sayıları da az değil bu gafletten uyanamayanların. Evet, GAFLETTELER! gördükleri rüya falan değil en azından artık değil. 

1. Dünya Savaşından bu yana ilk kez bir şey oluyor. olan şu; İlk kez bir harita ortaya konuyor. 1. Dünya Savaşı sonunda çizilen sınırlar değişiyor. Basra Körfezi ile Ak deniz arasındaki hiç bir ülke güvende olmadığı gibi bu Kara Deniz'e kadar uzatılan kapsamlı bir plan. 

Amerikan Rüyası bitti, derken başka başka rüyalar görenler de yok değiller. Onlar bin yıldır aynı rüyayı görüyorlar. Dicle ve Fırat arasındaki VAAT EDİLEN TOPRAKLARIIN rüyasını görenleri biliyoruz ve hatta tanıyoruz. Bakalım onları GARGAT AĞACI koruyabilecek mi?!

AMERİKAN RÜYASI denilen ilizyonun sonuna gelinmişken siz hala daha neden içi boş bir hayale tutunmaya çalışıyorsunuz ? İşte, sonuç ortada...

Aramızdaki en önemli fark nedir biliyormusunuz?

Siz, bir ilizyonun tesirinde yüz yıldır sürüklenip, köleleşmeyi seçmişken; Biz ise, OSMAN GAZİ'NİN SÖĞÜTTE GÖRDÜĞÜ VE GERÇEK OLAN, GERÇEKLEŞEN RÜYASININ MANEVİ İDRAKİNİ HAZMEDEREK GELİYORUZ. KISACASI BATILIN KÖLELEŞTİRDİĞİ CAHİLLERDEN, SİZLERDEN FARKIMIZ BU!

Amerikan dış işleri bilmem nesi açıklamasında, FETÖ elebaşısı için Türk Devleti'nin sunduğu belgelerin, bilgilerin gerçekliği ve doğruluğu tartışmaya açık ve taraflıymış. HADİ LAN ORDAN!... Adama sorarlar; 17-25 Aralık resmen FETÖ ile sizin bir arada yürüttüğünüz kumpas değilmiydi, o kumpasın en önemli ayağında Reza Zarrap üzerinden hala devam ettirdiklerinizin, adına belgeler dediklerinizin doğruluğunu, gerçekliğini siz nereden teyit ettiniz, ettirdiniz? YERKEN KITIR KITIR, ÇIKARTMAYA GELİNCE MEEEEE dimi ?!

Kolpacı AMERİKA ve şımarık kardeşi İSRAİL bu sefer köşeye fena sıkıştılar. Akıl hocalarını, Yüzlerce yıllık esas oğlan durumunda onlara her türlü yön veren esas AGA pozisyonundaki BÜYÜK BRİTANYA şimdi yanlarında olmamakla birlikte direk KARŞILARINDA! Dananın kuyruğu işte bu noktada koptu kopacak.

Çok yakındır ki, patlama sesleri, suikastler ve terör eylemleri duyulmaya başlayacak... Pakistan ve zaten karman çorman olan Afganistan'a dikkat! (yeri gelmişken bahsetmekte ve uyarmakta fayda var).

                                                        *     *     *

DÜN, SOSYAL MEDYA HESABIMDAN PAYLAŞTIĞIM BİR SORUYU; İLKER BAŞBUĞ PAŞAYA SORUN DEMİŞTİM!

Saddam'ın zulmünden kaçarak Türkiye sınırına yığılan ve Türkiye'ye sığınan 50 binin üzerindeki TÜRKMEN yanlarında TAPU SENETLERİNİ birlikte getirmişlerdi. 

Bu tapu senetleri o dönem orada görevli bir Korgenerale teslim edildi mi, edildiyse bu Korgeneralimiz TÜRKMENLERİN TAPU SENETLERİNİ dönemin GENELKURMAY 2. BAŞKANI'NA TESLİM ETTİ Mİ, etmişse bu tapu senetleri şimdi AMERİKA'NIN  elinde mi, Amerika'nın elindeyse, bu tapular Amerikalılara NEDEN VERİLDİ?

Bu konu hakkında İlker Başbuğ Paşa'nın bilgisi veya duyumu var mı?

Olsa ne olur olmasa ne olur diyenler hatta bu konunun nasıl bir önem arz ettiğinin dahi farkında olamayacak kadar gaflet içinde olanlar siz bunları okumayın!

ilker Paşa'ya ulaşabilecek yakınlığı olanlar dostane!, bu konuyu MİLLİ MESELE olarak algılayacak Türkiye Cumhuriyeti'nin, Cumhuriyet Savcıları resmen kendisine bu konudaki bilgisini, duyumunu, böyle bir olayın gerçekliğinin olup olmadığını sormalıdırlar.

 

 İletişim: tarıkeski@tekirdagnethaber.com Tel:0282 260 1385 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI