TÜM EZBERLERİ BOZMAYA VE BİRDE BU TARAFINDAN BAKMAYA NE DERSİNİZ?

TÜM EZBERLERİ BOZMAYA VE BİRDE BU TARAFINDAN BAKMAYA NE DERSİNİZ?

Yazının sonunda okuduklarınızın tümünü BU GÜNE DEK ORTAYA ATILMIŞ EN BÜYÜK KOMPLO TEORİSİ ...  Hatta olanaksız olarak değerlendirmenizi sonsuz saygıyla karşılayacağımı belirterek başlamak isterim.

Orta Doğu! ve sınırlarımızın bir kaç kilometre ötesindeki ateş çemberini anlayabilmek, analiz edebilmek için ilk cevap bekleyen soru... NEDEN mi yoksa NASIL mı olmalı?

 ilk olarak '' NEDEN? ''... 

Daha önce buna bir isim bulmak gerek. 

'' ZALİME KARŞI, ZALİMLERİN İŞBİRLİĞİ.''

Dünya'nın gözü Orta Doğu'da ve sınırlarımızın bir kaç yüz metre ötesindeki atei çemberinde.

Plan öylesine büyük ve hayallere dahi sığamıyacak kadar büyük ki, planlayanlar ve uygulayanların hangisi iyi hangisi kötü karakter anlamak imkansız. 

Tarih bu sefer gerçekten değiştiriliyor. Biz bu değiştirilen tarihe tanıklık etmek  ZORUNDA KALIYYORUZ!

Avcılar tilkinin yuvasının önünde ateşi tutuşturdular ve tilkinin dumandan etkilenerek yuvasından çıkmasını bekliyorlar. Ancak avcılar çok iyi bilirler, tilki yuvasına bir ön birde arka giriş yapar. Öndeki dumanı sezdiğinde arkadan sıvışır.

Bu sefer tersi oldu ve AVCILAR TİLKİ İÇİN ARKADAN KAÇIŞ KAPISINI KENDİLERİ HAZIRLADILAR!

Benzetme ve tanımlamaların tümünü birazdan bir araya getireceğim.

Avcı kim, tilki kim?

Öncelikle Tilki kim?... Bu değiştirilen tarihte, tarihsel olgusu değiştirilen ve binlerce yıl öncesinde olduğu gibi Tilki; İSRAİL'in bu gün hükmedeni olan EŞKENAZLAR!

Dünya hanedanları ve hükmedenleri ortak kararlarını uyguluyorlar ve İsrail'i yöneten EŞKENAZLARA  açtıkları arka kapı ise Kuzey Irak'ta BARZANİ üzerinden yaptırdıkları REFERANDUM !

Nerede? İran'ın hemen altında ve Neden? ... Cevabı yine tarihte; Yahudi tarihine bakıldığında BABİL SÜRGÜNÜ ve o sürgünden Yahudileri kimlerin koruyup kolladığına bakmak yetecektir. (Eşkenazları)

Süleyman Mabedini yıkanlar bir kez daha tasviye ediliyorlar ve yerlerine mabedi inşa edenler, yapı ustası olan SAFARATLAR! getiriliyor.

ilk adımı, Eşkenazların hamisi ROLDŞİLD'İN Avrupa'dan Çin'e sürgününün nedenine bakmak gerekli. ROLDŞİLD neden ÇİN'e, kimler tarafından ve neden sürgün edildiğine bakarsak ardından SAFARATLARIN hamisi olan ROCKEFELLER'in ölümü ile ailenin başına geçirilen genç üzerinden gelişmeler yine bizi doğru analiz merkezimize taşıyor..

Dünya uluslararası oyunda EŞKENAZLARIIN yerine SAFARATLARA yöneldi!

İsrail açısından bakalım. 

Kılı kırk yaran Yahudi aklı bunu göremedi, bunu akıl edemedi mi? Tabi gördü ve akıl etti ancak köşeye öyle bir sıkışmıştı ki, işte tilki olduğunun o zaman farkına varırken arka kapısını dahi yine bu oyunu kuranlarca hazırlandığını zorda olsa kabullenmek zorunda kaldı.

Son gelişmelere ne dersiniz?

İngiltere Karaliçesinden habersiz öksüremeyen Ürdün, topraklarında ALMAN ASKERİ ÜSSÜ AÇILMASINA İZİN VERDİ! Alman Tornado filoları o üsse konuşlanarak neyi bekliyor olabilirler? 

Akdeniz'de ve İsrail'in burnunun dibinde dolşıp duran FRANSA'NIN DEGOL UÇAK GEMİSİNİ işte bu Alman Tornado filosu koruyor. Pekiyi, güzel de bu DEGOL UÇAK GEMİSİ neden İsrail'in burnunun dibinde? 

50 Yıl önceki savaşta MISIR'LA aralarındaki bir kaç günlük savaş sırasında İsrail başbakanı olan GOLDA MAYER'in sözlerini hatırlamakta fayda var... BİZ YANACAĞIMIZA ORTA DOĞU HATTA DÜNYA YANSIN. ÇÖLDEKİ NÜKLEER SİLAHLARIMIZI KULLANIRIZ. Tehtidini unutmayanlar içi NÜKLEER FÜZE BAŞLIĞI İLE GÜÇLENDİRİLMİŞ SİLAHLARI doldurduklaarı Fransız uçak gemisi DEGOL'ü İsrail'in burnunun dibine dayamaktan geri kalmadılar.

İşte tilki kovuğunun önünde yakılan avcı ateşi...

Arka çıkışı mı merak ediyorsunuz? Yukarıda yazdığımız gibi; Arka çıkış, K.IRAK SÖZDE KÜRT YÖNETİMİNE yani BARZANİ'ye yaptırılan REFERANDUM da gösterildi.

Kısacası yönetimi ellerinde bulunduran, dünyaya kafa tutan EŞKENAZLAR ARTIK KENDİLERİNE GÖSTERİLEN 2. ADRESİ BİLİYORLAR VE BUNU GÖRDÜLER.

Başka çarelerinin olmadığının farkındalar. 

Bu oyunda, oyunu kuranlar yine dünyanın HANEDANLARI!

Hanedenlar, yönetmek, hükmetmek isterler. Yıkılmış, tahrip olmuş, kaynakları kurumuş bir dünyayı yönetmek kim ister? 

O nedenledir ki, dünyanın hükümdarları rotalarını değiştirerek İSRAİL'İ YÖNETEN VE DÜNYA'DAKİ EŞKENAZ TEHTİDİNDEN SIKILDILAR VE BOYUTLARINI TEHTİDİN ÖTESİNDE SAYARAK BU OYUNU KURDULAR.

Neden mi?

Son dönemlerdeki artan İsrail, Çin ilişkilerinin tüm boyutlarına bakmanız yeterli. Ayrıca Çin'in K. Kore üzerindeki etkisini göz ardı etmeden bakmak gereğini hatırlatmaya hacet yok.

Bu arada ABD ne mi yapıyor?

KOLPACILIĞA DEVAM !

Sözde jandarması aslında sahibi! İsrail ile Çin işbirliğini kasap dükkanının önündeki kedi gibi izlerken diğer yandan Çin'in güttüğü! K: Kore ile hırlaşıp DÜNYA'YI BUNUN ÜZERİNDEN KORKUTTUĞUNU SANMAYA DEVAM EDİYOR.

Planın,oyunun farkınd... nasıl olmasın. dünya devletlerini (hükümdarları) karşısına almış bize karşı dahi iş birliği yaptığı MÜTTEFİKLERİ TERÖR ÖRGÜTLERİYLE İŞ TUTMAYA ÇALIŞIYOR. 

Kısacası Amerika bitmiş okeye dönüyor!

Ne düşündüğünüzü tahmin edebiliyorum. En başında belirttiğim gibi bunların tümünü; BU GÜNE DEK ORTAYA ATILMIŞ EN BÜYÜK KOMPLO TEORİSİ ... olarak değerlendirdiğinizi biliyorum.

Ancak unutulmaması gereken konu,;

DÜNYA'DA TAARİH YENİDEN VE FARKLI BİÇİMDE YAZILIYOR!.  Biz buna şahitliğe MECBUR EDİLİYORUZ.

K.Irak referandum, DEAŞ, Suriye'nin toprak bütünlüğü, terör örgütleri, gibi gibi gibi olan biten herşey oyunun, pastanın dilimleri.

Musul ve Kerkük Hatay olmaz, oldurmazlar, olmayacak.

Devlet Bahçeli, plaka numaraları veriyor. Bence tüm deneyimine, tüm bilgisi ve devlet adamlığı tecrübesine rağmen bir yerlerce manipüle ediliyor düşüncesindeyim. Kısa zaman içinde bunun adresini de göreceğimizden eminim. Bu işte bir iş var! deyip şimdiki halinde bırakmakta ve beklemekte fayda var.

Sonuç olarak!

Dünya kararını vermiş ve uyguluyor...

İSRAİL'İ VE DÜNYA'DA FİNANS GÜCÜNÜ ELİNDE BULUNDURDUĞUNU ZANNEDEN VE AZINSANMAYACAK ÖLÇÜDE ABD'NİN TÜM POLİTİKALARINA YÖN VEREN '' EŞKENAZ'' LARDAN  KURTULMAYA YÖNELİK KOALİSYON, HANEDAANLARCA KURULMUŞ.

BUNA TÜRKİYE VE İRAN HATTA DİĞER GÜÇLÜ ARAP ÜLKELERİ DAHİLLER!

DÜNYA SÜLEYMAN MABEDİNİ İNŞA EDEN SAFARATLARA YÖNELEREK, MABEDİ YIKAN EŞKENAZLARA KARŞI TÜM GÜÇLERİNİ SEFERBER ETMİŞLER!

ORTA DOĞU VE SINIRLARIMIZIN BİR KAÇ YÜZ METRE ÖTESİNDEKİ ATEŞ ÇEMBERİNİN VE DÜNYA'DA MEYDANA GELEN FİNANSAL VE STRATEJİK GELİŞMELERİN NEDENİNDE BU SAVAŞ YATMAKTA.

EŞKENAZLAR FARKINDALAR!

AMA...

ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇMİŞ!

 

 İletişim: tarıkeski@tekirdagnethaber.com Tel:0282 260 1385 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI