Eşkinat'ın Balçığına Bulanmayın. O Güneşi Sıvamaya Çalıştı,Ya Siz?

Eşkinat'ın Balçığına Bulanmayın. O Güneşi Sıvamaya Çalıştı,Ya Siz?

Geçtiğimiz hafta,Ekrem Eşkinat'ın bize göre '' en hafif haliyle'' sarf ettiği talihsiz sözlerinin çalkalanmasıyla geçti.

Bu sözlerle ilgili yasal işlem devam ederken CHP kanadından yapılan yersiz, gereksiz ve bana göre sırf siyasi maksat güdüldüğ anlaşılan farklı açıklamalar geldi.

Eşkinat hakkında başlatılan ve uygulanan yasal süreç her nedense! ve hangi amaca hizmet ettiği anlaşılmayan biçimde döndürülüp dolaştırılıp AK Parti İstanbul Milletvekili ve T.B.M.M Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop'a yakışıksız ve haksız biçimde maal edilmek istendi.

Eşkinat'ın hazırladığı ''balçık'' sayesinde işin kolayına kaçmaya çalışan zihniyet GÜNEŞ'İ SIVAMAYA YELTENMEKLE  KALMAYARAK, O BALÇIĞI BAL ZANNEDİP ORALARINA BURALARINA SÜRMEYE ÇALIŞTILAR.

Efendiler! Eşkinat'a mı özendiniz?  Onun gibi mi olmak istiyorsunuz?...  işin o yönü çok karışık. 

Eşkinat hakkında başlatılan yasal süreci neden Mustafa Şentop'a yükleme gereği duydunuz? CUMHURİYET'İN SAVCILARINA mı güveniniz yok veya kalamdı?

Adam kendisi söylüyor; SÖZLERİMDEN DOLAYI HER TÜRLÜ SUÇLAMAYI KABUL EDİYORUM. diyor. Keşke söylemeseydi, Neden söyledi, neden bu tip bir çıkış yapmaya gerek gördü öyle veya böyle işin o tarafı Eşkinat'ın kendisini ilgilendirir.

Bir haftadır bana ulaşan bir çok kişi bu konuya neden sessiz kaldığımı soruyorlar. Eşkinat'ın belediye başkanlığına en sıkı ve sert muhalefeti yapan kişi olarak süreci beklemekte ve ardından doğru ve gerçek analizleri okuyucularımla paylaşmayı seçtim. DÜŞENE VURMAK BANA YAKIŞMAZ! değil mi.

O bir yana, CHP kanadından gelen açıklamalara şaşıyorum!

Eşkinat hakkındaki Savcılık soruşturmasına T.B.M.M Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop'un müdehale ettiği konusunda yapılan açıklamaları talihsizliğin ötesinde SAÇMALIKLAR MANZUMESİ olarak okudum.

''Mustafa Şentop, sizin gözünüzdeki gibi birisi olsaydı''!...  Kim olduğunu, nasıl bir karaktere sahip olduğunu, bilgisini birikimini  ülkesi yararına kullanma adına gecesini gündüzüne katan, ülke meseleleri için zamanın kendisine yetmediği, yetişemediği bir insanı TEKİRDAĞLIYI bu biçimde hedefe koyma hafifliği size yakışmadı.

Ne diyelim? Kişi karşısındakini kendi gibi bilrmiş.

Başında da dediğim gibi; EŞKİNAT'IN HAZIRLADIĞI BALÇIĞI HER YERE BULAŞTIRMAYA, GÜNEŞ HARİCİNDE HER YERİ AYNI BALÇIKLA SIVAMAYA  ÇALIŞMANIZI HAYRET VE ŞAŞKINLIKLA İZLEMİYORUM! Yanisi şu; Siz, sizden beklenmedik bir şey yapmış değilsizniz.

Hiç sevmediğim, çok yakışıksız bulduğum bir tabiri belkide ilk kez isteyerek kullanıyorum, o da sizin hatrınız için... Cemmat, imama uydu!

Suçu övmek suça iştirak etmektir!

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI