11 KASIM, AM: 04:00 GİBİ ORTALARDA GÖRÜNMEZSENİZ, PM: İÇİNDE HANGİ SAATTE İSTERSENİZ GÖRÜŞÜRÜZ!!!

11 KASIM, AM: 04:00 GİBİ ORTALARDA GÖRÜNMEZSENİZ, PM: İÇİNDE HANGİ SAATTE İSTERSENİZ GÖRÜŞÜRÜZ!!!

11 Kasım, komedisi nedir?

FETÖ elebaşısı ininden sürekli olarak sübliminal sözde mesajlar vermeye devam ediyor. 

Hayal tacirliğinin yanısıra, kripto ve yurt dışında kaçak teröristlerini sözde diri ve moralli tutma uğruna şizofren tavırlar sergileemeye devam ediyor.

Bu şizofren terörist başı, yine Pensilvanya'da, ininden yeni görüntüler yayınlamış ve bu görüntülerde arka planda 11 Kasım'ı ve sabah saat 04' ü işaret eden sübliminal mesajlar yer alıyormuş.

Sözde, 11 kasım sabah saat 04 te darbe yapacaklarının mesajıymı ve tüm terör örgütü üyeleri bu tarihe ve saate hazırlıklı olmalıymışlar... Teröristsiniz bunu bilmeyen yok,aynı zamanda da gerçekten SALAKSINIZ!.

Hodri meydan!

Halep ordaysa, arşın burada... Hala daha bu müptezelin, şizofrenin vatan haininin, iş birlikçinin bu türden manyaklıkları karşısında '' aşkla'', ''onun saf temiz içten bir din adamı veya kanaat önderi'' türünden ulviyetine mi inanıyor, güveniyorsunuz?

O zaman sizler ondan daha müptezel, ondan daha ileri derecede şizofren ve vatan hainlerisiniz...

11 Kasım neden?

10 Kasım'ın bir gün sonrası olduğu için mi? Geri zekalılar! 14 Temmuz'da ne vardı da 15 Temmuz akşam saatleri bu alçaklığa kalkıştınız?

Bu soytarı hala daha neyin peşinde?

Akıllarınızı başlarınıza devşirsenize.  Himmet, hizmet ayağına siz salya sümük dilenerek elde avuçtakini bunlara verirken şimdi onlar sizlerin verdiklerini, işin kaymağını yiyenler birer ikişer voltalamadılar mı* Yurt dışında keyif çatıyorlar. Şerefsizlerin, bir eli yağda diğeri balda değil. el, ayak parmakları teker teker yağlarda, ballarda, kaymaklarda... Siz gerizekalılar sürüsü hala daha şizofren, müptezelin ininden yolladığı abuk subuk fotoğraflardaki mesajlarla buralarda it gibi köşe bucak saklanıp, korkudan it gibi tir tir titreyerek o fotoğraflardan medet ummaya devam ediyorsunuz.

Çoluk, çocuğunuza yazık, bu gittiğiniz yol yol değil. Sizleri harcayanlar, sizleri hala daha güdülecek ''davar'' yerine koyanlar sizin etinizden, derinizden, kemiğinizden faydalanmaya devam ediyorlar.

15 Temmız'dan bu yana sürekli aynı terane, aynı boş umutlar, aynı senaryolarla avutuluyorsunuz?

11 Kasım,sabah saat 04 öyle mi?

Öyle mi? Öyleyse 11 Kasım sabah saat 04 te bekleriz. Öyle değilse de 12 Kasım'da yine görüşürüz.

Ağababalarınızın anlayacağı dilde yazmalıyım... AM: 04:00 da görüşemezsek, PM: içinde herhangi bir saatte görüşürüz.

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI