KOD ADI... KAOS !

KOD ADI... KAOS !

Bu yazıyı ''BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YIL YAŞASIN'' kafasındakiler okumaya zahmet etmesinler.  Diğer taraftan, bağnaz ve geleneksel, öğretilmiş sözde siyasi HINÇLARLA  beyinleri önerilere kapalı olan kesimde okumasın. Anlamazlar, işlerine gelmez... 

Pentagon ve CIA  yeni senaryosunu uygulamaya koyuldu.

PYD lilerin dahi asıldığında gördükleri ÖCALAN ! posterleri ABD askerlerinin sırt çantalarında bekliyordu. Son bir aydır Avrupa'da 7 değişik ülkedeki Kürtler neden sürekli olarak Türk mahallelerine saldırıyorlar, neden Kürt ve Türk sokak çatışmaları yaşanmaya başladı?

Doğu ve Güney Doğu Anadolu'da bazı Kürt beyleri Barzani'den geciken uyarıyı aldılar. Referandum masalıyla kullanıldığını ve artık kenara atılacağını çok referandum akşamı anlayan Barzani, Kürt Beylerine'' Amerikan planına uymayın, kanmayın, evlerinizden çıkmayın, sizi kullanmalarına izin vermeyin.'' mesajını iletmeyi başardı.

İşin başına dönelim...

Amerika, İran masasının başına öyle bir isim getirdi ki, CIA'in kara kutusu. MICHAEL D'ANDREA ! bu isimle birlikte yeni bir dönem başlıyordu. Çok iyi derecede Arapça, Türkçe ve Farsça bilen bu adam bölgedeki konsepti başından sonuna değiştirmekle görevlendirilmiş, kendi sistemi ve taktikleriyle yetkilendirilmişti. Aslında bu adam, bu göreve 3 yıl önce kendisine önerildiğinde hazırlanmaya başlamıştı.

Planın ilk aşaması basitti. Türkiye ve Barzani'nin araları açılmalı, Türkiye İran'a yakınlaştırılmalı ve ardından devreye sokulacak GLADYO ! faliyetleriyle Türk, İran gerginliği hat safhaya çıkartılarak Türkiye'nin o coğrafyada Şii katliyamları gerçekleştirdiğine dair uluslar arası arenada yapılacak yayınlarla Türkiye dünyada yanlızlaştırılacak.

GLADYO ! sadece Şiiler üzerinde değil aynı zmanda Sünniler üzerinde de katliamlar yapacaklar. 

 Bu işler için BLACKWATER ! den seçilmiş ve eğitilmiş, donatılmış 30 kişilik özel tim hazır bekliyor.  Desem inanırmısınız?

Türk askeri üniforması giymiş, kusursuz Türkçe konuşan bu GLADYO ! timinin yaptığı katliamlar sırasında, Türkçe telsiz konuşmaları ve aralarındaki konuşmaları dünya medyasında ardı ardına yayınlanmaya başladığında sonuçlarını düşünmek zor olmasa gerek.

TÜRKİYE, DÜNYAYA  MEZHEP SAVAŞI ÇIKARTAN ÜLKE OLARAK SUNULACAK!

Türk askeri üzerindeki, kurtarıcı, güvenilen, sığınılan biçimindeki olumlu bakış açısı bölgedeki halkın üzerinde tersine dönmesine ve bir anda korkulan, nefret edilen hale dönüşmesi işte bu plan sayesinde gerçekleştirilecek.

Avrupa'da 7 ayrı ülkede Kürtlerin, Türk mahallelerine saldırmasından söz ettik. Aynı plan Doğu ve Güney Doğu'da uygulanacak. 

15 Temmuz gerçekleşmiş olsaydı... PYD aceleyle 11 Doğu ve Güney Doğu ilini işgal edecek, basacak ve Türkiye'den kopartacaktı.

Olmadı, başaramadılar.

İşte şimdi bunu yeniden deniyorlar ve denemekten vaaz geçmeyecekler. 

CIA 'nın kara kutusu dediğiiz, MICHAEL D'ANDREA'nın esas görevi işte bunu gerçekleştirmek.

ÖCALAN ! dedik... CIA ve PENTAGON şimdi Kürtler üzerinde esas otoritenin, gücün ÖCALAN olduğu algısını tekrardan yayma peşinde. Barzani çiğnendi ve kenara atıldı.

Avrupa'da son bir ayın sosyal medya haraketliliğne bakınca bu kolayca anlaşılıyor. 

TWİTTAR'da free Ocalan, hree Kürdistan türünden hastag'ler trend topik yapıldı. Avrupa ve  Dünya'da tüm Kürtleri tek amaç altında toplanılmaya çalışıyorlar. 7 ülkede başlatılan girişimi 3 kıtaya yaymaya çalışacaklar.

Doğu ve Güney Doğu Anadolu başta olmak üzere Türkiye genelindeki bu Kürt haraketliliğinin karşısında zaten öne çıkmak zorunda olan MİLLİYETÇİLİK ! kavramı etki tepki denkleminin sonundaki eşittirin sağında KAOS ! olarak sonuca bağlanacak. PLAN BU...

Kürtleri sokağa çıkartmak için yabancı istihbarat elemanları ve hazırda bekletilen GLADYO bu yolun taşını döşemeye hazırlar.

Bunca çaba, bunca plan, bunca akacak kan, bunca uğraş, akıtılan milyar dolarlar... NEDEN Mİ?

İşte işin özü...

KONTROL EDİLEBİLEN TÜRKİYEYİ GERİ GETİRME ÇABASI !

FETÖ ile deneyip başaramadıklarını şimdi bu plan sayesinde başaracaklarının HAYALİNDELER !

İşin o tarafına da bakalım...

Tüm bu KAOS ! ortamının ardından ne mi olacak. 

LOCKHEED MARTİN !... bu adı, bu isimli şirketi araştırmanızı öneririm. 

Bu isim, bu şirket tarafından bursla ABD de okutulmuş ve şimdi iş adamı olan 3 isim var. Bu 3 isim arasından bir tanesi işte tüm bu KAOS ! ortamında, TÜRKİYE'NİN KURTARICISI ! olarak bir gün ESANBOĞA'ya indirilecek. 

PENTAGON ve CIA bu 3 Türk'ü sır gibi saklıyor. Eğittiler, donattılar ve hazırladılar hatta aralarından birisini seçtiler.

İstanbul'a bakalım...

İstanbul'da hala hazırda 2 binin üzerinde SURİYELİ GENÇ, CIA'nın VERECEĞİ EMRİ BEKLİYOR DERSEM İNANIRMISINIZ?

Din akımın kisfesi altında CIA' nın neredeyse merkezi konumundaki bir oluşumun bünyesinde bekletilen bu Suriyeli gençler, LANGLEY !'de gizlice eğitilip İstanbul'a bu sözde dini akımın bünyesinde bekletiliyorlar.

Her zaman, ASIL DÜŞMANLAR İÇERİDE ! dememiz boşuna değil.

Asıl düşmanlar demişken...

FETÖ nün bankasına para yatırmış gerçekten zavallı, ne FETÖ bilir, ne himmet ne hizmet bilmeyen,olan bitenden bi haber garibanlar patır patır gözaltına alınırlarken, maduriyetleri nedeniyle arlarından insan içine çıkamaz hale gelirlerken...

15 Temmuz günü akşam üzeri saatlerinde, Türkiye'nin en zengin 50 ailesinin fertleri, eşleri, çoluk çocukları, yakınları  neredeydiler?

Merak etmek gerekmiyor mu? 

Türkiye'nin en önde gelen, en zengin, dünya çapında yatırımları olan, BOĞAZIN HER İKİ YAKASINDA YALILARDA, MALİKANELERDE oturan  bu insanlar o gün veya o günün akşam üzeri saatlerinden ertesi sabahın, yani 16 Temmuz sabah saat 06:30 a kadar nerede zaman geçirmişler, ne yapmışlar?

Karartılmış kamera görüntülerini bir tarafa bırakarak, bunların o saatlerde nerede olduklarını ortaya çıkartmak en kolay iş. 

CIA'nın GÜVENLİ EVLERİNE BAKILSIN !... O sokakların, o caddelerin kameraları karartılmış dahi olsa, basit kuyumcu soygununu dahi kameralardan çözen tekneoloji bu işi anında çözer.

Bu arada başka bir detay daha...

Bu 50 aileye sorulması gerekn bir soru daha akla geliyor.

Kaçınızın, Doğu ve Güney Doğu Anadolu'da yatırımlarınız var? Aslında, kaçınızın YOK!?

Yoksa da, NEDEN YOK? 

Boğazın Anadolu yakasındaki yalılarda, FETÖ ile hala irtibatlı milyar dolar teklif ederek; BİZİ BU ERDOĞAN'DAN KURTARIN ! teklifi yapan ''EFENDİLER'' e sıra ne zaman gelecek?

Ana muhalefet bir tutturmuş FETÖ nün siyasi ayağı... 

Ya, CIA ile bağlantılı ve dolayısı ile FETÖ ile irtibatlı iş dünyaasının isimleri neden gündeme getirilmiyor? 

Ana muhalefet bunu aklına hiç mi getirmez? Yoksa o göbek bağına ayrı bir kordonla bağlılıkları olanlar mı var aralarında?

DÜŞMAN İÇERİDE !

Özetle...

PENTAGON ve CIA yüzünü yeniden ÖCALAN !'a dönmüştür.

Kürt vatandaşlar tahrik edilmek istenecektir.

Doğu ve Güney Doğu Anadolu'da haraketlilik, büyük şehirlerde istikrarsızlıklar tetiklenecek

Sınır ötesinde GLADYO ! Türk Askerini itibar yönünden zaafiyete uğratma maksatlı alçaklıklara baş vurmaya çalışacak

İçeride ise,sözde Kürt tahriğine karşı milliyetçi çıkışlar tahrik edilecek

Boğazda, yalılarında keyif çatan EFENDİLER hala daha bir şeylerin umudundalar.

Ana muhalefetin bazı uyanıkları ise efendilerle ve onların asıl sahipleriyle iş pişirmeye devam etmekte kararlılar.

AMA! HİÇ BİRİSİNİN HABERİ YOK Kİ... İŞİN PÜF NOKTASINI SADECE USTA BİLİR !

devam edecek...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI