CHP TABANINI BEKLEYEN ''MİLLİ GÖREV !''...

CHP TABANINI BEKLEYEN ''MİLLİ GÖREV !''...

CHP'nin içinde varlığını her şeye rağmen sürdrmeye çalışan, savaşan, gayret eden MİLLİ DAMARIN ! bir an önce sökülüp, koparılıp bünyeden atılması için tezgahlanan oyunlar, planlar tüm hızıyla devam ederken gün geçmiyor ki plan üzerine yeni bir tezgah geliştirilmesin...

Seçim yüzdeleri üzerinden hesaplamaları bir yana bırakmak gerek. İster %28, ister %30 veya %10 bu rakamsal yüzdeliklerin CHP TABANI AÇISINDAN hiç bir önemi yok.

Önce hangi tabandan söz ettiğimizi belirtmemiz gerek...  MİLLİ DAMARI HER ZAMAN VE HER KOŞULDA  SON DERECE ŞİDDETLİ ATAN CHP TABANINDAN, MİLLİ, MANEVİ DEĞERLERİNE KOŞULSUZ VE TAVİSSİZ BAĞLI ULUSALCI CHP TABANINDAN, ATATÜRK'Ü SOPA OLARAK GÖSTEREN DEĞİL, ATATÜRKÇÜLÜĞÜ ''BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR.'' SÖZÜ ÜZERİNDEN ALGILAYAN... CHP tabanından söz ediyoruz.

İşte bu CHP tabanı üzerinde tezgahlanan, uygulanan oyunları görmek, 

 MİLLİ MESELEDİR !...

Son yıllarda onlarca plan, yüzlerce tezgah var. 

CHP içine serpiştirilen ''SEÇİLMİŞ, GÖREVLİ'' isimler göze çarpıyor. normal aklın hayal edemeyeeceği biçimde ... 

Yetiştirdikleri, parlattıkları, eğitilip maddi yönleriyle donattıkları birilerini öylesine cafcaflı, öylesine renkli ambalajlarla örgütlere sunuyorlar ki örgütler neyin ne olduğunu anlayana dek iş işten geçmiş oluyor.

Öncelikli biçimde CHP örgütlerinin içine zerk ettikleri; MEZHEPÇİLİK! üzerinden bu uygulamaya giriştiler ve bu sıralar hatta yakın gelecekte bu işi ''yara irin toplayana kadar'' kaşıyacaklar. Kaşımaya başladılar !

 CHP kurulduğundan bu güne dek CHP nin içinde yaşanmamış MEZHEPÇİLİĞİ son bir kaç yıldır nasıl zerk ettiklerine bakmak yeterli. Parti örgütleri bunun üzerinden ayrıştırılmak yoluyla biribirlerine düşürülyor. 

CHP li vekil partilisinden; BENİM MEZHEBİME KÜFÜR ETTİ DİYEREK ŞİKAYETÇİ(!), CHP li üye PARTİ YÖNETİCİSİNDEN MEZHEPÇİLİK YAPIYOR GEREKÇESİYLE HOŞNUT DEĞİL., BASİT BİR İLÇE KONGRESİ ÖNCESİ ''CEM EVİNE AİT HATTAN ÜYELERE MESAJLAR ETILIYOR İDDİASI GÜNDEMDE. Nedir bunlar, CHP de bu türden yakınmaları, kaynaşmaları, şikayetleri (kaset kumpasından önce) duyan, gören, şait olan var(mıydı)? 

CHP tabanı rahatsız, CHP tabanı huzursuz, CHP tabanı CHP nin nereye sürüklenmek istediği konusunda son derece endişeli !

CHP ye sahip çıkmak MİLLİ MESELEDİR !

Yutturmacıları, kaytarmacıları, timsah göz yaşları akıtanları, bol yıldızlı bayrakların adamlarına hizmet edenleri, mezhep ayrımcılığı üzerinden ajitasyon yapanları, Atatürk'ü dillerine dolayıp halkı Atatürk'ten soğutmaya çalışanları, tabanı gündelik siyaset bataklığına çekerek toplumdaki ayrışmayı körüklemeyi hedefleyenleri kısacası CHP li olmayan ancak CHP li görünümündeki ÇAKALLARI! ... 

... PARTİ TABANINA DAHA FAZLA TESİR ETMELERİNE İZİN VERMEDEN SİLKELEYİP ATMAK CHP TABANI VE GERÇEK CHP LİLER İÇİN ZAMAN GEÇİRİLMEDEN BAŞ VURULMASI GEREKEN MİLLİ GÖREVLERİDİR !

Aksi halde ne mi olur?

Bu gün günlerden ÇARŞAMBA !

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor