AK PARTİ İÇİNDE ''BAZILARI'' TEKİRDAĞ ÜZERİNDEN  NASIL, NEDEN, HANGİ HESAPLARIN HAYALİNİ KURUYORLAR  ?

AK PARTİ İÇİNDE ''BAZILARI'' TEKİRDAĞ ÜZERİNDEN NASIL, NEDEN, HANGİ HESAPLARIN HAYALİNİ KURUYORLAR ?

Sinekten yağ çıkartmak...  olarak kullanılan, benzetme, tarif etme adına bir söz vardır.

Bakın BAZILARI ! evet siz kendinizi biliyorsunuz. Olmadı, kendinizi biliyorsunuz sözü size hiç uymadı. Her neyse en azından yazının devamında siz kendinizi anlıyacaksınız.

AK Parti Tekirdağ İl teşkilatı üzerine ardı arkası kesilmeyen KISIR OPERASYONLARA ! ve bu operasyonlara tenezzül edenlerin maksatlarına anlam vermek çok zor.

Parti içi siyasi çekişmelerden, parti içi geleneksel ve olağan iç siyaset gerginliklerinden söz etmiyorum. Hele ki, Tekirdağ gibi son dönemde oldukça kritik bir noktada yer alan, 2019 yerel, genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik seçmen bazında çıtayı her geçen gün bir tık yukarı hatta bir kaç tık yukarı taşıyan TEŞKİLATLARA yönelik bu HINÇ ve ÖFKE sarmalı nedendir bilinemiyor, anlaşılamıyor.

Sosyal medya çığırtkanlığı biçiminde, dedikodular ve kılı kırık yararak elde edilmeye çalışılan YOZ ! çıkışlar ne zaman son bulacak?

AK Parti il, ilçe teşkilatlarına bakıyorsunuz, ilçelerde, mahallelerde AK Partili olmadıklarına özen göstererek insanlardan görüş alıyorsunuz; partili, partisiz genel kanı; TEKİRDAĞ İL GENELİNDE AK PARTİ, NEREDEYSE HİÇ OLMADIĞI KADAR VARLIĞINI, AĞIRLIĞINI VE DURUŞUNU HALKIN TÜMÜNE HİSSETTİRİR DURUMDA !...

Milletvekilleri her fırsatta seçim bölgelerindeler, Ankara'da Milletvekilleri  kendilerini ziyaret eden, talepleri olanTekirdağlı partili partisiz seçmenlerle, vatandaşlarla iç içeler, il başkanı  Cüneyt Yüksel, ay 30 gün 20 Ankara'da bakanlıklarda, bakan yardımcıları, müsteşarlar ve genel müdürlerle birlikte TEİRDAĞ'DA  DEVAM EDEN YATIRIMLARIN TAMAMLANMASI, İŞE AŞA İHTİYACI OLANLARIN İŞE AŞA KAVUŞMAALARI İÇİN İŞ ALANLARININ GENİŞLETİLMESİ, TARIMDAN SANAYİCİYE KADAR TÜM KESİMLERİN, KÜÇÜK ESNAFIN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ YOLUNDA , EĞİTİMDE ŞARTLARIN DAHA DA İLERİ SEVİYELERE YÖNLENMESİ ADINA, KÖYDEN, MAHALLEYE KADAR TOPLUMUN  DEĞİŞİK KESİMLERİNDEKİ SOSYAL HAYATA KATKI ADINA YATIRIMLARIN SIKLAŞMASI İÇİN...  GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATARKEN ! DAHASI İL İLÇE BAŞKANLARI, PARTİLİ YÖNETİCİLER İLMİK ÜZERİNE İLMİK ATARLARKEN ...

İşte siz BAZILARI ! dediğim kesim, siz neyin peşindesiniz?

Parti içi muhalefetse, parti içi ''hizmet yarışına'' katkı sunmaksa ''amacınız'' bunun yolları arasında, DEDİKODU, SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN İMALI HAKARETLERLE, ASILSIZ YAYGARALARLA, OFİSLERDE ÜRETİLEN , İŞ YERLERİNDEN YAYILMAYA ÇALIŞILAN ASILSIZ SÖYLENTİLER türünden saçmalıklar olamaz.

Hepsinden öte...

Tekirdağ'ın meselelerini, partinizin konularını başka illerin vekilleri veya başka başka şehirlerdeki TROLLERLE halledebilmeyi ummak, zannetmek, hayal etmek İHANETTİR !

BU YAZIYI OKUYANLLAR ŞUNU SANMASINLAR !

Tekirdağ'da, AK Parti teşkilatlarında kazan falan kaynamıyor. Bir kaç ''bazıları'' başta Genel Başkanları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 7 düvele baş kaldırarak, dünya genelinde bölgesinde lider ülke olduğunu ortaya koyan iradesinin dahi farkında olmadıklarından dolayı kendi kısır egolarını ortaya koyma gafleti içerisindeler. 

Kendileri, kendilerince bir sel yaratıyorlar, ardından bu selin önüne kattıkları ''kütükleri'' yine kendileri kapmaya çalışıyorlar. Üstelik yarattıklarını zannettikleri sel fallan da değil, basit bir su birikintisi.

Mesele bu kadar basit.

Kongreler, parti içi istişare toplantıları, KUCAKLARDAKİ TAŞLARIN DÖKÜLECEĞİ MEŞRU ALANLAR VE ZAMANLARDIR. Bunun dışında kalan yer, mekan ve zamanlarda edilen sözler, eleştiriler FİTNE, FÜCUR, FESATLIK VE İHANET ! içerir.

Başka başka illerin, Tekirdağ ile uzak yakın alakası olmayanların tepelerde edinmek istedikleri makamlara, mevkilere hizmet etmeye çalışan ve bu amaçla ''alet, edevat'' olarak kullanılanların vay hallerine !

Konu aslında çok derin ve uzaklara dayanıyor, şimdilik bu uzunlukta kısa kesmekte fayda var.

Aslında mesele TEKİRDAĞ değil !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI