İYİ PARTİ MERKEZ ÜSSÜ NEDEN ''AHLAT'' ?

İYİ PARTİ MERKEZ ÜSSÜ NEDEN ''AHLAT'' ?

Meral Akşener, İyi Parti'nin merkez üssü adresinin AHLAT olacağını açıkladı ve orada bir ev kiraladı.

Tamam da bu AHLAT tercihi, sevdası, ilgisi nereden çıktı? Akşener, bizim Şarköy veya Hayrabolu gibi  ilçelerimizden birini seçmedi de neden daha kafadan AHLAT dedi?

Meral Akşener, çok ama çok büyük bir tuzağın içine çekildiğinin farkında değil mi?

Yanlış anlaşılmasın, hedef Akşener'in kendisi değil. Onun üzerinden HEDEF SAPTIRILIYOR!... Asıl hedefin adresini bir tek kişi fark etti. 

Cukhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, kurulan kumpasın hacmini görebilen tek kişi olarak derhal gerekli tedbirleri almaya koyuldu.

Hedef... AK PARTİ ve AK PARTİ'NİN TÜMÜYLE ELE GEÇİRİLMESİ !

Biz yine AHLAT'A dönelim.

FETÖ, nereli? Kime sorarsanız Erzurumlu cevabını alırsınız. Ancak FETÖ, aile köklerinin BİTLİS'in AHLAT İLÇESİNE DAYANDIĞINI SÖYLER DURUR(MUŞ)!... Sözüm ona Gülen ailesi kan davası nedeniyle AHLAT'I terk etmek zorunda kalmışlar ve Erzurum'a yerleşmişler.

Ne AHLAT'mış ama değil mi?

Her fırsatta Meral Akşener'in ağzından eksik etmediği, YURTTA SULH, CİHANDA SULH ve ardından AHLAT'a gidip ev kiralayarak İyi Parti merkez üssü adresi olarak AHLAT'ı  göstermek !

Meral Akşener zinhar FETÖ'cü falan değildir, olduğunu da söylemek iftiradır. Ancak, nasıl bir kumpas planının içinde figüran ! olarak kullanıldığının farkında olmadığı gibi FETÖ'nün geçmişte kendisine güvenmediğinden, hatta nefret ettiğinden de habersiz.

Meral Akşener, bir merkezden birilerince çok ama çok yanlış ve tehlikeli boyutta yönlendiriliyor. Akşener'in milli, maneviyatçı damarının ne denli yüksek basınçta attığını bilen o merkezdekiler onu pis bir bataklığın ortasına itiyorlar.

Seçime bir buçuk yıl varken ülke neden seçim sath- ı mahaline sokuldu?

Buna dikkat etmek gerek. Akşener'in İyi Partisi ile birlikte yüzdeler ortalarda dolaşmaya, dillerden dillere yayılmaya başlandı. Medya her gün anket yayınlıyor, programlarda siyasi analistçiler, stratejistler, araştırma şirketlerinin yetkilileri yüzde oranları vermeye başladılar.

Seçim barajının düşürülmesi konusunda Devlet Bahçeli dahi tuzağa düştü. Yüzde 5 e çekilmesi konusundaki tavrı partinin kurmayları tarafından fark edilerek bir anda bu şanssız söylemin önüne geçildi. MHP yi baraja takılma korkusu sardı... yönündeki algı yanıltmasına ramak kala erken gelen müdehale ile bu hata önlenmiş oldu.

MHP, Perinçek'in Vatan Partisi'ne kaydığı yönündeki yaratılan algı nasıl pompalanıyor farkındamıyız? Aslında,YOK ÖYLE BİR ŞEY !

Diğer yandan ise, ECEVİTSİZ, ECEVİT'İN PRATİSİ DSP ye dahi kanca attılar. Nasıl mı? %3 oranına ulaştırıp! devlet desteği almasının yolunu açma vaadi ile.  Her bilgiyi buradan paylaşamıyoruz. Ancak zaman içnde ardı ardına bunları paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Oyunları, tuzakları, tezgahları bitmiyor, bitmedi, bitmeyecek!

Tuzluk elimizde koşmamızı bekliyorlar. Üst akla göre, her gösterdiklerini HIYAR zannediyoruz ya (!)

AHLAT ! dedik;

Hiç bir şey tesadüf değil. Seçtikleri figüranlarıda tesadüf değil.

PENSİLVANYA yetmedi AHLAT'mı eklendi?

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor