ÜST AKIL, ÜSTÜN AKIL KARŞISINDA ÇARESİZ!

ÜST AKIL, ÜSTÜN AKIL KARŞISINDA ÇARESİZ!

 

Herkes beklemede ama yine bu bekleme süresi içinde  herkesin bir ön görüsü var.

Reza Zarrab ! 

Önce SANIK ardından İTİRAFÇI şimdi İFTİRACI mı yapıldı? 

Öncelikle Türkiye'den nasıl götürüldüğüne bakalım.  O dönemde tekirdagnethaber.com çok önemli bir habere imza atmıştı. Zarrab'ı Türkiye'den alan FBI ekibinin içinde bir Türk'ün olduğunu ve bu Türk FBI özel ajanının TEKİRDAĞLI olduğunu duyurmuştu. tekirdagnethaber.com'a gelen istihbarat buydu. Bu Türk FBI özel ajanının aile efradını bir çok Tekirdağlı yalından tanırlar!

Zarrab'ı almaya gelen ekip kendisini ABD'ye götürmek için aylarca iknaya çalıştılar. FBI ajanları bir sabah gelip, ertesi akşam Zarrab yanlarında uçağa binip gitmedi. Zarrab, sonunda ikna edildi, ama kim tarafından? Bana göre Zarrab'ı ikna eden kişi dönemin BAŞBAKANI DAVUTOĞLU'ndan başkası olamaz!

Zarrab, ABD'de FBI'ın uçağından indiğinde SANIKTI! Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, develer tellal iken, pireler berber iken diye başlanılan MASALA geçildi.

Sonunda Zarrab oldu mu size İTİRAFÇI!

İtirafçılığının üzerinden bir kaç gün geçmişti ki, Zarrab'ın İFTİRACI olarak devşirilceğini anladık.

Zarrab şimdi huzura İFTİRACI olarak çıkarsa hiç kimse şaşırmasın. 

Herkesi aynı olaya dahil edebilir ...  Nasıl etmesinki ''her şeyi ile mecbur''.

Delilleri ortaya koyacaklar, tanıklar! çıkacak, Sonuç olarak Türkiye,milyarlarca Dolar ceza ödemeye mahkum edilecek. Bu kadarla mı kalacak, ABD nin amacı Türkiye'yi milyarlarca Dolar ödemeye mahkum etmek mi? İşte zurnanın zırt dediği yer burası. 

Türkiye bu milyarlarca Dolar cezayı ödemiyorum restini çekerse ki bu bir anlamda ŞAH! demek olur ve ardından gelecek yaptırımlar sayesinde Türkiye'nin soluk borusuna hançer batırılır. 

Gelelim TÜRK DEVLETİNE!

Şaşkınlar! Evet, kumpasın planlayıcıları ''üst akıl'' denen güruh şaşkınlar ve Türk Devleti'nin bu sakinliği, sukuneti karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedikleri çok açık biçimde anlaşılıyor. Çünkü sürekli hata yapıyrlar. Nasıl mı? O kadarını yazamıyoruz!!!... 

ÜSTÜN AKIL devreye girince ÜST AKIL şaşırıyor!

Bin değil, iki bin üç yüz yıllık DEVLET AKLI var ortada. Bu günü ve yarını planladığını zanneden bir kaç yüz yılın ÜST AKLI, dünün bir kaç bin yılını yazan ÜSTÜN AKLI geçmişte olduğu gibi bu gün yine unutuyor veya hatırlamıyor. 

Türk Devleti, masanın başında elle gelecek, elden gelecek olanı, olanları düğün bayram diye bekliyor. Kendilerinin yarattıkları terör orduları, terörist başı bozukları müttefikleri olarak TÜRK DEVLETİNE tercih edeceklerse kendileri bilirler. Masadan kalkmadan önce masayı başlarına geçirir ardından DÜĞÜNÜ DERNEĞİ BAŞLATIR! 

Türk Devleti sakin derken başka bir şey anlaşılmasın. Devlet Aklı gözün göremeyeceği hızla çalışıyor! Başbakanın ABD gezisinin ardından çok önemli gelişmeler oldu. Yakın zamanda gün yüzüne çıkacak olan bu önemli gelişmelerin neler olduğununa hep birlikte tanıklık edeceğiz.  FETÖ nün iadesi konusu akıllara gelmesin. FETÖ iade edilemez en azından kısa bir süre için bunu beklememek gerekir. ABD, dünyanın diğer onlarca ülkesindeki ''FETÖSÜ''ne karşı bu güvensizliği ortaya koymaz, koyamaz. ABD FETÖ sünü çok sevdiğinden değil, diğer ülkelerdeki FETÖlerine karşı bu FETÖ yü bize ŞİMDİLİK! veremez.

Türk Devleti masanın başında dedik ve masadan kalkmamaya kararlı. Bunu onlarda anlayacaklar. Türk Devleti'nin masadan kalkmasını onlarda istemiyorlar. Başlarına gelecekten haberleri oldu!

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI