MANDA KAFALI MANDACILAR...

MANDA KAFALI MANDACILAR...

Geri, en geri kalmış ''muz cumhuriyetilerinde'' dahi yeri kalmamış ''muhalafet'' biçimini bu günün Türkiye'sine ve Türk halkına reva görmek nedendir? 

Ana muhalaefet gibi çok önemli ve anlamlı görevle onurlandırılmış siyasi partinin genel başkanı olmak ''kolay!'' değil. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı ile ilgili son çıkışı kime ne yarar getirmiş olabilir? Siyasete ve ülkenin boğuştuğu iç ve dış meselelerin hangisine, hangi bakış açısını kazandırmayı amaçlıyor olabilir?

Kılıçdaroğlu bu anlamsız ve hakaret dolu, İFTİRA! yüklü çıkışını AK Parti Genel Başkanı'na yöneltiyorsa, makam bakımından özellikle altını çizmesi gerekmez mi? Kaldı ki bu tür İFTİRA! içeren beyanatı ispat ve delilleri olmaksızın dile getirmeyi muhattabı kim olursa olsun hak eder mi? Etmez! Siyasi parti genel başkanına değil, her hangi bir kişiye  dahi bu İFTİRALARI! reva göremezsiniz.

17-25 Aralık ve ardından gelen o karalama, iftira sürecine hala daha katkı sunmaya gayret etmek neden? O DEĞİRMENE SU TAŞIMAK DEĞİLDİR DE NEDİR BU? Kılıçdaroğlu'nun aa o ama bu nedenle kürsüye çıkışında Yenikapı konuşmasına mı yoksa hemen ardından ve bu gün dahi devam eden tavırlarına mı itibar edip inanmak gerekli?

Ne kadar çok soru işareti var değil mi... Hakereti yapıyorsunuz ancak muhattabın işgal ettiği makamını belirtmiyor, amiyane tabirle ''alayına gider'' diyorsunuz. Hiç yakışmıyor. Ama kime yakışmıyor, bu çok önemli çünkü herkes kendisine yakışanı yapar, kendisine yakıştığı gibi davranır ve konuşur. 

Darbeye KONTROLLÜ DARBE, dediniz... NATO'da ki seviyesizliği kınadığınızı açıkladınız daha üzerinden 24 saat geçmeden bu bir senaryodur ve ''AKP'' nin oy arttırması için sahnelenmiştir. diyebildiniz. Şimdi FETÖ nün 17-25 Aralık kumpasının borazanına yeni bir nefes verircesine bu en son delilsiz, mesnetsiz İFTİRALAR yüklü çıkışı ortaya koydunuz... Size, FETÖ nün değirmenine su mu taşıyorsunuz? diye sorarrlar. Sorarlar çünkü bu açıklamalar onların baş vurdukları gibi, onlarla ''PARALEL''  algı yaratmaya yönelik değil mi?

Türkiye'nin size ihtiyacı yok. Sizi destekleyen, pohpohlayan 1920 lerin MANDACI  zihniyetinden hala kurtulamamış MANDA KAFALILARA da ihtiyacı yok.

1919 Ruhundaki vatan sever, yurt sever MANDACILIĞI KÖKTEN RED EDEN gerçek Cumhuriyet Halk Partisi ve  şu an sizi ele geçirmiş ÜST AKLA rağmen  parti içinde kıyasıya var olmaya savaşan ULUSALCI DAMARIN SESİNE İHTİYAÇ VAR... CUHURİYET HALK PARTİSİ'NİN SİZDEN KURTULMAYA İHTİYACI VAR!... Cumhuriyet Halk Partililer, Cumhuriyet Halk Parti'sini yeniden ele geçirmek zorundalar. Bu Türkiye meselesidir. Partinin tepe noktalarına kurulmuş bir kaç yüz kişiye rağmen milyonlarca vatan sever, yurt sever Cumhuriyet Halk Partili gereğini yapacaktır.

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI