Bulamadığınız Nalın Mıhını Millete Layık Görmeyin.

Bulamadığınız Nalın Mıhını Millete Layık Görmeyin.

Adam, yolda tek bir at nalı bulur.  Geriye ''üç tane daha nal ve bir at bulmak kaldı'' diye sevincinden içi içine sığmaz.

CHP, sözcüsü ve aynı zamanda genel başkan yardımcısı Bülent Tezcan, Kılıçdaroğlu'nun parti gurubunda belge diye ''sunamadığı'' kağıtlarla ilgili basın açıklaması yaptı. 

Evet, Kılıçdaroğlu bunları BELGE DİYE SUNAMADI! Sunmak, sadece göstermek değildir. Basınla ve kamuoyu ile paylaşmak ardından veya öncesinde SUÇ! teşkil ettiğine inancın varsa bunları adalete teslim etmektir.

Tezcan, ne diyor...  ''Savcılığa neden gidelim? Sayın genel başkan hiçbir zaman suçtur veya değildir diye bir şey söylemedi. Bu işin savcısı millettir.' '' 

Yahu arkadaş, hadi o adam tek bir nal bulup sevindi de siz nalın mıhını bile bulamamışken en hafif tabiriyle, bu neyin coşkusudur?

 En kötü yüz HUYUNUZDAN sadece birisi olan, tutarsızlığınızın, sonucunu ve bedelini HALKA YÜKLEME ACİZLİĞİNİZDEN  vazgeçmiyorsunuz. 

- Ne? oldukları şüpheli kağıtları,

- Ne zaman? 

- Nerede?

- Nasıl?

- Neden? ve - Kim? Kılıçdaroğlu'na servis etti? 

Buyurun size nur topu gibi, 5N ve 1K... Bunların içinden NEDEN sorusuna kendilerinin veya onlara inanma eğiliminde olanların cevap bulmaları gerekiyor.

Bizi ilgilendiren NASIL ve KİM?

KİM? yerli mi yoksa yabancı istihbarat servisleriyle mi iş tuttunuz? O kişi, bu kurum laflarını geçeceksiniz. İstihbarat servisleri dışında veya onların güdümünde çalışan saha ajanlarının dışında bu tür ''kağıtlara'' ulaşamazsınız. İstihbarat servisi derken CIA, BND, MOSSAD,MI5 in dahil olduğu guruba FETÖ! de ekli bilginiz olsun. 

Kendi ülkenizin CUMHURBAŞKANI ''ve/veya'' aile yakınlarının alehinde kullanabilmek maksatlı bilgi, ''belge'' edinmek, toplamak amacıyla;Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde NAMUSU ve ŞEREFİ üzerine yemin etmiş Milletvekili sıfatını taşıyan siz bir  veya bir kaç kişi, yabancı ülke istihbarat servisleriyle iş birliği mi yaptınız? Altını kalın biçimde çizerek... Bu tür evraklar ister gerçek ister sahte olsun, istihbarat servislerinin dışında elde edilmeleri ve istedikleri yere servis edilmeleri imkansızdır. diyorum... NOKTA!

NASIL? Bunun cevabı KİM! den sonra ortaya çıkar.

Dönelim CHP genel başkan yardımcısı ve parti sözcüsünün ''açıklamasına''... Savcılığa neden gidelim? Sayın genel başkan hiçbir zaman suçtur veya değildir diye bir şey söylemedi. Bu işin savcısı millettir' 

5N 1K dan vaz geçtik. Boyunlarındaki vebali her defasında Türk Milletine yükleyen bu zihniyetin sözcüsü bey efendi, tek bir soru cümlesine cevap versin.

 HEM ALMAZSINIZ, HEM SATMAZSINIZ. SİZ, BU PAZARDA NE ARARSINIZ?

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI