Bizi Bekleyenler Ve Mayıs Ayına Dikkat !

Bizi Bekleyenler Ve Mayıs Ayına Dikkat !

Ortalık tozdan, dumandan geçilmiyor.

Doğu ve güneydoğumuz ateş çemberi. Dün Amerika’nın teşviki ve desteği, Rusya’nın kışkırtması, İsrail’in tezgahı ile şımartılıp lojistik açıdan desteklenen PYD Türkiye’ye karşı havan atışında bulundu ve karşılığını Fırtına Obüslerimizin angajman kuralları gereğince verdiği karşılıkla aldı.

Oralarda neler oluyor?

Amerika, Rusya neyin peşindeler?

Bu soruların ötesinde kısa zamanda bizi,Türkiyeyi bekleyen iç ve dış gelişmeler neler?

tekirdagnethaber.com  Ankara saldırısı öncesi de uyarmıştı.  Dikkat demişti.

İşte şimdi bir uyarıda daha bulunmanın zamanı geldi.

Mayıs ayına, DİKKAT!

Beyaz saray ve hatta CIA dışında yer alan gerçek Amerikan derin devleti son derece faal. Şayet Türkiye’den Suriye’ye gelebilecek askeri hareketlilik karşısında Mayıs ayı Türkiye için oldukça zorlu geçeceğe benziyor. Sinyaller bu yönde.

Derin Amerika iş başında.

Obama”nın gücü öylesine sınırlı ki, basit bir gizli servis ajanından dahi emir alır durumda olan ABD başkanının eli kolu bağlı. daha düne kadar genel kurmay başkanının dahi Kremlin’in adamı olduğunu öğrendiğinde dünya başına yıkılmıştı. basında yer almayan bu gelişme belkide ilk kez bu yazıda gün yüzüne çıkıyor. Evet yanlış okumadınız. ABD GENEL KURMAY BAŞKANI MARTİN DEMPSEY, PUTİN’İN ADAMIYDI. Diyorum.

Dempsey ve ekibi hala daha Pentagon’da çok güçlü.

Bu ekip, Londra ve Santa Monika’da 200 kişilik bir ekip oluşturdular. Görevleri Türkiye’de KAOS yaratıcı faaliyetler. Aralarında iş adamları var, yazarlar var yani toplumun her kesimine yön verebilecek kalabalık bir gurup bu. İçeride de önemli iş adamlarından finansal desteği de garantiye almışlar.

Plan gereği, Türkiye Suriye konusunda sınırdan bir metre dahi hareket edecek olsa bu KAOS planı devreye sokulacak. Gezi kalkışması bu yeni planın yanında öyle masum kalacak ki, tek bir su kaçağına dahi izin verilmeyecek bir plan bu. Hazırlanan plana göre, SAVAŞA HAYIR, YAŞASIN KARDEŞLİK sloganları ile sokaklara çıkan kitlelere polis ateş açacak. Yağma ve toplumsal kargaşada asker sokaklara inecek ve alın buyurun size nur topu gibi KAOS.

Derin Amerika iş başında.

Rus uçağını vuran Türkiye tüm algıları alt üst ederken, Putin”in bu olaya vereceği çok daha sert karşılık beklenirken, gerçekte olan neydi. Türkiye kararlılığını gösterme noktasında en dev adımı attı atmasına, sadece Hollywood filmlerinde izlenen Rus uçağının düşürüldüğü sahne bu kez gerçekti.

Putin’den beklenen sertlikte karşılık neden gelmedi?

Çünkü, bu sayede Esad’ın ekmeğine yağ sürülmüş oldu. Türkiye kararlılığını gösterirken gerçekten de ”dosta güven, düşmana korku salmıştı”. Düşmana salınan korku gerçek, o kadar düşmanı var ki Türkiye’nin ama hangi dosta güven saldı işte o dostlar neredeler ve kimler? iyi düşünmek gerekiyor.

Gelelim Sultanahmet saldıırısına; Alman turistlere yönelik o saldırıya,

Orada kendisini patlatan canlı bomba gerçekten açıklanan isim mi?

Acaba, bu saldırının gerçek planlayıcısı merkezi Münihte olan Alman gizli servisi BND olabilir mi? Sultanahmet saldıırısını gerçekleştiren  gerçek intihar bombacısının BND merkezine giriş çıkışının fotoğrafları yayınlanır mı acaba? Türk, AAlman yakınlaşmasını asla istemeyen Alman Derin Devleti bu saldırının gerçek planlayıcısı olabilir mi?

İşin aslı şu;

Masada güçlü olabilmek ve masada kazanabilmek için, masanın altında çok faal ve başarılı işler yapmalısınız. İşte Türkiye belkide ilk kez masanın altına eğildi. Masanın altındakilerin oyunlarını bozan, masanın üzerine gelecek konuları önceden masanın altında da kurcalayan bir Türkiye var.

MAYIS AYI TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.

Mayısa kadar geçecek sürede önemli, sembol bir veya bir kaç önemli ismin doğal nedenlerdenmiş gibi görülecek ölümlere dikkat edilmeli. Düğmeye bu yolla basılacak.

ABD dünyayı başkan adaylarıyla oyalamaya devam ediyor.

Donald Trump adında bir şovmeni çıkarttılar ortaya. Olacak iş değil. Çok basit bir nokta var. Ama tüm gözerden kaçan o noktada; Bu güne dek hiç bir Amerikan Başkanı Amerika dışında doğmamıştır. Trump Amerikada doğmamışken nasıl başkan olabilir ki?  Ted Cruz ve Clinton arasında geçecek bir yarış bu.  Demokrat bir başkanla devam etmek isterlerse Clinton şanslı. Ancak o durumda da Türkiye Fettullahçılar tarafından epey bir zorlanacaktır. Çünkü Fettullah Gülen ekibi daha şimdiden Clinton’un ekibinde var güçleriyle çalışmaya başladılar bile.

O kadar çok dikkat ve hassas olunması gereken konu var ki;

Biz toplumca hala daha evlilik programlarıyla, ıssız adada aç kalan ünlüler, gönüllülerle, kılık kıyafet yarışmaları soytarılıklarıyla lay lay lom yapalım.

Onlar da biliyorlar.

% bilmem kaçımız salağız, hainiz, vurdum duymazız, aymazız, cahiliz kısacası geri zekalı ve analitik zekadan yoksunuz;

Vatan, Millet, Sakarya ve 10 yılda 15 milyon genç yarattık en baştan derken akıllarımız ıssız adada 1 kilo mercimeğin ödül olduğu yarışmayı kimin kazandığındaysa yanmışız biz.

MAYIS AYINA DİKKAT!


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI