2017 Nasıl Geçirdi?

2017 Nasıl Geçirdi?

2017 mi dediniz?

ARES ve THANTOS diyorum.

Modadır ya, her biten yılın ardından değerlendirmeler yapılır. 

Nasıl geçti?

Nasıl geçtiği değil, nasıl geçirdiği önemli... 2017 ile ilgili, ARES ve THANTOS yorumu yapıyorum. Ardından, RESEPH ve LİMOS eksik olduğu için sonsuz şükür ediyorum.

Evet, doğru tahmin ettiniz. MAHŞERİN 4 ATLISINDAN söz ediyorum. Küresel güç denen birden çok yapının değişik kafalarının ürettikleri kıyamet senaryolarına rağmen insanlık hala direniyor. 2017 de işte bu kafaların kıyamet senaryoları içinde savrularak tamamladı ve nöbetini 2018 e devir ediyor.

O değişik kafaların inançları doğrultusunda bekledikleri 4 atlıyı neredeyse kırmızı dipli mumla davet ediyorlar. 

Hatırlayalım mı?

ARES (SAVAŞ), RESEPH (SALGIN), THANTOS (ÖLÜM) ve aralarındaki tek dişi olan LİMOS (KITLIK)... Her biri değişik renkli atlara binerler. Beyaz, soluk renkli, kızıl ve siyahtır bindikleri atlar.

MAHŞERİN 4 ATLISI, onların inançlarına göre, kıyamet arifesinde ortaya çıkacaklar''mış''... Dördü birden mi yoksa önden bir kaçı ardından diğeri veya diğerlerimi bilinmiyor. 

Önceki yıllardan, 2017 ye devir ettikleri kendi hastalıklı misyonlarının gereği olan inançları doğrultusunda şimdilik ikisi ile dünyadalar; ARES ve THANTOS! (Hırıstiyan inanç sistemi içindeki hiç kimse bu ibareden farklı bir algı çıkartmasın. Tümüyle hasta ruhlu ve hasta emellerin temsilcisi olanları kastediyorum. Her inanca ve her hak olan dine saygımız inancımızın emridir.)

Olimpos ve Hira savaşı! derken, Salt, Olimpos'un çocukları dememiş olduğumuzu, Hira'nın maneviyatını tıpkı onlar gibi ve kadar bu hastalıklı ruhların anlayış sistemine teslim edenleri atlamamış olduğumuzdan eminiz.

2017 de diğerleri gibi geçti, 2018 den ne beklediğimize bağlı. Hayaller mi yoksa gerçekliklerle dolu beklentiler mi? 

Aksi halde biz yine geçti diye avunup, nasıl geçirdiğini atlar ve 2019 a bel bağlarız.

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor