TEKİRDAĞ'DA AK PARTİ TEŞKİLATLARINA AYAR VERMEYE CESARET EDEN ÇAKALLAR...

TEKİRDAĞ'DA AK PARTİ TEŞKİLATLARINA AYAR VERMEYE CESARET EDEN ÇAKALLAR...

Sürüden ayrılanı kurt kapar. Bu sözün ne anlama geldiğini herkes bilir. Beni şaşırtan; SÜRÜDEYKEN ÇAKALLARA YEM OLANLAR!

Hani bu yolda beraber yürüyordunuz, hani yağan yağmurda beraber ıslanıyordunuz da şimdi ne oldu? PİLAVDAN DÖNMEK VAR MI? Kaşığı çakalların! pilavına değdirip mundar etmeye değer mi? Ne uğruna?

Dansa kiminle başlamışsanız onlarla devam etmek yakışır. Kurtlarla başlamyıp, yiğtçe, mertçe dikine horon tepip harman dalı gibi kolları iki yana açıp hayda breee diye haykırmaya devam etmek yerine; Çakalların o çirkin cıyaklayan çirkin sesleriyle, türlü tırsak, titrek sinsi planlarının hevesli davetlerinin sahtekarca, kaypakça kurtların sofrasından tırtıkladıklarından olmaya mı niyetlisiniz?

Sözüm sizlere! AK PARTİ TEKİRDAĞ TEŞKİLATI İÇİNDE HER ZAMAN ASLANLAR GİBİ DURUŞ SERGİLEMİŞ, YILMAMIŞ, DURUŞLARI UFKUN SONSUZ ÇİZGİLERİNDEN ŞAŞMAMIŞ YİĞİT BİLİP, YİĞİT TANIDIKLARIMIZ... Bildiğimiz, tanıdığımız ve kendinizi bize tanıttığınız gibi, sizin gibi ve sizin kadar olduğunuz yerden zıpladığınız vakit ne bir santim öne ne bir santim arkaya düşmemiş, olduğu yere mıh gibi saplanmış dava adamı bildiklerimiz; ÇAKALLARIN SİZLERİ GÖZLERİNE KESTİRDİĞİNİN FARKINDAYIZ. Biz bunun farkındayken sizler bunu hayli, hayli görecek kapasitedeki insanlarsınz!

Onlar nasıl bir çakallık! peşindedirler ki, Tekirdağ'da olanı biteni, Tekirdağ'da olmadan, yaşamadan, Tekirdağ'a adım atmadan bilebilsinler? Yüzlerce kilometreden Tekirdağ'da AK Parti teşkilatlarını bulandıracak paylaşımlar yapan, üstelik birlik ve beraberliğin en sağlam teşkil edilmesi gereken zamanda kalkıp Tekirdağ teşkilatları üzerine kin, nefret, iftira ve münafıklık tohumlarını aralıksız zerk ediyorlar.

Milletvekilleri dahil il başkanına, il, ilçe yöneticilerine hatta AK Parti genel başkan yardımcılarına varana dek iftiralar sıralayanlar bunlar değiller mi? Daha dün, Milletvekili Mustafa Yel başta olmak üzere partinin genel başkan yardımcılarını FETÖ ve FETÖCÜ iş adamlarıyla ilişkilendiren haberleri, sosyal medya paylaşımlarını yapanlar bunlar değillermiydi? Neyin peşinde oldukları, ortaya koydukları tezgahın amacının ne olduğu açık değil mi? 

Nerede bunların dava adamlıkları, nerede bunların sadakatları? Tekirdağ merkezli başlattıkları iftira ve çirkef akan, irin dolu tezgahları ile nereye dek ermeyi planlıyorlar, nereye erişmeye çalııyorlar fark etmek gerekli. 

Sosyal medya üzerinden girişimlerine bakıldığında açıkça görülmüyor mu, bunların yaptıklarına amiyane, argoda TERS KOLPA denir. 

Tekirdağ'da il kongresi arifesinde, bir yerlerde birileri türemiş ve öncesinden başkalarının tutuşturduğu ateşi harlıyor.

''Arkadaş''! Bırak sen Tekirdağ'ın meselelerini. Tekirdağ kendi içinde meselesini çözer. 

Sıkıyorsa, çok kahramansan, soracak bir hesabın varsa; Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hesap sorsana... Yaptığı müdahaleleri yersiz bulduğunu söyle, zamanında müdahale etmediğinden yakın. Görevden almaları eleştir. AK Parti içinde ''sözde'' FETÖ artıkları ile ilgili çok bilgilisiniz ya, Erdoğan'a ilet, ona hitaben yazsana; ''TEKİRDAĞ'DA PARTİDE FETÖCÜLER VAR.'' NEDEN SESSİZ KALIYORSUN? DİYE SORSANIZA. Kaldı ki, Tekirdağ, Cumhurbaşkanı'nın her zaman çok önem verdiği ve önemsediği yerlerin başında gelir. Olmadı mı, yemedi mi? O zaman, 17-25 Aralık öncesi ve sonrası mantığını ve gerçeğini hiç bir yönüyle kavramış, idrak etmiş değilsiniz. Recep Tayyip Erdoğan ne yapıyorsa, nasıl bir çizgi izliyorsa, nasıl bir yol haritası ortaya koymuşsa Tekrdağ İl başkanı ve parti teşkilatı harfiyen aynısını uyguluyor. Aksini iddia etmek farklı bir şey ancak Recep Tayyip Erdoğan'ın Tekirdağ İl Başkanına iftira atmak işte o Erdoğan'a iftira atmakla AYNI ŞEYDİR!

Siz Erdoğan'ı kiminle karıştırıyorsunuz?

Atılan iftiraları, partisinin il başkanına atılmış çirkefleri kendisine atılmış saymayarak, bunlardan kendisine pay çıkartmamak, çıkartılmaması adına sahte, ''tırsk, korkak'' hesaplarla; aman bana bulaşmasın diyerek il başkanını sizin çirkeflerinize yem edeceği zannındamısınız? o kadar aptal, o kadar cahil ve insaf yoksunu olmanızı ben dahi beklemeyiz. Bence, biriktiriyor, kendi il başkanına reva görülenleri, görenlere göre tasnif ediyor. Bekleyin ve hazır olun! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, nerede, ne kadar emperyalist varsa onlarla göğüs göğüse savaşıyor bu zibidilerin ettiklerine bakın hele, Recep Tayyip Erdoğan'ın gözbebeği olan bir ildeki AK Parti teşkilatlarına ayar çekmeye CÜRET ediyorlar. Erdoğan'ın Tekirdağ'da uçan kuştan değil, uçan sinekten dahi haberi var. ŞAŞIRMAYIN, ŞAŞIRMIŞSANIZ AKLINIZI BAŞINIZA DEVŞİRİN!

Çakalların! oyunu bitmez ama her defasında kuyrukları apış aralarında seyirtip ilk fırsatta toz olurlar. umuyorum ki, aklı başında, her zaman durduğu yeri hak eden arkadaşlarımız çakalların pilavlarına tertemiz kaşıklarını dokundurmayacaklardır ve kaşıklarını mundar etmeyeceklerdir. 

Kongre sürecini fırsat bilen, uzaklardan Tekirdağ Ak Parti teşkilatlarına iftiralarla çirkef bulaştıranların dersini vereceklerdir.

Bir şey daha var!

Bu sefer, belkide ilk defa... ne keser dönecek ne de sap, hal böyle olunca hesap yine hep aynı hesap olarak kalacak.

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI