YAZIKLAR OLSUN !

YAZIKLAR OLSUN !

Çok değil daha bir kaç ay önce KOD ADI... KAOS ! başlıklı  yazımda adını sizlerle paylaşmıştım ''https://www.tekirdagnethaber.com/kose-yazisi/1583/kod-adi-kaos.html . MICHAEL D'ANDREA bu isme dikkat demiştim. CIA İran masası şefi. Türkçe, Arapça ve Farsça bu adamın ana dili gibidir,  Türkçeyi sizlerden benden daha güzel konuşur.

D' ANDREA'nın Trump'un Beyaz Saraya adım atması ile İran için kolları sıvamasının arasında 24 saat bile yoktur. 

Karısı Müslüman olan ve kendisinin de İslama yakın olması ile bölgede sempati toplayan bu adam İran ve bölge üzerinde son derece bilgili, eğitimli ve donanımlıdır. Bölge ülkelerinde onlarca uyuyan hücre evleri MICHAEL D'ANDREA'nın kontrolündedir. 

Yine o yazımda altını çizerek bahsettiğim bir konudur bu hücre evleri. D' ANDREA, İran operasyonunu nereden yürütüyor? TÜRKİYE'den!...  İran'da çok önceleri oluşturdukları evlerdeki ajanları harakete geçiren düğmeye Türkiye'den bastı. 

Türkiye demişken!

Bir ülkede iktidar değişikliği isteniyrsa ilk adımı, ülkenin liderinin yanındaki en yakın isimleri kendi yanınıza çekmek ve lideri yanlızlaştırmaktan geçer... Türliye'de meydana gelen son bir kaç günün gelişmelerine dikkat çekmek açısından bu notu eklemekte ve göz önünde bulundurmakta fayda var. DARBELERE AÇILAN YOLUN KAPISINDAN ATILACAK İLK ADIMDA HEP İÇERİDEN VE TEPELERDEN BİRİLERİ DESTEK VERİR! BU KURAL HER ZAMAN BÖYLE İŞLER.

İran'da bu aynı ile uygulandı. Ruhani'nin yanında bulunan tepedeki birçok önemli isim bu ayaklanmaya destek veriyorlar.

İlk adım sokakları karıştırmaktı ve ardından uluslararası ekonomik yaptırımlarla İran'ın dışarıdaki paralarının dondurulması adımı gelecek. Ambargoya uymayan ve İranla ticari ilişkilerini devam ettirmeyi sürdürecek ülkeler de bundan amansızca etkilenecekler. tabi devam ettiren çıkarsa!

O yazımda özellikle üzerinde durduğum diğer bir konu, D' ANDREA'nın Türkiye'de bazı evler oluşturduğunu yazmıştım. Hatta Suriyeli gençleri ABD de eğittiklerini ve İstanbul'da sözde dini bir yapı içindde bu evlerde barındırdıklarını yazmıştım... İran bunun acısını şimdi sokaklarında hissediyor. 

Gelelim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın YAZIKLAR OLSUN! serzenişine...  Daha önce şunu kesin biçimde belirtelim. Erdoğan'ı yanlızlaştırmayı deniyorlar. Daha önce denedikleri ama akıllanmadıkları gibi. Gözden kaçırdıkları en önemli gerçeği hala fark edemiyorlar...  Türk halkını hesaplarına katamıyorlar veya bunların gözleri iş o noktaya geldiğinde bağlanıyor. 

Erdoğan'ın çevresinde, en yakınında yer alan her kimi kendi yanınıza çekseniz de, ihanete sevk etseniz dahi, RECEP TAYYİP ERDOĞAN TÜRK HALKINA EMANET! Bu gün adı Erdoğan olabilir, dün Mustafa Kemal'di. 

YAZIKLAR OLSUN !... Bu sözün derininde çok değil, her şey en ince ayrıntısına kadar yer alıyor. Size daha ne desin ki?

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI