Tekirdağ'da Metin Külünk Muhalefeti CHP' lileri Kıskandırdı.

Tekirdağ'da Metin Külünk Muhalefeti CHP' lileri Kıskandırdı.

TÜGVA Tekirdağ Şubesi"nin Tekirdağ'da düzenlediği toplantıda, davetli olarak bulunan İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün konuşmasından bazı bölümleri sosyal medya paylaşımlarından yayınlanan kadarıyla izleme fırsatım oldu.

Metin Külünk'ü her zaman yakından takip etmeye gayret etmiş.konuşma üslubu ve duruşu ile takdir etmişimdir. Ancak geçtiğimiz pazar günü Tekirdağ'da konuşan Metin Külünk olamaz diye düşünüyorum.

Zannedersiniz ki. Külünk üslubu ve tarzıyla parti içinde particilik oyununa soyunmuş ve ayar üzerine ayar veriyor!

Tekirdağ'da bürokratlar üzerinden öyle böyle değil kalın bir ayar veriyor ki...kim olsa " Noluyoruz?" Der.

Külünk'e göre Tekirdağ'da bazo bürokratlar " FETÖ cüleri koruyup.dosyalarını sümen altı ediyorlar! Bu önemli bir iddia hele  bunu açıkça dillendiren isim Metin Külünk olduğunda " çok" önemli sınıfında yer alır.

Ancak o salonda yer alanlar arasında bazılarına gözüm takıldı ki. HAKLARINDA FETÖ SORUŞTURMASI KAPSAMINDA " Bilgilerine başvurulanlar var''. Sayın, Külünk " ayarlarının dozunu arttırdıkça" onların yüz ifadelerini göremedim, arka plandan yapılan çekimden edindiklerimle yazıyorum.

İşin diğer bir boyutu ise. salona baktığınızda 50 bilemediniz 70 kişi var. Açıkça mevcut yapıya muhalefetin organizasyonu olduğu belli olan bu bir araya geliş neyi ifade etmiş?

Hiçbirşeyi!... Metin Külünk'ün ESKİDEN! Erdoğan'a yakınlığının boyutunu bilmeyen birisi olsa. KÜLÜNK BU TAVRI VE SÖZLERİYLE RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I " Överken Dövmeye" çalışıyor zanneder.

CHP nin yapamadığı muhalefeti Külünk başarıyla üstlenmiş!

Metin Külünk, Trakyayı bilemem ancak Tekirdağ'da, Tekirdağ bürokrasisine ve partinin dinamiklerine ayar verecek misyonun gömleğini üzerine giymiş gibi

Şimdi esas soru... Tekirdağ Milletvekilleri... Neredesiniz? Neredeydiniz ve her neredeyseniz orada kalmaya ve izlemeye devam mı edeceksiniz?... Bürokratlar üzerinden ikaz eden ve uyaran" ayar" çeken Külünk haklıysa sizlerin buna cevabınız mı yoksa cevaplarınız mı olacak? Tık çıkartmaya bilirsiniz! Kızarmış ekmeğe Külünk yağ sürdü.,deriz o zaman.

Külünk konuşmasını yaparken ve tüm hassasiyeti ve duyarlılığı ile sözlerinin içinde FETÖ cülere haklı hakaretlerini sıralarken salonda onunla yüz yüze gelmemeye çalışan kaç kişi vardı? Anlaşılan o ki, Metin Külünk dahi birilerince eksik veya maksatlı oalarak yönlendiriliyor.

Sözün özü... BU MAYA BU GÖLDE TUTMAZ!


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor