TEKİRDAĞ'IN EN HAYSİYETSİZ İLK BEŞİ İÇİNDEKİ MÜPTEZEL, FETÖ İTİRAFÇISI HİÇ Mİ YÜZÜN KIZARMADI?

TEKİRDAĞ'IN EN HAYSİYETSİZ İLK BEŞİ İÇİNDEKİ MÜPTEZEL, FETÖ İTİRAFÇISI HİÇ Mİ YÜZÜN KIZARMADI?

Doluya koyuyorsun taşmıyor, boşa koyuyorsun almıyor. Neresinden bakarsanız bakın aklın, selimin alamadığı bir durum var. 

Durum öyle bir hal aldı ki, siyasetten veya siyasi çekişmeden çıktı. DUMUR! vaziyeti var.

AK Parti İstanbul Milletvekili Tekrdağ'da öyle bir konuşma yapıyor ki, akıllara sığmaz ...  Konuşmasının en can alıcı noktasında yargı bürokratlarını yerden yere vuruyor. Açıkça FETÖ üyelerinin dosyalarını sümen altı etmekle suçluyor. İstanbul Milletvekili, Tekirdağ'da yargı bürokrasisini; YOK ÖYLE YAĞMA diyerek ''uyarıyor''. Muhattapları gereğini yapsınlar!

 Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk. Geçtiğimiz haftasonu Tekirdağ'da katıldığı bir toplantıda davetli olarak çıktığı kürsüden sesleniyor. AKLINIZI BAŞINIZA ALIN!

Metin Külünk, Tekirdağ'da işlerin bu derece sarpa sardığını biliyorsa ve elinde belgeleri varsa bu konuları ''40 yıllık dava arkadaşlığı, kardeşliği'' olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a neden bizzat iletmiyor da, buralarda üç beş kişinin karşısında bunları haykırıyor?  Külünk, teşkilatçılığın kitabını yazacak derece dava adamı ve siyasi donanım sahibidir, en azından biz öyle biliriz veya bilirdik!

Hal böyle olunca, şaşırmamak elde değil. Külünk'ün bu konuşma tarzını ve halini görmesem ve bana sorsalardı ki, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a en yakın 5 ismi söyle deseler, 3. sırada Külünk derdim. Demek öyle değilmiş, yanılıyormuşuz. Külünk, aksi halde, randevusunu alır, Cumhurbaşkanı'na durumu veya durumları AĞABEY diye hitap edrek aktarır gereğini beklerdi. Buna imkan bulamadığı çok açık. Metin Külünk gibi bir isim, teşkilatçılığın içinde doğmuş, yetişmiş ve tırnaklarıyla gelmiş birisi olarak illerde gurupçuklara hitap ederek, oraların yargı bürokrasisine seslenecek tarzı kendisine rol olarak biçmezdi. 

Gecenin geç saatinde kalkıp, bahçedeki ağaçların köküne kezzap döküp, sabah herkesten evvel yaygara kopartıp, dövünmeye saç baş yolmaya; kurumuşlar, yok olmuşlar hal bu ki nice emeklerle dikmiştik, ne güzel meyve veriyordu kim neden kıydı, nasıl oldu da kurudular... feryatlarına doğru giden bir halden söz ediyoruz. Yapmayın bunu ve bunları!

Tekirdağ konusunda son altı aydır uygulanan garip ve inanılması imkansız bir durum söz konusu. İzleri birbirine karıştırmaya hevesli çok kişi var. Bu hevesliler niyetleri halis insanları inanılmaz biçimde manipüle edebiliyorlar. Tekirdağ konusunda sınırlı hatta hiç! derecesinde bilgisi olmayan ancak halis niyetli insanları en hassas ve duyarlı noktalarından tahrik ederek şahsi kısır çekişmelerinin içine çekiyorlar. 

Hele ki bir kaç kişi var ki, toplumdaki ederleri sıfırla dahi ölçülmeyecek derecedekiler, Tekirdağ'da sokağa çıktıklarında değil selam vermek suratlarına tükürmek için can atan insanların olduğu bu şahsiyet ve onur yoksunu kişiler... Metin Külünk'ün konuştuğu salonda bunlardan birni gördüm. Külünk, FETÖ konusunda konuşurken bunların arasından bir tanesi öyle pişkin ki, adamın umurunda değil. İnsanın içinden; ULAN ŞEREFSİZ, ULAN HAYSİYETSİZ, ULAN KAHPE SEN DEĞİLMİSİN MESLEKTAŞLARINI FETÖNÜN TOPLANTILARINA GÖTÜREN, SEN DEĞİLMİSİN MESLEKTAŞLARININ FETÖDEN SORGULANMALARINA NEDEN OLAN, SEN DEĞİLMİSİN ÜÇ BEŞ KURUŞ İÇİN MİLLETİ MAĞDUR EDEN, ULAN SEN DEĞİLMİSİN BURADAN İNSANLARA ÇAMUR ATILMASI İÇİN EVRAK DÖKÜMAN BİLGİ AKTARAN ŞEREFSİZ. SEN DEĞİLMİYDİN ESKİ MİLLETVEKİLİ SAYESİNDE YALAKALIK YAPARAK KURUMDA İŞ SAHİBİ OLUP İNSANLARIN MADURİYETLERİNE NEDEN OLAN. ULAN KAHPENİN EVLADI SOKAĞA ÇIKACAK YÜZÜN YOKKEN ORADA NE İŞİN VAR?  ŞEREFSİZ! SEN DEFALARCA FETÖ DEN DOLAYI İFADE VERMEDİN Mİ, İTİRAFÇI AYAKLARINA YATARAK MESLEKTAŞLARINI İSPİYONLAMADIN MI?

İnanıyorum ki, yanlış hesap Tekirdağ'dan dönecek.

Tekirdağ'da 17-25 sonrası, 18-26 diye tarif edeyim; Babam adına dahi olsa belge, fotoğraf, not, görüntü getirilip önüme konduğunda haber yapmadığımda, yazmadığımda, manşete taşımadığımda namertim. Ancak 16-24 derseniz NE İSTEDİLERDE VERMEDİNZ? diye sorarım.

Kaldı ki Tekirdağ'da Cumhuriyet Savcılığı ve Emniyet FETÖ ile mücadelede en başından bu yana belkide Türkiye genelinde en başarılı ve oturaklı, izleri birbirine karıştırmadan görev yapan, sağ duyulu kurumlarken haklarındaki HAKSIZLIĞA karşı ağzımız açık kalıyor.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor