Cumhuriyet Halk Partisini ''KKP'' Olarak Devşirmek Kimin Haddine...

Cumhuriyet Halk Partisini ''KKP'' Olarak Devşirmek Kimin Haddine...

Üç kadının Türk siyasetine sokulmak üzere Amerikan derin devleti tarafından özel olarak seçildiklerini ve eğitildiklerini yazmıştım. Sanırım bunlardan ilki için eğitim dönemi tamamlanmış olacak ki sisteme dahil edildi. 

Meral Akşener'in aklınıza geldiğini tahmin ediyorum ama bu seçilenlerin arasında Meral Akşener yok!

O yazımda üç ayrı, duyulmamış, bilinmeyen ve daha önce kamuoyu önünde yer almamış üç isim demiştim.

Bu kadınların eğitilmeleri tamamlanmış, sıra donatılmalarına gelmiş. Teker, teker sahaya sürülmeye başladılar... Biliyorum, buradan geçtiğimiz pazar günü CHP İstanbul il başkanı ''seçtirilen'' Canan Kaftancıoğlu'na geleceğimi tahmin ettiniz.

Yanılmadınız!... 

Bu hanım efendinin attığı iddia edilen tweetleri havalarda uçuşuor. Suç mu işlemiş, işlememiş mi yargı kararını verecek.

Kongreye KIRMIZI! kazakla başlayan Kaftancıoğlu, galibiyet konuşmasını MAVİ kazağı ile yaptı. Arka fondaki YILDIZLAR! sizlerin yorumlarınıza muhtaç.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin nasıl devşirildiği kimin umurunda? 

Cumhuriyet Halk Partisi hangi süreçte ''KKP'' haline dönüştürüldü? KKP mi ne? KEMAL KILIÇDAROĞLU PARTİSİ olarak yazmak çok uzun olduğundan bu kısaltmayı tercih ettim. Cumhuriyet Halk Partililere tarihi bir görev düşüyor. Bu tarihi görev aynı zamanda MİLLİ GÖREV halinde.

Kolay mı? Cumhuriyet Halk Partisi, terörle anılan, terör detekçisi, bölücü örgütün siyasi kanadı olarak telafuz edilen başka bir siyasi parti ile bir arada, aynı yorganın altına olmakla suçlanıyor. Bu kimin haddine? Cumhuriyet Halk Partililer hiç kimseye kızmasınlar, başka partilerin bu yönde ortaya koydukları argümanlara karşı lakırdı uydurmak onlara içine sürüklendikleri gerçeklerin ızdırabını azaltmaz.  

Cumhuriyet Halk Partili, vatanına, bayrağına, milli manevi değerlerine sonuna kadar bağlı iken onun bu hasletlerini devşirerek KKP nin mecburi oy potansiyeli haline dönüştürmek kimin haddine?

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI