Bu Yüzyılın Son Kalesi Türkmen Dağı’dır . . .

Bu Yüzyılın Son Kalesi Türkmen Dağı’dır . . .

Sıra sıra şehit naaşları gelmeye devam ediyor.

Sur’dan, Şırnak’tan, İdil, Silopi, Cizre’den, Türkmen Dağından  her gün şehit naaşları geliyor. Birer birer toprağa düşüyor yiğitler.

Kimse gık demese de;

Hainler azsa da, münafıklar çarpıtsalar da, aymazlar gizleseler de, bir insaf kalabalık umurlarına getirmeseler de yarın Allah’ın huzurunda Şerra, Şerra ayaklarıyla bastıkları her kaya, çiğnedikleri her toprak, döktükleri her damla kanları onlar için şehadet edecektir.

Onlar Mehmetçikler!

Adı güzel, kendi güzel, Muhammed’in adı haşa yeryüzünden silinmedikçe onlarında adları yeryüzünden silinmeyecektir.

28 cana kast eden hainin, teröristin cenazesine katılan bu milletin ” vekili” mi?

Sınırları zorlamaya devam ediyorlar. Kendi sınırlarını zorluyorlar. Türk Milleti tahriklere, kışkırtmalara kapılmayacaktır. Türk, Kürt’ün hainine, Kürt’te Türk’ün hainine paye vermeyecektir. Koyun koyuna şehit oluyor o çocuklar.

Bu gün Muş’ta şehit cenazesi vardı. Muş şehidini toprağa verdi. Ama Muş’un ” vekilleri” o şehit cenazesinde yoklardı. Onlar, arkalarını verdikleri PYD, PKK hainlerinin cenazelerine katılıyorlardı. Muş’lu  kahraman uzman çavuşun cenazesinde değillerdi.

Zorluyorlar. Kendi şanslarını zorluyorlar farkında değiller. Türkün de Kürtün de ayranını kabarttıklarının farkında değiller. Ermeni hainlere, Ermeni çetelerine kök söktüren o Kürt kahramanları hainlerinde burunlarından fitil fitil getirecekler. Getirecekler getirmesine iş başa düştüğünde oralardaki hainler günü geldiğinde en derin darbeyi Kürt halkında yiyecekler.

Türkmen Dağı’na gözlerimizi çevirelim. Canla, başla orada savaşan yüzlerce gencimiz var. Can hıraş savaşıyorlar. Kime karşı? Rus’a, Ermeni’ye, Avrupa’nın şımarık paramiliter maceraperestlerine, dünyanın bir çok yerinden gelen ceplerinde uyuşturucu haplarla İslama karşı savaşan kafire karşı savaşıyorlar. Türkmen Dağını düşürüp bu yüz yılın son kalesi olan Bayır Bucak’tan Türkiye üzerine cephe açmaya yeltenenlere karşı savaşıyorlar.

Biraz da Türkmen Dağı’na çevirelim gözlerimizi. Türkmen Dağı kahramanlarımızı görelim. Türkmen Dağı kahramanlarımızın orada verdikleri vatan mücadelesini gözden kaçırmayalım.

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor