Müebbet Muhalefet...

Müebbet Muhalefet...

CHP, ne tür bir suç işlemiş olabilir ki...

Halkın, açıkladığı 14 mayıs 1950 tarihli hakkındaki hüküm hala devam ediyor.

CHP aradan geçen 65 yıl boyunca halkın vicdanında iyi hali gerektirecek hiç mi bir şey yapmadı?

Yıllar içinde bakıldığında CHP sürekli KATİLİNE AŞIK! rolünü o kadar benimsemiş görünüyor ki, adı MÜEBEBT MUHALEFET olan bu oyunda başrolü 65 yıldır sürdürüyor.

Halk, 14 Mayıs 1950'de hükmünü açıklayarak gereğini yerine getirmiş. Geçen sürede verdiği hükmü gözden geçirmek için çok gayret gösterirken karşılığında ise CHP  kötü hali tekerrürden her defasında ceza indirimini tepmiş.

Sürekli NEFRET OBEJELERİ yaratarak devam ettirilmeye çalışılan ve adına siyaset üretmek denilen bu hal daha ne kadar devam edecek? Ne kadar sürdürülebilir?...

Alman ekolünden gelindiğini bilmeyen yok varsa da kara cahilin önde gidenidir. İnsan tarafı, taraftarı olduğu ideolojinin menşeinden bi haber olabilir mi?... Alman ekolü terk edilerek NEOLİBERAALİZME dönüşüldüğünü göremeyen kesim CHP lerini hala 1923 lerin CHP ataklığında devam ettiriliyor sanarlarken, CHP yelkenlerini 1923 rüzgarının hatta 1919 kasırgasının çok ötesinde, başkalarının yarattıkları TUSUNAMİLERE teslim etti.

KATİLİNE AŞIK dedik. Daha doğrusu ''O'' dedi... Katil de bir değil ki, CHP hangi birine aşık olacağını şaşırdı. İçinden yüzlece, dışından binlerce katili var. CHP kocaman bir gemi ve içi aşık olunan katillerle dolu haldeki ''AŞK GEMİSİ.''

MEVZUNUN ENERJİSİ BÖYLE !... 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI