Tekirdağspor; ŞAMPİ''!!!'' yazmak yerine, DÜŞ''!!'' yazmaya elimiz varmıyor. MUCİZE BEKLİYORUZ!

Tekirdağspor; ŞAMPİ''!!!'' yazmak yerine, DÜŞ''!!'' yazmaya elimiz varmıyor. MUCİZE BEKLİYORUZ!

Matematiksel olarak kesinleşmesede,TEKİRDAĞSPOR KÜME Mİ DÜŞ''!!''?

Suçlular ayağa kalksın dediğimizde en az 20 bin kişi ayağa kalkmalı. Bir o kadar kişi de oturdukları yerden ''abadlarını'' oynatmadan sadece el kaldırarak bu kervana katılmalıdır. İkisinin toplamı kadar ''Tekirdağlı''da parmak kaldırsalar da yeterli.

Tekirdağspor'un küme düşmesinde bu kadar kişinin mi VEBALİ var?... Evet! en az bu kadar ''Tekirdağlı'nın vebali var.

Geride kalan sağdan saysan 100, soldan saysan 150 yi geçmeyen kişi... bu bağlamda veballerini sorumluluk ve insiyatif yüklenerek yönetimlerde görev alarak veya ellerinden geldiğince maddi, manevi desteklerini esirgemeyenlerle, kar kış, soğuk, sıcak demeden yarı aç, yarı tok deplasman kovalayan ÇARŞI MEYDAN taraftarlardır.

Şehir kulüpçülüğü, taraftarlığı bütün halindedir. Belli bir kesimin tekelinde veya omuzlarında değildir. On tane ''aptal'' bulacaksınız kulübün bütün sorumluluğunu bunlara yıkarak 15 günde bir sinir, steresini atmak için elinde bir külah çekirdekle tribüne gelip her türlü tatmini sağlayacaksın: Yok öyle bir dünya!... ''Tekirdağspor için'' 15 günde bir maça girerken bilet parası ve bir külahlık çekirdek parasıyla ''TARAFTARLIK'' taslayacaksın. 

Yazdık, konuştuk, anlattık yetmedi YALVARDIK!... 

Bizi tınlamayanların, ''iplemeyenlerin'' yapabilecekleri tek bir şeyleri var... BEDESTENE UĞRAYACAKLAR VE MERT BAHARATTA, EYÜP ATAMAN'IN ONLAR İÇİN HAZIRLADIĞI KINA PAKETLERİNDEN BİRER TUTAM ALACAKLAR.

Çuvaldız da bizde, iğnede!.. Haydi, hep beraber batıralım o zaman.

Birilerimiz siyasete, birilerimiz şahsi egolarımıza, birilerimiz cehaletlerimize, birilerimiz özentilerimize, birilerimiz bir başkalarına karşı hırslarımıza yenilerek koskoca TEKİRDAĞSPOR'U kurban ettiler, ettik vesselam. 

Yanlışlar yaptık. Hatalar yaptık. Heyecanlı davrandık. Umursamadık. Belki de gereğinden fazla gerildik ve bu gerginlikler bıkkınlıkları beraberinde getirerek başarısızlıkları tetikledi... Sonuç? Olan Tekirdağspor'a oldu.

Matemaiksel olarak kesin değilse bile saha sonuçları ve futbol gerçeği üzerinden bakıldığında TEKİRDAĞSPOR DÜŞ!! diyebiliriz. ''Tü!''... DİLİMİZ VARMADIĞINDAN DİYEMİYORUZ, DEMEYE YÜREĞİMİZ EL VERMİYOR. 

Mucize olmaz mı? Olabilir (di)... 2. yarının başında elini taşın altına koyan Özkan Sobacıoğlu yönetimine veya ardından gelen Salih Canikli yönetimine gerekli destek verilmiş olsaydı hatta öncesinde Turgay Kartaldoğan yöneimine destek gereği kadar verilseydi de bu günleri yaşamasaydık. Daha mı geriye gidelim. Takımı şampiyon yapan, Mustafa Aydoğdu dönemlerine ardından bu takımı ipin ucundan alan Volkan Nallar yönetimine kadar uzanırız uzanmasına da kime neyi anlatmış oluruz? Anlaması gerekenler daha o zaman anlamalıydılar.

Yaşatanlar!... haydi, BEDESTENDE, EYÜP ATAMAN SİZLERİ BEKLİYOR.

Bundan sonra ne mi olur?... Bu zamana kadar neler OLMADIYSA! onlar olur.

Ahkam kesmeye gerek yok.Vicdanımız rahat...Biz araba devrildikten sonra yol gösterenlerden olmadığımız için genişşş, geniş konuşmaya ve yazmaya devam edeceğiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI