''REFERANDUM İPTAL EDİLSİN.'' Gökten Kemik Yağması İçin Duaya Çıkmışlar.

''REFERANDUM İPTAL EDİLSİN.'' Gökten Kemik Yağması İçin Duaya Çıkmışlar.

CNN TÜRK'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2019 seçimlerindeki beklentisinin yüzde 60 olduğunu söylerken ben üşenmedim saydım!... farkına vardığım andan itibaren Kılçdaroğlu 14 kez; ''SANDIKLARA SAHİP ÇIKCAĞIZ. HER TEDBİRİ ALIYORUZ. ARKADAŞLARIMIZ BU KONUDA ÇALIŞIYORLAR. GÖNÜLLÜLERLE BİRLİKTE SANDIKLARDA KUŞ UÇURTMAYACAĞIZ'' dedi.

Kemal Bey'in bu söylemi, Şecaat arz ederken sirkatini söylemek değilde nedir? ...

Bundan önceki seçimlerde bu derece ''hassas'' davranmadınız mı diye sormazlar mı, oysa ki genel başkan yardımcınız çıkıp; ''sandıklarda kuş uçurtmayacağız. Tüm tedbirleri aldık. Seçmenlerimizin içi rahat etsin.'' dememişmiydi?  Sandıkların açılmasının hemen ardından o bildik açıklamalar, iddialar havalarda uçuşmamışmıydı? Hemde nasıl,''avaz, avaz''. ''HIRSIZ VARRRRR!''

                                                                          *         *          *

Sevgili okurlar, değerli takipçilerim... Buyurun, sizlere KOMPLO TEORİSİNİN BABASI!... Bunu ilk kez bir köşe yazarından okuduğunuzdan emin olabilirsiniz. 

KANDIRILIYORUZ EY HALKIM!

Muhalefetin beklentisi...

'' '' ''Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ''gözünü korkutarak'' seçimlerde yüzde 51 endişesi yaşamasına neden olmak.'' '' ''

Diğerleri olarak adlandırılanların yüzde sıfır beş çarpan etkisi neden önemli olsun? ... Muhalefete bakın! CHP ''kendi başına'' diğerleri ittifakla seçime girecekler ama son virajda (son turda) bir arada topluca ''hücum''... Bu basitliğin adı olsa olsa, ÇARESİZLİK STRATEJİSİ olur.

Esas stratejileri ise, yukarda da yazdığım gibi; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ''gözünü korkutmak''!...

Anayasa Mahkemesi'nde hali hazırda bekleyen; REFERNDUMUN İPTALİ DOSYASI! var ya...

Hatırlayın! Deniz Baykalı'ın ''RAHATSIZLANMADAN KISA SÜRE ÖNCE YAPTIĞI O MEŞHUR ANCAK BEKLENMEYEN ''SON ÇIKIŞINDA'' DİLE GETİRDİĞİ'' işte o dosya üzerinden Cumhurbaşkanı'nı tedirgin etmeye çalışıyorlar. Altan kardeşler ve yandaşları için geçtiğimiz ay Anayasa Mahkemesi'nin verdiği kararı anımsayalım... Malum dosya Anayasa Mahkemesi'nin tozlu arşivinde durmuyor. Unutulmuş veya zaman aşımına uğramış falanda değil.

Birileri ''o'' meşhur düğmeye dokunur mu? 

Muhalefet, gündelik siyasette sizlerin farkında olamayacağınız durumları yaratarak ''AK Parti Genel Başkanı'na'' siyasi KUMPASI! hatırlatıp duruyor... Recep Tayyip Erdoğan, ne AK Parti Genel Başkanı ne de Cumhurbaşkanı hatta ne de sade bir vatandaş olarak dahi, bu türden siyasi ŞANTAJA pabuç bırakacak türden bir karakter olmadığı gibi, kendisinin satranç oynamayı falanda bildiğini sanmıyorum. En fazla, sizin bizim gibi arkadaşlarıyla mahalle arasında dama oynamayı öğrenmiştir. Bu hesapları, bu siyasi şantajları, bu fırıldakları en ince ayrıntısına kadar hesaplayıp gardını almadığını zannedenler her defasında çıkıp. çıkıp ''bu sefer tamam!'' demekten başka hiç bir şey ortaya koyamıyorlar.

Yüzde sıfır beşlik çarpan etkisinden başka tesiri olmayacak DİĞERLERİ ile birlikte,adına ''strateji'' dediğiniz ŞANTAJ sayesinde, Recep Tayyip Erdoğan'ın gözünü korkutarak en azından hatalı davranmasını bekleyecek kadar APTAL olamazsınız.

Sonuç ne olur biliyormusunuz?... Bilmediğinizden eminim. 

SİZİ KULLANABİLECEKLERİ KADAR ''APTAL'' GÖRENLER, SONUNDA SİZİN KULLANAMAYACAKLARI KADAR ''APTAL'' OLDUĞUNUZU ANLARLARSA VAY HALİNİZE.

Anayasa Mahkemesi'nde bekleyen REFERANDUMUN İPTALİ dosyasından size ekmek çıkmaz!

NOT: Seçim akşamı için planlanan, tasarlanan sokakları karıştırma amaçlı HAİN girişimlerden Türk Devleti haberdar. Akıllı olun!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor