ÜÇ taneydiler, binlerce oldular...

ÜÇ taneydiler, binlerce oldular...

Bir kesim var ki, bunları ''geren'' dertler var... ''Gerilen'' o kesim, vakti zamanında kendilerini ''germesi'' gerektiği hallerde hiç oralı bile olmadıkları daha vahim durumlara her nedense sessiz kalabilmişler ve bunu akıllarına dahi getirmeden şimdiki! zaman ekiyle GERİLİYORLAR.

Aydın Doğan'ın medya gurubunu Demirören'e satması bu kesimi öylesine rahatsız ediyor ki, Tv programları, köşe yazıları, manşetler havalarda uçuşuyor.

Sizlere, Aydın Doğan'ın POAŞ'ı satın alma sürecinde neredeydiniz diye sormazlarmı? Aydın Doğan ve İş Bankaası arasındaki o dönem ilişkiler ağını neden ortalığa saçmadınız, neden sesiniz, soluğunuz çıkmadı? Sorusuna cevabınız!... POAŞ'ın, Aydın Doğan'a satışına olumsuz tavır koyan İŞ Bankası üst düzey yöneticilerinin, Doğan medyası tarafından günlerce ''silkelendiklerinde'' sizler üç maymun vaziyetindeydiniz.

Namı değer, ''ARAŞTIRMACI GAZETECİLER(!)''...  Abdi İpekçi Cinayeti hakkında bildiklerinizi, bildikleriniz bir yana sizce altında yatan başlıca nedenler arasında ilk beş içindeki nedenleri sıralayın, AÇIKLAYIN! Merhumun karşı çıktığı neydi, bu konu hakkında Ankara'da kiminle görüşmeye gitmişti, Milliyet'in kime satışına ve neden karşı çıkıyordu, hain pusunun ardından ne kadar zaman geçti ve Milliyet satışı gerçekleştirildi?

Sizi ''maymunlar'' sizi...

Aydın Doğan'dan MAĞDUR(!) yaratarak kim bilir kimlerin borusuna nefes vermeye çalışıyorsunuz?

 Doğan Medya tandanslı kaç Milletvekili vardı ve hala var, hangi partiden seçilmişler? İşin bir de bu tarafını da konuşmaya varmısınız?

Bu ülkede herkes, her şeyi biliyor ama; Ah o maymunlar yok mu o maymunlar zamanında üç taneydiler hızlıca üreyerek binlerce oldular.

Toplumun gözünden gerçekleri saklaya, gizleye, kendi çıkar ilişkileri düzeyinde her şeyi tepe taklak ederek ortaya seren o MAYMUNLAR!... 

Bu ülkede, namus, fazilet, ahlak, dava adamlığı dendiğinde ve gerçekten Bilge Bir Kişilik sorulduğunda ilk beş ismin arasında en tepede adı anılacak Namık Kemal Zeybek bey efendiyi anmadan geçmek olmaz. Kaç kişi bilir, Sayın Namık Kemal Zeybek, Aydın Doğan'ın bacanağıdır. Bacanağının medya başta olmak üzere hiç bir gücüne tenezzül etmemiş bu kişiliği saygıyla anmadan bu bahis kapatılamazdı.

                                                                             *         *         *

Duyarlı, hassas ''kesimin'' Tekirdağ Temsilcileri!

Tekirdağ'da kanunlar, yasalar, yönetmelikler HİÇE SAYILARAK gerçekleştirilen bir olay var.

Biz bu konuyu günlerdir işliyoruz. 

İlgililer farkındalar. yetkililer biliyorlar... Bilen, haberi olan herkes ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR!

Süleymanpaşa'da, şehrin ortasında on binlerce metreküp hafriyatın yapıldığını ve bu hafriyatın binlerce kamyonla başka bir yere taşındığını haber yaptık, yazı yazıyoruz.

Hafriyat ve nakil hakkında belge, izin veya başka bir protokole dayalı, kamu yararına yönelik bir anlaşmanın olup olmadığı hakkında''yetkililerce'' hiç bir açıklama yapılmadığı sürece İLGİLİ HERKES SORUMLULUK VE ZAN HATTA VEBAL ALTINDADIR!

En ufacık bir şeyden nem kapan ''kesim'' nerelerdesiniz? CHP Tekirdağ İl Başkanı, Süleymanpaşa İlçe Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri nerelerdesiniz? Bu işlem sizin belediyenizce ''göz yumulan'' olarak kamuoyu tarafından algılanıyor. 

AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, sizler neden sessizsiniz veya konu hakkında ''üç maymunu'' oynayanlar gibi bilginiz! olduğu halde bu konuya uzaktan bakıyorsunuz?

Buradan tüm HAFRİYATÇILARA sesleniyorum; ''Takılın kafanıza göre(!)''... Süleymanpaşa Zabıtası uyuyor. Burunlarının dibindeki on binlerce metreküp hafriyat yapılıp binlerce kamyonla nakledilirken, ne yapı ruhsatı, ne hafriyat izin belgesi sormak akıllarına gelmemiş. GÖRMEMİŞLER Kİ! nasıl sorsunlar... Aman dediğimi siz siz olun yanlış anlamayın. İki el arabası toprak atsanız yakanıza yapışmak için kazma, kürek sefer düzenlerler. Kötüden emsal olmaz. Siz kanuna, nizama, yasaya saygınızı göstermeye devam edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI