Süleymanpaşa'da ''UZAYLILARIN'' ne işler çevirdiğinden hiç kimsenin haberi yok. UZAYLILAR SÜLEYMANPAŞA'DA!

Süleymanpaşa'da ''UZAYLILARIN'' ne işler çevirdiğinden hiç kimsenin haberi yok. UZAYLILAR SÜLEYMANPAŞA'DA!

Yer… Tekirdağ/Süleymanpaşa; 40derece 58' 41.312 Kuzey, 27 derece 30' 42.0300 Doğu

Zaman Dilim Aralığı… M.S 2017, PM 05:30

Konum… Hürriyet Mahallesi Tepesinde bir nokta

Aşağıdan gelen analiz verileri karşısında heyecan, şaşkınlık, sevinç ve coşku sarmalına kapılan UZAYLILAR! Ne yapacaklarını bilmez halde uçan dairelerini indirdiklerinde gözlerine inanamıyorlardı… GELDİKLERİ KENDİ GEZEGENLERİNDEKİ HERKESE YETECEK KADAR SONSUZLUK İKSİRİ BULUNMUŞTU!… Dört parmaklı, küçücük avuçlarına doldurdukları SONSUZLUK İKSİRİNİ BARINDIRAN TOPRAKLARI bütün vücutlarına sürmeye başladılar.

Zaman kaybedemezlerdi… İlk şaşkınlığın, sevincin ardından gezegenleriyle irtibata geçerek MÜJDEYİ verdiler.

SONSUZLUK İKSİRİNİ İÇİNDE BARINDIRAN MADENİ BULDUK!...

Tüm bunlar yaşanırken zaman su gibi akmış PM 05:33 olmuştu.

. Süleymanpaşa’da yaşayan insanlar neredeyse uykularından uyanacaklardı. Süleymanpaşa’nın‘’EMİNİ’’ olanların uyanmaya hiç niyetleri olmadığını bilmeyen UZAYLILAR telaşla; ellerini çabuk tutmak zorunda olduklarını düşündüler.

Oda ne?... SONSUZLUK İKSİRİNİN KAYNAĞININ bulunduğu haberini alan gezegenden yola çıkartılan ‘’nakliye uçan daireleri’’ saatler PM 05:35 i gösterdiğinde ardı, ardına Süleymanpaşa semalarında görünmeye başlamışlardı bile.

Yaklaşık 70- 80 bin metreküp toprak, moloz, inşaat artığı içindeSONSUZLUK İKSİRİNİ BARINDIRIYORDU! binlerce‘’nakliye uçan dairelerine’’ yüklenip, Süleymanpaşa semalarından ayrılışlarının ardından geçen sürede saatler PM 05:40’ı biraz geçiyordu.

İşlem tamamdı ve UZAYLILAR!, Süleymanpaşa ŞEHRİNİN EMİNLERİ(!) TATLI UYKULARINDAN UYANMADAN yetecek kadar SONSUZLUK İKSİRİNİ alıp, kendi gezegenlerine nakletmişlerdi.

Saatler, PM den AM ye devrilirken dün gece yarısından sonra olan bitenden habersiz çevre ahalisi gördükleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar ve biri birlerine soruyorlardı; ‘’Yahu, dün akşam burada molozlar, topraklar tepeleme dolu değimliydi? Nereye gitti tonlarca moloz, taş, toprak?’’ Aynı soruya yine kendileri cevap veriyorlardı; ‘’UZAYLILAR GELİP GÖTÜRMEDİLER YA!’’

Şimdi bizde soruyoruz;

Süleymanpaşa ŞEHRİNİN EMİNİ(!) olduklarını iddia eden, bu konunun ilgilisi ‘’YETKİLİLER’’(!)… Başkanından, yardımcısına, müdüründen memuruna;

Binlerce kamyonla taşınabilecek, on binlerce ton moloz, inşaat artığı ve en az 10 metre derinliğinde kazılarak çıkartılan topraklar NEREDE?

Bunca taş, moloz, inşaat artığı ve toprak kim veya kimler, kimin veya kimlerin ‘’izin vermesi’’ sayesinde, ne şekilde nereye taşıdılar, taşındılar?

Bu işe siz mi ‘’göz yumdunuz’’?

Sizin haberiniz, bilginiz, izniniz olmadan yapılmışsa, yapanlara yönelik nasıl bir işlem, uygulama yaptınız? Yapacakmısınız?

Bu işin arkasında kim var?

Yoksa gerçekten UZAYLILAR binlerce uçan daire ile on binlerce metreküp toprağı ışık hızıyla! kendi gezegenlerine mi taşıdılar?


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI