Gerçek ve Çakma FETÖ'cüleri Bekleyen Akıbet -1-

Gerçek ve Çakma FETÖ'cüleri Bekleyen Akıbet -1-

Ahkamcı kriptolar! etrafta kol geziyorlar. Her yerdeler...

Bir tanesi bile, Fetullah Gülen denen ajan! için tek kelime kötü söz etmezler, edemezler, yazmazlar, yazamazlar. Değil kötü söz etmek, yazmak adını ağızlarına alamazlar.

Ama ne yaparlar?...

Bol keseden 15 Temmuz konuşurlar. Onlara göre 15 Temmuz Fetullah’la uzak yakın alakalı bir konu değildir!...

17/25 Sonrasında dahi laubaliliklerini sürdüren bu güruh şimdi aramızda ve neredeyse her yerdeler.

Aslında hiç rahat değiller… Bir sabah kapıları çaldığında; Kim o dediklerinde, alacakları   POLİS! cevabından İT GİBİ! Korkuyorlar.

Kısacası ve sözün özü; Kıçlarındaki çıban öylesine büyümüş, içi irin dolmuş ki, rahat oturamıyorlar.

Her kim ki, 15 Temmuz Hain Darbesi hakkında konuşur fakat FETULLAH’a tek kelime etmiyorsa ‘’O’’ KRİPTO FETÖCÜ’DÜR!... Hiç çekinmeyin ve emin olun, YAPIŞTIRIN YAFTAYI BOYNUNA!

Bitmedi, bitmez…

Dikkat edin. FETÖ ile ilgili her yoruma, her söze bunlar müdahale ederler. Birebir veya sosyal medyada mutlaka bir görüş sunarlar, bir yorum yaparlar. Bilinç altları karman çorman olmakla birlikte, kıçlarındaki irin dolu çıban anında bunlara sinyal gönderir; ‘’Yorum yap, bir şeyler söyle, atıl hemen durma, hedef şaşırtmanın tam sırasıdır haydi durma lafa sende dahil ol.’’ Türünden komutları alır almaz zıplarlar.

Bazıları bu işe, kendisini hedeften uzaklaştırma veya olmasa dahi o şüpheden uzaklaştırma adına atmadıkları taklayı bırakmıyorlar.

Salaklar!...

Bunlar, ucundan, kenarından bazıları epey bir yerinden vakti zamanında FETÖ ile ama iş, ama çıkar, ama pastanın kremasından olmasa da dibinden yalamak maksadıyla iş tutmaya meyil edenler… Diğer taraftan da 17/25 i falan geçin, 15 Temmuz sonrası bile onlarla; ‘’ne olur, ne olmaz’’ kabilinden irtibatta kalmayı kurnazlık! sayanlar.

Aklınızı başınıza devşirin! ''Ne kadar aklınız kalmışsa''

Bu devlet, milyar dolarlarını kaçıranları, vatandaşına takır takır mermi sıkanları, itibarını zedeleyenleri, bekasına göz dikenleri, halkına zulüm edenleri, ulusal onuru olan TÜRK MİLLETİNİN, MİLLİ İRADESİNİN KABESİ olan TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’Nİ bombalayanları ve dahi nicelerinizi;  TARİHİN HİÇ BİR DÖNEMİNDE AFFETMEDİ, ETMEYECEK!

YA DEVLET BAŞA, YA KUZGUN LEŞE!

NOT: Yarın, bu tipleri ve bunların ağa babalarını bekleyen akibeti sizlerle paylaşacağım.

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI