Gerçek ve Çakma FETÖ'cüleri Bekleyen Akıbet -2-

Gerçek ve Çakma FETÖ'cüleri Bekleyen Akıbet -2-

Bin beş yüz yıllık DEVLET GELENEĞİ olan TÜRK DEVLETİ… ‘’Üç beş çapulcuya pabuç bırakacakmış’’; ŞAŞARIM!...

Herkes bundan sonra olacakları izlemeye koyulsun.

Gereken süre, üç bilemediniz dört yıl.

Bu üç, dört yılın içinde veya sonunda ne mi olacak?...

Fetullah’ın saha ajanlarının o namı değer ‘’imamları’’ dahil her çevrede, her mecrada zıplamış, zıplayan, ağızlarından akan leş salyalarıyla hala daha sığındıkları ‘’inlerden’’ hainliklerini sürdürenleri bekleyen akıbet belli.

Bunlara bir iyi, bir de kötü haberim var

 Kötü haber; TÜRK DEVLETİ PEŞİNİZDE VE ÜÇ, DÖRT YILA KADAR ‘’ENSELERİNİZE!’’ ÇÖKECEK… İyi haberi yazının sonunda vereceğim.

Önümüzdeki üç, dört yıl içinde her şey tümüyle netleşecek ve manzara tüm çıplaklığı ile karşımıza çıkacak.

SIPALAR, EŞEK PENSİLVANYA’DAN GELENE KADAR DAYAK YEMEYE DEVAM EDECEKLER! Orası kesin... Bitecek mi? Hayır. Hesap kapanacak mı? Hayır.

Adam, adama, bire, bir takip… Evleri, iş yerleri, girip çıktıkları her yer, çocuklarının okulları dahil helaya ne zaman gittiklerine kadar aklınıza gelecek veya gelmeyecek her şeyleri belirlendiğinde ki, şu anda dahi bunlar biliniyor; Onlar için KABUS! o zaman başlayacak.

‘’Tıpış, tıpış kendi ayaklarıyla gelecekler’’ ve TÜRK DEVLETİNE, TÜRK YARGISINA SIĞINACAKLAR!...

Hodri meydan, Halep oradaysa, arşın burada…

İran, Şah yanlılarının ülkelerinden milyar dolarları götürmelerine nasıl izin vermediyse ki, bunların onlarcasını İstanbul’un orta yerinde hallettiler. Rusya, ülkelerini soyan, soğana çeviren, başka ülkelerde krallıklar kuran oligarkları ülke dışında dahi olsalar nasıl birer, birer avlayarak çalıp, çırptıklarının hesabını sorduysa, TÜRK DEVLETİ’DE, Fetullah’ın ajanlarından aynı biçimde hesabını sormayacak mı zannediliyor.

Dünya’nın neresinde olurlarsa olsunlar, kime sığınmış olurlarsa olsunlar, hangi ülkenin istihbaratı bunları himaye ediyor olursa olsun… TÜRK DEVLETİ BUNLARIN KALEMLERİNİ KIRDI!

İçerde, dışarıda fark etmez. Fetullah’ın yanında yöresinde olmaya devam eden, 17/25 sonrası ve hatta 15 Temmuz sonrasında dahi bunlarla aşna, fişnaya devam edenler; KAÇINILMAZ SON! Peşinizde.

Söz verdiğim gibi, iyi haberi yazının sonuna sakladım.

İyi haber; ÜÇ, DÖRT YIL DAHA YAŞAYACAKSINIZ!


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI