Tekirdağ'da hiç FETÖ'cü yokmuş! Varsa da çok azmış!

Tekirdağ'da hiç FETÖ'cü yokmuş! Varsa da çok azmış!

Rastlantı falan değil. Tümüyle gerçek. Rastlantı kısmı, bizim büyük resmi okuduğumuzda karşımıza çıkanı görerek, okuyucularımızla aynı tarihlerde paylaşmamızdan ibaret.

Kosova'da, 6 FETÖ firarisinin Türk İstibaratı tarafından dertop edildiği daha basına yansımadan aynı tarihlere denk gelen ve bizim FETÖ'cülere sonlarını bekleyen akıbeti buradan yazmamız bazı okuyucularımızın dikkatinden kaçmamış!... TEVAFUK! diye tam buna denir.

Bunlar ortalıkta dolanan CİVCİVLER, KART HOROZLARA sıra gelecek.

Yurt dışında firari hainler kendilerini bekleyen sonun farkındalar veya değiller. Yazımda onlara bir iyi, bir de kötü haber vermiştim... Kötü haber; KALEMİLERİNİN KIRILDIĞIYLA İLGİLİYDİ. İyi haber ise; BİR KAÇ YIL DAHA YAŞAYACAKLARIYDI.

Onlar bunu firarda düşüne dursunlar...

İçimizdekiler! kıçlarındaki kocaman, içi irin dolu çıbanla rahat oturamayanlar, gece rahat, rahat sırt üstü yatamayanları bekleyen akıbet...

Tekirdağ örneğinden yola çıkarsak; Bunlarla bir yerde, bir zamanda ve bir nedenle BİR ARAYA GELMEYEN KALMAMIŞ... Bir araya gelişin mutlaka bir bahanesi olmuş. Ya bir iftar yemeği, ya bir ödül töreni ya da herhangi bir düzenlenmiş(bahanesi hazır) toplantı. Eski, yeni belediye başkanları, baro başkanları, ticaret odası başkanları, meslek odası başkanları kimi ararsanız var. Bunlarla bir araya gelinişte, 17/25 öncesi veya sonrası da pek gözetilmemiş. Çağırmışlar! ve gitmişler. Hatta BAZILARININ! çağırılmayı beklediklerinden hiç şüphem yok. 

Çağrılıp, giden herkesin fotoğrafları ortada. Firari, FETÖ'cü Kasım Özadalı'nın elinden ödül, plaket, çiçek alırken verilen pozlarda herkes 32 si birden meydanda sırıtıyor.

Bu arada önemli bir ayrıntı vermek gerekli. Kasım Özadalı'nın yurt dışına kaçtığında gittiği iddia edilen ilk ülkeye dikkat etmek gerekli diye düşünüyorum. Özadalı'nın kaçışı sonrası gittiği ilk ülkenin İTALYA! olduğu yönünde iddialar var. Tekirdağ'da İTALYA ve İTALYANLARLA kimin ne ilişkisi, yakınlığı olduğunu en azından bir araştırmakta fayda var diye düşünüyorum. Ayrıca Kasım Özadalı'nın, Tekirdağ'da ''varsa!'' İtalyanlarla yakınlığı olan birileriyle hangi sıklıkta görüştüğü, bir araya gelişleride araştırılmalı... Benimkisi tümüyle ''iddialardan'', ''söylentilerden'' yola çıkarak oluşmuş KOMPLO TEORİSİNDEN ibaret olabilir. Ama yinede bu konuya bakılmalı.

AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar'ın ortaya attığı ''FETÖ Borsası Kuruldu'' iddiasına yönelik konuya Tekirdağ üzerinden de  bakmak gerekmez mi? Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ve Emniyeti  FETÖ üzerine en kararlı ve sağlam biçimde yürürken, yapının ülke genelindeki her türden yapılanmasına yönelik darbelerin indirilmesinde çok önemli operasyonlarla, en başarılı katkıyı ortaya koyarken ''FETÖ BORSASI'' Tekirdağ'a uğramaz mı? Savcılık ve emniyet bu konuda hiç şüphesiz teakkuzdadır. Ancak yine de bir bakmakta fayda var... FETÖ BORSASININ KAĞITLARI NE ALEMDE, BU KAĞITLARDAN KİMLER ALIM YAPIYORLAR?

İşi sulandırmaya gerek yok.

Tehlikenin boyutları şimdi çok daha büyüyerek üzerimize gelmeye devam ediyor. Geçen, biten, sona eren hiç bir şey yok. Tekirdağ'da da, ülke genelinde de durum böyle. Her gün daha dikkatli, her gün daha şüpheci uyanmak zorundayız. 

PARANOYAK olmaktan söz etmiyoruz. DİKKAT! diyoruz. UYANIK OLALIM diyoruz.

Azımsayan olursa, umursamayan olursa... Kimlerin Kasım Özadalı ile sırıtarak pozlar verdiklerini yayınladığımızda küçük dillerinizi yutarsınız. O pozları verenler şimdilerde sabahın köründe kapılarının çalacağı korkusuyla becelleşiyorlar. Onların çoğu o pozları verirlerken ''dünyadan bir haberdiler''. Basit iftar davetiydi, dandikten ödül töreniydi... Şimdi, o iftarlarda yedikleri HURMALAR TIRMALAMAYA BAŞLADI.

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI