Olmadı, yakışmadı...

Olmadı, yakışmadı...

ÖRÜMCEK ADAM dahi dünyada yaşıyor. Okula gidiyor, alış verişte halasına yardım ediyor. Arkadaşları var, sevgilisi var. Peter Parker dahi dünyadan, gündelik yaşamdan kopmamışken, Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu hali nedir? Dünyadan geçtik, Türkiye’de bile değil.

 CHP nin başına getirecekleri bu bilim kurgu karakteri hangi laboratuarda yarattılar?...

Seçimlere doğru Kemal beye bir haller olmaya başladı. Ciddi sorunları olduğu çok açık. Son Almanya gezisinde kendisine DAYATILANLARIN etkisi bu son halleriyle gün yüzüne çıkıyor olmalı.

 Kemal bey ve yakın taifesi, toplumu germeye yönelik saçmalıkların dozunu arttırarak ne yapmaya çalışıyorlar?

Cumhurbaşkanı ve Genelkurmay Başkanı beraberlerinde sınır karakolundaki birliği ziyaret ediyorlar. Yanlarında sanatçılar, sinema, dizi oyuncuları var. Karakolda askerler bu ünlü isimlerle fotoğraf çektiriyorlar. YAYLALAR türküsü hep bir ağızdan söyleniyor. Bilirmisiniz YAYLALARIN öyküsünü, nereden nasıl dillere dolandığını… 1974 Kıbrıs falan dersiniz ama aslını astarını bilmezsiniz. Her neyse işin o tarafı başka hikayedir.

ŞEHİT AİLELERİNİN, GAZİ AİLELERİ ÜZERİNDEN SİYASET DEVŞİRME ÇAKALLIĞIDIR SİZİN AMACINIZIN ADI.

ŞEHİT KANI ÜZERİNDE UCUZ SİYASET ARAYIŞIDIR SAÇMALIKLARINIZIN TEMELİNDE YATAN UCUZCA ORTAYA KOYDUĞUNUZ.

Sizin; ‘’ALÇAKLAR!, YÜREĞİNİZ YETİYORSA’’ diyerek seslenecekleriniz…

Terörist cenazelerinde boy gösteren, şehitlere dil uzatan, şehit haberlerinden nefret ettiklerini açıkça beyan eden, yolda yürürken kolunuza girmeden az önce terörist taziyesinde ağıt yakan, 15 Temmuz şehitlerine ‘’it’’diyebilen, şehitler ölmez vatan bölünmez lafından tiksindiğini yazan, ezanla uykusundan uyandıran İmamı kesmekten söz eden PM üyeniz, 19:15 te sözde Ermeni soykırımı anma törenlerine davet çıkartan İstanbul il başkanınız ve benzerleri gibi yanı başınızdakilerdir.

Sizin, yüreğiniz yetiyorsa yanı başınızdaki ‘’onlara’’ bu ahkamı kesin de görelim.

Sınır karakolundaki MEHMETLERE moral için orada olanlar sizin yanınızdakilerden değiller. ALÇAK! Hiç değiller.

CHP li dostlarım, arkadaşlarım sakın ola ki sizler alınmayın, gücenmeyin. Siz, CUMHURİYET HALK PARTİLİSİNİZ… Sözümüz olmayıp, ‘’mış’’ gibi yapanlara.

Bu olmadı, yakışmadı Kemal bey... 

''Kaş yaparken'' ne ağız ne burun bıraktınız. Size bu akılları verenleri, bu türden çıkışları önerenleri derhal yakınınızdan uzaklaştırmalısınız. Onlar, size kendilerince MALUMU İLAN ETTİRİYORLAR. 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor