Kasım Özadalı'nın Yakın Çevresindeki ''Bazılarına'' DİKKAT!... Boylarından Büyük İşlere Kalkışıyorlar...

Kasım Özadalı'nın Yakın Çevresindeki ''Bazılarına'' DİKKAT!... Boylarından Büyük İşlere Kalkışıyorlar...

TEKİRDAĞ, 24 Haziran öncesi  en yoğun ve en yakından takip edilen iller arasındaki ilk beş içinde...

 Liderler başta olmak üzere, Amerika'nın, Avrupa'nın  ''dost, düşman'' gözleri bu illerin üzerinde. 

PENSİLVANYA! boş durur mu, tabi boş durmuyor...

Yazılarımda OPERASYON üzerine OPERASYON ÇEKİYORLAR vurgusunu sıklıkla yapıyorum. 

Tekirdağ'da özellikle dikkat edilmesi gereken çok önemli detaylar var.

OPERSYON ÇEKİLEN, OPERASYON UYGULANAN İLLERDEN BİRİSİ DE TEKİRDAĞ OLABİLİR Mİ? NEDEN OLMASIN?... Sütten ağzımız yandı ya her şeyi üflemeye başladık.

Bu günün işinden, bu günün yapılarından söz etmiyorum. 15 Temmuz veya 17- 25 Aralık dönemi sonrası falan değil söz ettiğim dönem. Çok daha öncesinde yerleştirilmiş ve uyumaya bırakılmış ''minik'' yapıların bu günlerde harekete geçirildiğinden iyiden, iyiye şüphelenmek için nedenler var.

Tekirdağ'da FETÖ'nün imamı kimdi, kimmiş?...

Yoldan geçeni çevirin ve sorun. Alacağınız cevap çok açık ortada...

KASIM ÖZADALI! ...

15 Temmuz sonrası gözaltına alınan, bir süre cezaevinde kalan ve ardından ''itirafçı'' veya hakkındaki şüphelerin giderilmesi ile serbest kalanların polis, svcılık ifadelerine bakıldığında öyle isimlere yer verildiğini göreceksiniz ki, şaşrıp kalmamanız elde değil. (ifadelerdeki enteresan! isimlerin bazıları bizde var)...

İşin garibi ne biliyormusunuz? FETÖ ile kıyasıya mücadele edenlerin çoğu bu ''enteresan'' isimleri hiç ortaya koymuyorlar. Bahsetmiyorlar ve o isimleri vermiyorlar. Her nedense bu isimler buharlaştırılıyor.

Dönelim FETÖ'nün firarda olan, ''TEKİRDAĞ İMAMI'' olarak isminin kayıtlarda yer aldığı KASIM ÖZADALI faslına...

İncelensin, bakılsın, araştırılsın... 

Kim, kimin nesi, kim kimin neyi?

ÖZADALI'nın yakın çevresinden kimler kimin için MİLLETVEKİLİ SIRALAMASINDA REFERANS OLUYORLAR? OLUYORLAR MI?...

Bazı yerlere ulaşmaya çalışarak ve hatta ulaşarak isim verip, Milletvekili sıralamasında seçilecek yer için olumlu referans bildiriyorlar?

Sözün özü şu...

Siyasi liderlerin illerde, ilçelerde hatta köylerde güvenebilecekleri, zaman zaman arayarak o yerle ilgili bilgileri alabildikleri kişiler vardır. Bu kişiler liderlerin güvenlerini kazanmışlar, EVLERİNDE!, tarlalarında, bağ bahçelerinde onları misafir etmiş, bir kupa ayran, bir bardak çay ikram etmiş kişilerdir.

FETÖ denen yapı ve Pelsinvanya'da ki şeytan öyle uyanık, öyle sinsi ki...

Liderlerin bu gibi irtibatta olduğu kişileri keşfetmekte de geri kalmamışlar. Hatta bu ''bal tuzağını'' onlar bir biçimde tertipleyip liderleri oralara yönlendirerek kendi elemanlarıyla lider arasında irtibatın kurulmasını dahi sağlamaktan geri durmazlar.

Nereden mi anlıyoruz, nasıl mı biliyoruz?...

Doğumundan itibaren en az ilk altı ay MERZİFON EŞEĞİ SÜTÜYLE BESLENMEMİŞ ve işini iyi yapmaya odaklı, analiz edebilen ve önüne getirilene elinde tuzlukla koşmayan herkesin kolayca farkedebileceği şeyleri anlamak, farkına varmak ve analiz etmek inanın ki hiç zor değil.

Bu gün, bu seçim döneminde FETÖ'nün uyuduğu sanılan hücreleri, saha ajanları her partide son derece faal ve aktif çalışıyorlar. 

Mahkemelerde ve sosyal medyada Fetullah'ı açıktan veya gizliden savunanlar 24 Haziran sonrası T.B.M.M.'de savunmak için inanılmaz çaba harcıyorlar.

Tekirdağ'da durum farklı değil!...

Partiler, liderler... Tekirdağ'dan kendilerine bildirilecek veya isimlerine referans olunan isimlere ve o referansın sahiplerinin aile, iş, yakın, uzak çevrelerine çok dikkat etmelidirler.

Kim, kimin nesiymiş, kimin kiminle ne bağı var/varmış?... Bir kupa ayran, bir baradak çay ikram etmekse işin kolayı, o bir kupa ayranı, bir bardak çayı İKRAM İÇİN KİM ÖNERMİŞ, KİM TEKLİF ETMİŞ VE PROGRAMDA DAHİ OLMAYAN ZİYARETİ KİM ORGANİZE ETMİŞ, NEREDEN ÇIKMIŞ BU ZİYARET?... Aldatıldık, kandırıldık, iyi niyetimiz kullanıldı... pişmanlıklarına aman vermemek adına bu gibi durumlara şimdiden dikkat etmek gerekli.

Bakılsın, araştırılsın... 

CHP, AK Parti, MHP, İP, HDP, Vatan Partisi, SP fark etmiyor. 

Planlar, organizasyonlar son derece kapsamlı ve büyük hatta kusursuz... 

Tekirdağ'da il başkanları, ilçe başkanları iş size düşüyor. Bu gibi durumlarda gözünüz açık olmazsa, fark edip liderlerinize, bir üst kademelere bu gibi durumlara yönelik bilgilerinizi, ip uçlarıızı ve hatta şüphelerinizi dahi aktarmakta gecikir veya imtina ederseniz; SUÇA İŞTİRAK ETMİŞ OLURSINUZ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor