SİZİN DEMOKRAT PARTİ KİMLİKLERİNİZ TAŞIMA DEĞİL, BULUNDURMA...

SİZİN DEMOKRAT PARTİ KİMLİKLERİNİZ TAŞIMA DEĞİL, BULUNDURMA...

Demokrat Parti kökeninden gelerek siyaset yapmak...

Adalet Partili ve DOĞRU YOL PARTİLİ olmak...

Darbelere direnmek...

Mazine, YASSIADA denen yerde saplanmış ÜÇ HANÇERİN acısını her daim yüreğinde hissederek DEMOKRASİ adına inançla ve azimle ödünsüz BÜYÜK TÜRKİYE SEVDASINA SIKI SIKIYA BAĞLILIĞINI SÜRDÜREBİLMEK...

Nasıl bir inanmışlık, nasıl bir adanmışlık ve nasıl bir TÜRKİYE SEVDALISI olmayı gerektirir?

Bundan sonrasını... Bilenler, yaşayanlar, hissedenler en azından tahmin edebilenler okumaya devam edebilirler.

27 Mayıs 1960...

Yassıada...

Düşükler! diye seslenen mübaşir...

Tutuklanmamış olanların kapılarının önünde davullar, zurnalar çaldırılan Demokrat Partililer.

On yıl öncesinden itibaren 27 Mayıs 1960 sabahına kadar kısa bir göz atalım...

1950 genel seçimleri %53.35 oy oranıyla 408 milletvekil, 1954 genel seçimleri %57.50 oranıyla 502 Milletvekili ve 1957 genel seçimlerinde %47 oy oranıyla 424 Milletvekili

DARBE için daha başka nedene gerek mi kalmış?

SÖZ ne zaman MİLLETİN eline geçmişse ya darbe yada darbe girişimi...

Konumuz o da değil. Darbeler tarihine girecek değiliz.

Zamanda yolculuğumuzu hızlandırarak DEVLET ve MİLLET İRADESİNE YAPILAN DARBEDEN, 12 Eylül ve sonrasından devamla MİLLETE YAPILAN DARBEYE,  yönelelim.

Liderine konuşması için hayvan pazarının işaret edildiği, teşkilatlarında kurucu listesi için yalvar yakar insan temin edildiği, beş parasız, basında değil haberinin minicik fotoğrafının dahi yer verilmediği, hatta arabaların arka koltuklarında kurulan il, ilçe teşkilatlarının olduğu DOĞRU YOL PARTİSİ...

Anlatmakla anlaşılmaz, söylemekle ifade edilemez günler...

Yine zamanda hızlanalım ve bu güne hızlı biçimde  dalış yapalım.

Demokrat Parti geleneğinden gelen herkes, partili olsun olmasın... Aktif veya sade üye hatta sadece dededen kökenine bağlı seçimden seçime oyunu veren... kim olursa olsun...

Dedesinin kapısında davul zurna çaldıran, dedesini DÜŞÜKLERDEN diye yaftalayan, Yassıada'da Merhum Adanan Menderes Beyefendiye prostat muayenesi bahanesiyle adice, şerefsizce, kahpece işkence edilmesini, Adnan bey gibi diğerlerini intihara sürüklemeyi, onları alçakça aşağlamayı reva görenleri ''O'' büyük davanın bu güne akseden hiç bir ferdi ne unutmuştur ne de hazmedebilmiştir.

Bu günün DEMOKRAT PARTİ yönetimi!...

Sizler o acılı zor günlerin, bu gün farkında olmayabilirsiniz. içinizden üç kişinin ''vekil'' olması için değişik tercihlerede kalkışabilirsiniz. Sözde İP listelerinden üçünüz, beşiniz ''vekil'' de olabilir. ''Siyasi zekanızın hayranıyız.'' CHP değil de İP! Bunu bizlere mi yutturabileceğinizi düşündünüz? İnanın ki binlerce arkadaşımız TÜRKİYE'NİN HER İLİNDE, HER İLÇESİNDE sizleri kınamak yerine sizlere ACIYORLAR!... CHP genel başkan yardımcısının dizinin dibinde, CHP ile ittifak fotoğrafları... 

Ama merak etmeyin... Sizin bu davranışınız, Adnan Beyefendiye Yassıada'da yapılan o sözde prostat muayenesindeki alçaklığın önüne geçmiş değil. Bizi o şerefsiz, o haysiyetsiz davranış kadar üzmenize, sarsmanıza imkan yok. Onlar alçak ve şerefsizdiler. Sizler olsanız olsanız bu duyarlılığı gösteremeyen bir kaç koltuk sevdalısı olabilirsiniz okadar. 

Yoksaaa!... Fetullah Gülen denen hain, şerefsiz vatan, millet düşmanının ABD ye adımını attığında bir süre kaldığı hanenin sahipleri mi bazı yerlere ve bazı kişilere bir şeyler mi fısıldadı? Diye de düşünmeden edemiyoruz. İçinizden bağzı kişilerin o konuyla ilgili, bağzı söyledikleri bir yerlerde kamera kayıtlarında olabilirmi? Ne dersiniz? Belki de vardır. Bilemeyiz!

Yazılarımda ilk defa yer veriyorum.

 Demokrat Parti geleneğinin, Adalet Partisi Asaletinin, DOĞRU YOL PARTİSİ mefküresinin emanetçileri falan değil...

 Direk ve gerçek sahipleri Türkiye genelinde bir araya geldiler...

 DOĞRU YOL PARTİSİ EŞİĞİNDEN İÇERİ ATTIKLARI İLK ADIMLARINDAKİ HEYECAN VE GURURLA, ŞEVKLE, CESARET VE AZİMLE, İNANÇLARIYLA BİR ARADALAR.

Şan, şöhret, makam, paye, rozet, maddi endişeleri hiç bir zaman olmamış, olmayan yaşları elliyi aşmış hatta bazıları torun sahibi Türkiye'nin her yerinde bir sürü GENÇ insan...

GENEL BAŞKAN ADNAN HASAN DAĞISTANLI'NIN SARSILMAZ ŞAHSİ VE SİYASİ KARAKTERİ VE İRADESİ SAYESİNDE...

HÜRRİYETÇİ DEMOKRATLAR PLATFORMU!

Sizlerin bakiyesiz, umursamaz, kifayetsiz, ''miskin'', sözde, yalandan, az olalım biz olalımcı, tabanını darma dağın eden, dünyadan bi haber, PARTİCİLİK OYUNUNUZA son vererek, büründüğnüz DEMOKRAT! kisfede yüzlerinizdeki maskeleri düşürecek tek irade olduğundan haberdarsınız değil mi? Biliyoum habaerdar ve çoktan da çok rahatsızsınız.

Allah aşkına...

Kiminle ne yaparsanız yapın. Bir kaçınız vekil falanda olsun. Alacağınızı alın. İktidarda alamadığınız, yarım kalmış hesaplarınızı da tamamlayın ve DEFOLUP GİDİN!

Yazdıklarımdan, haykırmalarımdan, ifade ettiklerimden alınan, gücenen hakaret ettiğimi çıkartan her kim veya kimler olursa olsun mahkemeler ve bağımsız Türk yargısı hepimiz için var. Mahkeme kararıyla bunların her birini tasdik ettirme şansını bana sağlayacak olanları beklerim.

NOT: Bu yazının hiç bir kelimesi, canla başla ilinde, ilçesinde, beldesinde onurlu, şerefli, haysiyetli Demokrat Parti teşkilatlarında görev yapan arkadaşlarımı, dostlarımı asla kapsamamamaktadır. Onlar iyiki varlar ve iyi ki arkadaşlarımız, dostlarımız. Her birine sonsuz saygılarımı, minnetimi ve sevgilerimi sunuyorum. Hatta genel merkezdeki bir çok yetkiliyi de kapsamıyor. Üzerlerine alınanlar hariç. 

TÜM ARKADAŞLARIMIZI, TÜRKİYE'NİN HER KÖŞESİNDEKİ GERÇEK DEMOKRATLARI SOSYAL MEDYADA..

HÜRRİYETÇİ DEMOKRATLAR SAYFASINA DAVET EDİYORUM.

HEPİMİZ ORADAYIZ. SENDE GEL, BİN! FAZLA OLALIM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor