''AKP'' Kriptonluların oylarıyla iktidarda kalıyor...

''AKP'' Kriptonluların oylarıyla iktidarda kalıyor...

Boğulduk, daraldık, bıktık, usandık...

Her seçim döneminin değişmezi, muhalefetin SLOGANLAR üzerinden yönlendirilmeye çalıştığı algı yönetme biçmini  hiç kimse kaale almıyor.

Bir kaç danışmanın, reklam firmasının masa başında ürettikleri SLOGANLAR seçmen nazarında para etmiyor. Firma değilsiniz ki, piyasaya ürün sürmüyorsunuz.

Şikayet, mızırtı, zırıltı türünden şeyler...

Kimi, kime şikayet ediyorsunuz? ''AKP'' yi mi? Kime? Halka... 

 Çünkü,16 Yıldır ''AKP'' yi iktidarda tutan başka galaksilerden, KRİPTONLULAR! Türk halkı değil!

Türk halkını, on yıllardır SLOGANLAR üzerinden eğip bükmeye çalışmanıza rağmen bu halkın sizin sloganlarınız doğrultusunda düşünüp!, karar!  vermediği hiç mi dikkatinizi çekmiyor?

Göbeğini kaşıyanlar, ağızları çorba kokanlar, dağdaki çobanlar değil mi onlar... ''Sizin düşünce kesitlerinize, sizlerin ileri dünya görüşlerinize, çağdaş yaşam tarzınıza göre değiller.''

Muharrem İnce, Huzur Köprüsü kuracakmış... 

Dünyada kıyametler kopartılıyor. 

İPEK YOLU üzerinen ABD, Birleşik Krallık örtülü biçimde aralarında kıyameti yaşıyorlar Muharrem Bey... Siz hangi huzurun, hangi rüyaların, rengarenk bulutların üzerindesiniz.

İnin oradan da halkın karşısına gerçekleri önce kendiniz BİLEREK çıkın. CHP genel merkezinin koridorlarındaki toz pembe değil dünyanın gerçekleri ile Türkiye'nin gerçekleri.

CHP genel merkezinin kadrolu kedisi ŞERO ekmek elden, su gölden misali sizleri kendisine benzetmiş olacak... Bizim Trakya'da bir söz vardır, sizin bu halinizi çok iyi taif eden; ON DÖNÜM BOSTAN, YAN GEL YAT OSMAN. 

O köprü yapıldı, hizmete açıldı Sayın Muharrem İnce!...

Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden geçen yolun adını tarihte okumuşsunuzdur. 

İPEK YOLU!...

Muhalefete ''kıyak'' olsun!...

1950 seçimlerinden bu yana ''ürettiğimiz'' hangi sloganımız başarılı oldu ve halkın nazarında yer ederek seçimlerde bize ''güven'' olarak yansıdı? Diye düşünmenizi tavsiye ediyorum. 

Şimdilerde Demokrat Partinin YETER SÖZ MİLLETİN! sloganına sarılmaya çalışıyorsunuz.

Söz, 1950 den bu yana zaten MİLLETİN!... 

Demokrat Parti, diye sizin müştemilatınıza sığınan o koltuk, marka, paye sevdalılarını görüyor ve Türk siyasi tarihine ve hatta millet iradesine damga vurmuş olan haykırış olan, slogandan çok ama çok öteye YETER SÖZ MİLLETİN! sedasını o bir kaç ''kişi'' nin zannediyorsanız çok yanılıyorsunuz. 

Bu ülkede goygoy siyasetçilerinin, goygoy bezirganlarının peşinde koşturanlar çoktur. Ancak, icraata, yapılana, sunulana bakıp akıl, mantık, vicdan doğrultusunda haraket eden insanımız çok daha fazladır.

En azından, ilk adım için... sürekli şikayet eden, mız mız çocuk olmaktan vaz geçmeyi deneyin. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI