Kadıköy'deki  randevuya gitmeyin!

Kadıköy'deki randevuya gitmeyin!

Sokakları ısıtmaya çalışıyorlar.

Türkiye'yi toplumsal ve siyasi kaosun içine sürüklemeye yönelik girişimleri körükleyenlerin ele başı sıfatıyla her kim olurlarsa olsunlar çok daha sert tepki görecekleri kesin.

 24 Haziran akşamı ve sonrası için iller bazında bazı girişimlerden, oluşumlardan ve hatta görev dağılımlarından söz ediliyor.

Ankara başta olmak üzere belli başlı diğer illerde YSK ve il seçim kurulu başkanlıklarına yönelik protesto yürüyüşleri için hazırlıkların yapıldığı, görevlendirme tanımlamalarının dahi belirlendiği yönünde bilgilerin varlığından söz ediliyor.

İstanbul ve Ankara gibi bazı illerdeki marjinal sol örgütlerde hareketlilikler gözlenirken, geçtiğimiz gün Kadıköy'de yine marjinal sol bir örgüt sempatizanlarının polise karşı giriştikleri provokatif eylem denemeleri elde edilen bu yöndeki istihbarati bazı bilgi ve söylentileri haklı çıkartır nitelikte.

Böyle bir oluşumun, Tekirdağ ayağı hakkında kulağımıza gelen kısmındaki ''BİLGİLİSİ'' olarak işittiğimiz önemli kişiye,

 o gün yazımın başlığında HAKSIZMIYIM PAŞAM diye sormuştum.

Henüz bir cevap gelmedi!..

Haklı olduğumu ve soruyu en doğru kişiye yönelttiğimi biliyordum. Buna rağmen cevap gelemediği için, sessiz kalmanın ve cevap vermemenin de bir cevap niteliği taşıdığını düşünerek;

''PAŞAMIN'' DA BANA HAK VERDİĞİNDEN EMİN OLDUM!

Amaçlanan...

KAOS!

Sokakları hareketlendirmek, toplumsal huzuru diken üstünde tutmak, devletin zirvesinde sürekli tedirginliğe neden olmak, ekonomik istikrarsızlatırmanın önünü açmak.

Uyarmak gerekli...

Devletin içindeki kripto FETÖ'cü artıklarıyla, sizi gaza getiren derin Amerika'nın saha ajanlarıyla ki bunlardan Tekirdağ'da da var, Alman derin devleti BND'nin sahada cirit atan sarı saçlı, mavi gözlü hatun ajanlarıyla, içerdeki kılıç artığı bazı paralı ''papazlarla'', Salvador Dali maskelilere randevunuz; KADIKÖY ALTI YOLDA, BOĞANIN ÖNÜNDEYSE... O RENDEVUYA GİTMEYİN

Türkiye'yi yormaya devam etmek istiyorlar. Yorgun, bıkkın, sorunlardan başını kaldıramayan, ayaklarının üzerinde değil, dizlerinin üzerinde Türkiye görme alışkanlıklarını sürdürmek isiyorlar.

Sokak hareketleriyle, ekonomik çalkantılarla, siyasi şantajlarla, provokatif her türlü tehdit yöntemleriyle, halkın arasına kin, nefret tohumlarını etnik ve inanç temelleri üzerinden serpiştirerek bizi kamplara ayrılmış görmek onların işine geliyor.

Sinsi temelleri nasıl attıklarını net gözlemlemek, analiz etmek gerekiyor.

Kimin kiminle, neden ve nasıl İTTİFAKA razı edildiğine bakmak gerekli.

Parti ayırmayın. Şahıslar üzerinden değerlendirme yapmayın.

Siyaset belli ideolojiler ve onlara yönelik hedefler üzerinden yapılır ve yönlendirilir.

Hani nerde ideoloji? Gören, rastlayan var mı?

Paranoyalarının ve egolarının tavan yaptığı bir kaç kişinin, parti içi hırslarını halkın önünde koz paylaşımına dönüştürdükleri ve bunun da  adına siyaset dedikleri bataklığın içindeki çamur savaşına tanıklık edip tarafı yapılan ama sonunda da HAKEMİ diye sorumluluğun üzerimize yılıkdığı, sözde irademizle sonucu belirlediğimiz kandırmacasının topyekün maduru olan bizler...

Namık Kemal'in, Hürriyet Kasidesinde sözünü ettiği, bağrımıza hançerini dayayayn düşman var ya...

O düşman sadece hançerini dayayabilmekle yetiniyordu. Şimdi ise aynı düşman hançeri en derinimize saplama işini bize yaptırmaya çalışıyor.

Başarmak üzere!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor