Uçan dairelere iç, dış yıkama, yağlama...

Uçan dairelere iç, dış yıkama, yağlama...

Kılıçdaroğlu'nun elinde olsa peşin, peşin verecek ama elinde yok.

Akşener'in İP sine tıpış, tıpış vekilleri nasıl yolladıysa, HDP ye de verecek ama şimdilik ödünç istiyor.

''Gel vatandaş gel, batan geminin malları bunlar''... diye elindeki mal stoğunu eritmeye çalışan gibi,

Ne dersiniz, 24 Haziran erkeninde erkeni mi oldu? 

On, on beş gün sonra olsaydı herkesin KELİ daha mı net görünürdü?

Gerçi bu kadar zaman da yetmedi değil, görülmesi gereken kısımlar yeterince görüldü.

Temel bey, 28 Şubat ''efelerine'' madalya takarken keyiften nasıl da dört köşeydi. Öncesi zaten malum. İngiltere derin devletinin ayakçılığından başka hiç bir numarası yoktu ''muhteremin''

Meral hanım, deseniz yakıyor, yıkıyor, parçalayıp ortalığı toza dumana boğacağı vaatlerini sıralayarak neredeyse sokaklarda adam bırakmayacağını avaz avaz haykırıyor.'' CHP ve HDP ile bizi aynı safta göstermek iftiradır, ihanettir, yakışıksızlıktır.'' diyen kendisi değilmişçesine bakın şimdi hangi ''derin''liklerde...  ABD derin devleti, Kemal Derviş'i ikna edebilseydi, Meral hanım adaylıkta yinede ısrar edecekmiydi?

Selo, malum. Bakmayın onun mıymıntılığına, milletin onlara 7 Haziran'da verdiği büyük hem de çok büyük şansı 20 Temmuz sabahı yaptığı o hain ve kin dolu açıklamasıyla nasıl ihanet ve şer biçimine çevirdiyse, bu süreci de farklı kullanmadı.

Muharrem İnce, çok yönlü bakılması gerekiyor. neresinden tutacaksınız ki? Öncelikle CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı diyerek bahsettiğim için özür diliyorum. Çünkü Muharrem bey, partisiz tek aday. Bu durum da o da ne yapsın, bir şekilde mücadelesini sürdürmeye gayret etti. HakKını yememek gerek, fena sayılmazdı. Müstehcen şiirler, Amerika'dan arandım uydurmaları, uçuk vaatler, parlamenter sisteme dönüş gibi bir ileri bir geri açıklamaları, dersanecilik döneminin SGK ve sanırım vergi dairesi ile baş göstermiş eski defterler meseleleri, Demirtaş ziyareti gibisinden bir kaç yüz sıkıntı arz eden durumlar olmasa neredeyse işi kotaracaktı.(!)

                                                                   *     *     *

''Kandil'de ''kuşlar dahi yok'.''... ''Dağları, taşları bombalıyorsunuz''

Diyen bilmişler, nerelerdesiniz? Ortalarda YOKSUNUZ!

Evet. 15 Temmuz öncesi ŞEREFSİZ, FETÖ tayfası tam da bunu yapıyordu. Dağları, taşları bombalıyorlar, önceden haberdar ettikleri müttefiklerinin inlere sığınmalarını tembih ediyorlardı.

KANDIRILMIŞLIKTAN hala mı arınamadınız? Yoksa öyle olmasını mı, ''ittifak'' ortaklarınızın inlerine sığınıp Türk Devleti'nin gazabından kurtulmalarını umduğunuz için mi bu tür bilmişlikleri taslıyordunuz?

Türk Devleti, ne zaman hainlere karşı harekat başlatacak olsa neden rahatsızlık hissederek, karşı refleks ortaya koyuyorsunuz?

Sizin için hainin menşei hiç önemli değil.

Uzaylılar gelip saldırsalar, sisin ilginizi çeken ''uzaydan gelmeleri'' olmaz. Türk Devleti'ne saldırmaları sizin için önemli. Uçan dairelere iç dış yıkama, yağlama yaparsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor