Muharrem İnce, İsmail Küçükkaya polemiğinin perde arkası... ASLI BİLİNDİĞİ GİBİ Mİ?

Muharrem İnce, İsmail Küçükkaya polemiğinin perde arkası... ASLI BİLİNDİĞİ GİBİ Mİ?

24 Haziran akşamını, 25 Haziran sabahına bağlayan ilk saatler...

CHP lilerin büyük çoğunluğunun başları hala daha KUMA gömülü...

HALK TV(!) ile FOX Tv  arasında gidip geliyorlar.

Oda ne?

FOX Tv canlı yayınında İsmail Küçükkaya, bombayı patlatıyor...

ADAM KAZANDI! 

 Muharrem İnce'den Küçükkaya'ya gelen SON DAKİKA mesajı...

Önünü bildiğiniz bu gelişmenin ARKASINA bakmak gerekli.

Bu mesaj sayesinde başları uzun süredir KUMUN içindeki CHP lilerin başları KUMDAN çıkmasına çıkıyor da, bu sefer ördek misali suya tersten dalmalarına neden oluyor.

 Bu mesaj umutları söndüren, beklentileri hayal kırıklığına yönelten kara bulut gibi çökerken...

Ertesi gün, Muharrem İnce mesajın detaylarını kendince olan haliyle basın toplantısında açıklıyor ve herkesçe malum açıklamanın ardından Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya için CADI AVI başlamış oluyor.

İsmail Küçükkaya'nın canlı yayında açıkladığı, İnce'nin mesajı sadece CHPlilerin mi umutlarını söndürdü, sadece onlarımı hayal kııklığına sevk etti?

İŞTE GELDİK O MESAJIN PERDE ARKASINA VE DERİNİNE!

Muharrem İnce, Yalova'da oyunu kullanır kullanmaz geldiği Ankara'da ilk olarak nereye gitti?

YSK'nın kapısının önüne...

Kısa bir açıklama ve o dakikadan itibaren buharlaşan bir Muharrem İnce... Nerede, kimlerle?

CHP genel merkezinde yok. YSK'nın önünden de ayrılmış. Olası gideceği yerlerin hiç birisinde değil...

Ne zamana kadar?...

İsmail Küçükkaya'nın canlı yayında SERVİS ETTİĞİ!... 

''ADAM KAZANDI'' mesajının yarattığı BOMBA etkisinin CHPliler üzerindeki ŞOK DALGALARININ ilk hissedildiği ana kadar.

Biz YSK'nın kapısının önündeki Muharrem İnce'ye dönelim.

Günler öncesinden emareleri hissedilen KOMPLOLAR hiç şüphesiz İnce'nin de bilgi kaynaklarına ulaşmıştı. Bazı tertip girişimlerinin sinyalleri, istihbaratları vardı.

Devlet bu konudaki istihbaratını Cuhurbaşkanı adayıyla paylaşmazmı? Muhakkak İnce bu istihbaratlardan haberdar edildi. Sadece İnce mi, Akşener'in, Karamollaoğlu'nun ve Perinçek'in bu konuda bilgilendirilmiş olmaları kesindir. içerdekini bilgilendirmeye gerek görmemiş olabilirler!

Provokasyon temelli bazı tertiplerin seçim akşamı harakete sokularak, öncesinde bazı sözde anketçiler ağzıyla umutlandırılan CHP kitlelerinin; 'Anketler tersini söylüyordu, neler oluyor, kesin oylar çalındı' türünden manipülatif girişimlerle sokaklara yönlendirilmesinin kurgulandığı uzun zamandır biliniyordu. CHP lilerin sokaklara adım atmalarının ardından kurgunun devamında hedeflenen malum!

Önceden haberdar olduğu,bilgilendirildiği bu KAOSA SEVK TEZGAHININ önü alınmalı ve bu hain plan hayata geçirilmeden engellenmeliydi.

Buradan sonrasını yorumlamak çok güç.

DEVLET!...

Tedbirini almıştı. Tepkisel refleksle sokağa adım atacak CHP liler, planın aslının ne olduğunun farkında olmadan GEZİNİN İLK GÜNÜNDEN SONRAKİ gibi evlerinin, çoluk çocuklarının, işlerinin güçlerinin başına döneceklerdi dönmesine de onların bu demokratik hak olarak kendilerinde gördükleri haraketin insiyatifini sokakllarda ele geçirmek için bekleyenlerden çok sonra haberleri olacaktı.

İnce ve Akşener!...

Sandık sonuçlarının ardından yapabilecekleri hiçbir şeyin olmadığını fark ederek gerekli sorumlu davranış biçimini ortaya koymaya ''çaresizce'' mecbur olduklarını erken fark ettiler. Ve İnce kısa bir YSK turuyla yetinirken, Akşener o tura dahi yeltenmeme akılcılığını gösterdi.

Üst Akıl!...

Günler öncesi en seçkin ve en deneyimli saha ajanlarıyla Türkiye'de konuşlanan ''onlar'', arabayı çalışır duruma getirip, vites (R) de bekliyorlardı. Yine olmamıştı. Türk halkı planlarını bir kez daha alt üst etmişti. 

Anketçileri, siyaset mühendisleri, satın aldıkları gazeteci, haberci, provokatör saha ajanları, yerli iş birlikçileri, boğazın kıyılarındaki para baronu yandaşları hep birlikte ilk saatlerin travmasından sıyrılmanın çaresini buzlu içki kadehlerinde arıyorlardı.

A, B, C... Ğ ye kadar tüm planlarını uygulamışlar, her taktiği sahaya sürmüşler hatta strateji üzerine strateji geliştirmişlerdi. Olmuyordu ve yine olmadı!

Tüm bunların arasından, bizim ASLAN SOSYAL DEMOKRATLARIMIZ bula bula günah keçisi olarak iki televizyoncuyu, Portakal'ı ve Küçükkaya'yı gözleri bağlı, elleri kolları arkadan kelepçelenmiş halde idam mangasının önüne getiriyorlar.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA!...

SİYASETEN ASLA BİR ARAYA GELEMEYECEĞİMİZ BİRİSİ. İLK VE BELKİDE SON KEZ KÜÇÜKKAYA'NIN YANINDA YER ALANLARDANIM. FİKRİYATINI VE SAVUNDUKLARINI KIYASIYA ELEŞTİREBİLİRİM ANCAK ORTAYA KOYDUĞUNA İNANDIĞIM BU SON DURUŞU SAYEESİNDE TÜRK HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

KENDİSİNİ VE MESLEKİ KARİYERİNİ HİÇE SAYARAK ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ BİR SORUMLULUĞU YERİNE GETİRDİ.

MESLEKİ REFLEKSLE Mİ, MECBUREN Mİ YOKSA GÖNÜLLÜ OLARAK MI BİLEMEM. ANCAK ÇOK ÖNEMLİBİR İŞ YAPTI.

BAŞTA CHP LİLER OLMAK ÜZERE TÜRKİYE BU ADAMA MİNNET BORÇLUDUR.

KÜÇÜKKAYA'NIN BU REFLEKSİ SAYESİNDE; OLASI AKACAK KANLARIN, YİTİRİLECEK CANLARIN HATTA ULUSLARARASI ALANDA ÜLKE İTİBARIMIZIN ZEDELENMESİNİN ÖNÜNE GEÇTİĞİ İNANCINDAYIM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor