KORKAK!

KORKAK!

Nerelerdeydin ey DENSİZ?

Sesin soluğun çıkmıyordu... Kuyruğunu kıstırmış bir yerlerde sinmiştin.

Şimdi ne oldu ve sen yeniden sahneye sürüldün?

KORKAKLIK! sana öylesine yapışmış ki, sürekli arkasına sığındığın şeylerin üzerinden çemkirebiliyorsun. 

CHP Milletvekili Öztürk Yılmaz, namı değer MUHASEBECİ KENAN!...

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen bu adam(!) geçtiğimiz gün yine bildik senaryo eline tutuşturularak sahneye sürüldü. 

Nefret, hakaret, kin üçerlemesi eşliğindeki sıradanlıklarına densizliğide ilave etmiş. 

Cumhurbaşkanı için ' UĞURSUZ KİŞİ', Genelkurmay Başkanı'na 'yüzsüz adam'... diyebilecek kadar kendisinden geçmiş halde gözleri yuvalarından pörtlemiş ağzından kin ve nefret düşmeyen bu KORKAK, 2014'te teröristlerin rehin aldığı MUSUL 'BAŞKONSOLOSUMUZ'(!) ... Teöröristlerin karşısına gerçek kimliği ile çıkamayacak kadar tırsak, kendisini muhasebeci olarak tanıtabilecek yüreksizlikte silik bir kişilik.

Zihniyet ortada...

 Malum ki, Musul stratejik açıdan çok önemli bir yer ve bu tipolojideki birisi orada başkonsolos... Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bu gün dahi, 'UĞURSUZ KİŞİ' diyebilen, bu gafil o günlerde, oralarda kimbilir kimlerin düdüğünü ağzına almış öttürüyordu? Çokta merak etmeye gerek yok. Ağız yine aynı ağız ve o ağızın içindekinin sahibi yine aynı sahip. Değişen hiç bir şey yok. Kin, nefret ve hırs...

Ancak, bu adamı(!) Musul Başkonsolosu olarak atayanlara, önerenlere, Musul'a gönderenlere bakmak gerekli. Bakıldığında altından kimler çıkacak? Ardından da, CHP'ye kimlerin montajladığına bakmakta fayda var. 'ADALET YÜRÜYÜŞÜ' öncesindeki seyahat programı! gözden geçirilmeli. Nerelerde, kimlerle bir araya gelmiş, görüşmüş?

Ettiği lafa bakın; Kayıp giden ddemokrasinin ardından üzülüyorlarmış. hemen ardından da ettiği lakırdı; 'Seçimden çıkan iradeye saygılıyız.'  Korkak adam(!) sen takiyeci, inanmadığını kolaylıkla söyleyebilen birisisin. Bir önce söylediğinle, bir saniye sonra söylediğin biribirini yalanlıyor. Sen hangisisin?

Danışmanlar 'yalaka', basın satılmış yada susturulmuş, kabinedeki bakanlar 'silik' tipler, Cumhurbaşkanı 'uğursuz kişi', Genelkurmay Başkanı ' yüzsüz'... 

Sen kimsin?

Korkak, tırsak, iftiracı, densiz, başkalarının ağzıyla 'ülkesini' karalayaacak kadar alçalmış, 'ülkesinin' geleceğine dinamit yerleştirmeye devam eden, halkın iradesine gizliden gizliye lanet okuyan, ülke insanlarına umutsuzluk, kaos ve kargaşa vaad eden, halkın umutlarına kezzap döken MUHASEBECİ KENAN!

Herife bakın!...

Milletin gözünün içine baka baka; 'KORKAK OLMADIK, OLMAYACAĞIZ.' diyebiliyor. 

11 Haziran 2014'te işgal edilen Musul Başkonsolosluğumuz'da sen ne iş yapardın? 

Oradaki, koruma görevi yapan Özel Harekat polislerine TESLİM! olunması emrini kim verdi? Buradan hareketle o işgali detaylarıyla ele almak gereği hasıl olduğunu belirtelim.

Özel Harekatçılarımızın arkasında korkudan titreyen, altına kaçıran sen değilmisin, MUHASEBECİ KENAN?

Nasıl yürek sendeki, nasıl korkusuzluk(!)?

Sen var ya sen; Teröristlerin karşısında dimdik duramamış, gerektiğinde kendini öldürtememiş karakter yoksunu birisisin.

Şimdi kalkmış seni mante ettikleri CHP'nin omuzundan 'ülkene' ateş etmeye devam ediyorsun.

KORKAK!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI