VATAN HAİNLİĞİ 'TEDBİR' DİYE GİYDİRİLMİŞ ...

VATAN HAİNLİĞİ 'TEDBİR' DİYE GİYDİRİLMİŞ ...

Ya onlar başarmış olsalardı?

Şimdi biz YOKTUK!...

15 Temmuz'a 'TİYATRO' diyenler, sizlerde yoktunuz.

Hiç birimiz yoktuk. 

TÜRKİYE YOKTU!

Tiyatro severlere(!) tavsiyem... FETÖ kapsamındaki yargılamaları izlemeleri ve orada meydana gelen esas tiyatrolardan haberdar olmaları.

Polise, savcıya bülbül kesilip, mahkemede inkar edenlerin ruh hallerini görmeliler, onların niyetlerindeki hain, şerefsiz, kahpe kirliğilikleri izlemeliler.

İzlemeliler ki, sonra neyin tiyatro olup olmadığına karar versinler.

Sosyal medya üzerinden bilgi kirlilikleri, aptal, saptal dandik paylaşımları işeret parmaklarıyla yukarı kaydırarak ZANNETTİKLERİ saçmalıkların hiç birisinin BİLGİ olmadığını ancak o zaman anlayabilirler.

15 Temmuz için tiyatro diye düşündürülenler teke,r teker her biri cahil olmanın ötesinde tam anlamıyla BEDBAHT olarak acınmayı hak ediyorlar.

Ankara'nın göbeğinde kalabalığın üzerine bomba yağdıran, ateş açan F16 ya, 'nasılsa benzinin bitip bir yere ineceksin.' diyerek elindeki kiremit parçasını fırlatanla, evinin damında eline geçirdiği süpürge sopasını savuran mı acınmayı hak ediyor yoksa 15 Temmuz için TİYATRO(!) diyebilen mi?...

Kahraman kim?

O gece yarısı, Akıncı Üssü darbecilerin merkeziyken, uçakların iniş kalkışlarını engellemek için tarlasını içindeki mahsülüyle birlikte eteşe veren köylü mü yoksa oturduğu yerde elindeki kendisinden akıllı telefonuna gelen 15 Temmuz tiyatro(!) mesajlarını işaret parmağı yordamıyla aşağı, yukarı kaydırıp ahkam kesen, atan tutan bedbaht mı?...

Kahraman hangisi?

Tankın altına kendisini atan, olmadı 2. tankın altına da atlayan genç mi yoksa bankamatik kuyruğunda üç, beş kuruş parasını bir an önce kurtarmanın derdindeki GAFİL mi?

KAHRAMANLIK kimin umurunda? 

Size dokunmayan yılan yaşayabildiği kadar yaşasın(!)...

VATAN HAİNLİĞİNİN 'TEDBİR' GİYDİRİLMİŞ HALİ.

EPİSTEMİK çöküş bu halkın üzerine 90 yıldır nasıl giydirildi, nasıl oluyor da bu halkın önemli bir bölümü, olağan dışılıkları olağan gibi ani bir imaj değişikliği olarak kabullenebiliyor? 

Toplum mühendisliği işte tam bu işler için var. Buradan geleceğimiz nokta ise Türk halkının genetik kodları... Adnan 'hocanın' adamı, Babuna dümeni için toplanan 19 bin şişe kana dayanır bu işin ucu ve çok uzun gider.

Herkes, DAMARLARINDAKİ KAN KADARDIR!...

Geldiği kültür, yetiştiği aile, kazancı, geliri, şehri, eğitimi hiç önemli değildir. Kentli, köylü fark etmez...

 'ASALETİ' kadar davranır, düşünür ve hisseder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor