Gökten kemik yağmayacak...
TARIK ESKİ >

Gökten kemik yağmayacak...

Biz neleri gördük, nelere şahitlik ettik.

Adam kalktı ne dedi?... ''ADAM'' dediğime bakmayın, zaten kıçının kılı şemsiye teline dönmüş ama buna rağmen ne mal olduğu her gün saçını, sakalını, tipini biçim biçim değiştiren saçlarını fırın boyadan çıkartmayan megoloman bir tipti ''merhum''...

''Ben seçim sonuçlarını biliyordum ama açıklayamadım. Çünkü beni linç ederlerdi''...

Vay anasını be, milleti manipüle edeceksin, seni adam yerine koyup senin ''bilimsel'' metotlarla elde ettiğine inanılan ama sonrasında BALON! olduğunu itiraf ettiğin sonuçlara kandırılan bu halktan insaf bekleyeceksin.

 Bunun gibi, SAHTEKARLARDAN o kadar çok var ki, bu ''nitelikli dolandırıcı'' seçim öncesi vatandaşları manipüle etmekle yetindi.

Şimdi benzeri SAHTEKARLAR! yazarak, çizerek ekonomi üzerinden halkı manipüle etmeye gayret gösteriyorlar. VATAN HAİNLERİ! takmışlar zilleri, almışlar ellerine tarakları, mahalle yanarken saçını tarayan bir yandan da göbek atan OROSPULAR!...

Emperyalizmin saçtığı salyaları yıllardır yalayarak geçinen bu tipler... Geziden başlayan süreçte 17/25 Aralık ve 15 Temmuz devamında görev başından bir an olsun uzaklaşmadılar. Hain ve şereften yoksun misyonlarını sadakatle sürdürüyorlar.

Bu KÖPEKLER! sahiplerinin salyalarını yalamaya o kadar aloışmışlar ki, GÖKTEN KEMİK YAĞACAĞINDAN EMİNLER.

Doların yükselişinden umut ettikleri... ''Erdoğan'ın bu sayede gitmesi!'' İşte bu kadar cahiller ve acizler. 

Ellerinde kınalar, bir an önce KIÇLARINA yakmanın hevesi ile bekleşiyorlar.

Ne vatan, ne millet ne de devletin bekası umurlarında değil. Yalamaya devam ettikleri sürece elde edeceklerinin derdinde olan bunlar, halkı manipüle edebildikleri kadar kazanıyorlar.

24 Haziran öncesi ''ön gürmüşler'' neyi? Ekonominin krize gireceğini... YALANCILAR! sahipleriniz, size kendi planlarından tiyolar aktardılar ve siz onların size sızdırdıkları kadarından haberdardınız... İŞ BİRLİKÇİLER! 

                                                               *    *     *

''Ekonomik kriz var'' öylemi?

Dört aile oturuyoruz ve bu dört aile önümüzdeki bayram ve kış aylarında olmak üzere ayrı, ayrı tatil planlarını biribirleriyle paylaşıyorlar. Eşlerin her birinde ayrı araba, çocuklar özel okullarda, telefonların en dandiği 5 bin Lira... Bu konuşmanın geçtiği sitede otopark alanında yer kalmamış araçlar sitenin dışındaki yola taşmış halde, sohbetin sonunda dağılınırken, dört aileden üçü o akşam yemeği için bir yere gitme kararı alıyorlar ki ödeyecekleri adisyon aile başı 4 yüz, 5 yüz liradan az olmaz.

Şapşal Trump, bundan haberdar olsa saçını başını yolmakla kalmaz kıçının şemsiye teline dönmüş sarı tüylerini bile yolar.

Mutfak tüpünü çakmakla kontrol eden, 15 Temmuz gecesi hayatında ilk defa tankın taretine girip 10 dakikada tank kullanmayı beceren, F-16 ya süprge sapı fırlatıp ''ulan benzinin bitip yere inmeyecekmisin işte o zaman senin ......'' diye seslenen insanlarla,bizimle, TÜRK MİLLETİYLE!   başa çıkabileceğini düşündüğün şeyin ne? KAĞIT PARAN! en önemli silahın bu mu? içimizdeki kanı bozuk, sütü kesik bazıları dışındakilere YETMEZ!... 

Sarsılırız, bocalarız ama bir saat gelir ki, gözümüzü kırpmadan, ardımıza bakmadan ... Neler yapabildiğimizi, yaptığımızı ve yapabileceğimizi siz çok iyi bilirsiniz!

 Devlet geleneğinin 2 bin yıllık tecrübesi sayesinde sayısız tuzaklardan kurtulan TÜRK MİLLETİ buhranlı bu günleride atlatacak ve geride bırakacaktır.

Bizimle dans etmeye mi heveslisiniz?...

KURTLARLA DANS! öyle mi?

Ritüelini biliyor, kuralının tek olduğunu kabul ediyor olmalısınız... ÇAKALLARA UYMAZ BİZİM DANSIMIZ! 

Ankara'da, Beş Tepe'de masadaki tartışılan tek konuyu tahmin etmek çok kolay...

KRİZDEN KURTULMANIN ÇARELERİ DİYE BİR ŞEY SÖZ KONUSU KESİNLİKLE DEĞİLDİR. BUNA NEDEN OLANLARDAN ALINACAK İNTİKAM VE YÖNTEMLERİ MASADA TARTIŞILIYORDUR!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor