Bizim planlarımız ebediyete kadar...
TARIK ESKİ >

Bizim planlarımız ebediyete kadar...

Sosyal medya ''fenomenleri'' nerelerdesiniz, bekliyoruz.

2013'te 53 kişinin hayatını kaybettiği Reyhanlı saldırısının planlayıcısı ve yönlendiricisi Yusuf Nazik paketlendi... Haberiniz var mı?

Katliamın baş sanığı MİT tarafından Lazkiye'de der top edilerek paketlendi!... Sosyal medya bezirganlarından tık çıkmıyor.

Öyle bir operasyon ki, 1999 da Apo Kenya'da alındığında insiyatif CIA'nın elindeydi, ama bu operasyon tümüyle TÜRK İSTİHBARATININ İNSİYATİFİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Hemde nerede, Esad'ın kalesi Lazkiye'de... Sayısız ülke istihbaratının kum gibi kaynadığı Lazkiye'de bu türden bir operasyon yapmak gerçekten başarının üzerinde takdiri hak eden bir irade ile gerçekleştirilebilirdi ve Türkiye bunu başardı.

Denir ya, ABD planlarını yüz yıllık yapar, İsrail bin yıllık... Gözden kaçırdıkları, bizim planlarımızın EBEDİYETE KADAR olduğu. ''Tavşanların'' peşine kağnı arabasıyla düşeriz ama sonuçta mutlaka yakalarız.

Bu uluslararası operasyonlar Türk Devleti'nin başarısıdır. Türk Halkının gururudur. 

1974 Kıbır harekatında herkes CHP li veya MSP li değildi. 15 Temmuz akşamı tankların üzerindekilerin hepsi AK Partili değildi. Kore tugayını uğurlayanların hepsinin DP'li olmadığı gibi...

Bir gerçeği ütopik bakış açısı olarak görmektense dünya gerçeği olarak tarihsel ve kültürel bağlar perspektifiyle değerlendirdiğimizde karşılaştığımız tek bir gerçek var...

DÜNYANIN GERÇEKTEKİ SÜPER GÜCÜ TÜRKİYE'DİR!

Toptancılık ve acziyet zihniyetini terk ederek bakmayı denediğinizde bu doğruyla yüzleşmeniz zor değil.

Filistin'de, İsrail askerinin vurduğu genç elindeki Türk bayrağını bırakmıyor. Bosna'da ve Balkanların her yerinde milyonlarca insan iki yüz yılı aşkın zamandır bizi bekliyor. Afrika'nın ortasında Cuma hutbesindeki imam, Sanacak-ı Şerif'in İstanbul'da olduğunu vaaz ediyor. Ümmet biliyor ki, Türkiye düşerse, ümmet düşer!... Milyonlarca müslümanın umtlarının temsil ettiği yegane değer,Türk bayrağı dır.

Dünyada, 80 den fazla devlet Türk! demeden tarihlerini yazamıyorlarsa durup düşünmek zamanıdır.

Kompleksle, zavallılık hissiyle, aşağlık duygusuyla tortulanmış beyinler bilirler mi ki, Amerikanın 29 yıl boyunca Osmanlı Devletine vergi ödediğini...

Yanlış yazmadım, yanlış okumuyorsunuz. Amerika 29 yıl boyunca BİZİM HARAÇ VE VERGİ MÜKELLEFİMİZDİ!... Ve Amerikan tarihindeki ilk ve tek anlaşmadır, kendi ana dillerinde kaleme alınmayan Türkçe! yazılıp BESMELEYLE BAŞLAYAN ve Türkler tarafından hazırlanan ''çaresizce'' altına imza attıkları başka bir metin Amerikan tarihinde yoktur.

Emin olun... Son operasyonlar ve siyasi çıkışlar, ''ONLAR TARAFINDAN'' Türk Devleti'nin gücünü ve kararlılığını bir kez daha ortaya koyduğu çok ama çok önemli ''hatırlatmalar'' olarak okunuyor.

Eksik olan ne?...

Tarihimizi, kültürümüzü ve öz benliğimizi tesis eden inanç ve milli şuurumuzun örselenmesine yönelik on yıllardır hatta yüz yılları kapsayan girişimleri birlik, beraberlik, bütünlük içinde karşılama iradesini göstermeyi başarabilelim.

PKK, FETÖ ve diğerleri var oğlu var. Dün de vardı ondan önceki gün de. 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI