2019'un ''KAZANANI'' CHP olmayacak, ''KAYBEDENİ'' kesinlikle ''AKP'' ve ''Erdoğan'' olacak.
TARIK ESKİ >

2019'un ''KAZANANI'' CHP olmayacak, ''KAYBEDENİ'' kesinlikle ''AKP'' ve ''Erdoğan'' olacak.

Mart 2019 yerel seçimlerin galibi de, mağlubu da belli...

Kazanan CHP olmayacak, kaybedense kesinlikle ''AKP'' ve ''ERDOĞAN'' olacak!...

Kime göre mi? Tabi ki, her seçimde ''kazanmış'' olan KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA GÖRE... Her seçim sonrası böyle olmadı mı ki, Mart 2019 yerel seçim sonuçları da böyle olmasın.

CHP parti sözcüsü Faik Öztrak o gece için en az beş belkide daha fazla AÇIKLAMA METNİ hazırlayacak. 

Türkiye geneli için beş ayrı açıklama metni, her büyükşehir içinse ayrı ayrı beşer metin... Ardından CHP tandanslı medyanın başta ''HALT TV'' gibilerinin yaptıkları, yaydıkları yalan yanlış haberleri derleyip toparlamak için yine sayısız açıklama metni hazırlamak zorunda kalacağının Öztrak'ın da farkında olduğundan eminim.

Her şeye rağmen CHP tabanı rahat olmalı!... ''Genel Başkanları'' bu seçimin kesin galibi olacak. Gönüllerini ferah tutsunlar. Onlara düşen ''TIPIŞ, TIPIŞ SANDIĞIN BAŞINA GİTMEK''.

                                                                          *     *     *

Daldan eğilme değil, kökten, sürgünden HARAMZADE!...

SOYDAN SOPTAN HIRSIZ!

Ulan!...

Sen onun bunun kursağından geçen lokmaların haram, helal hesabını tutacağına önce dededen kalma malların, mülklerin mirasların, onun bunun malına mülküne dedenin nasıl, ne biçimde çöktüğünün vicdan muhasebesini yap.

O kadar mı haysiyetl, şerefli onurlusun...

Sürekli baba sülalenden bahseder dururken, ana sülalenden neden hiç bahis geçirmiyorsun? Gerçi baba tarafının SELANİK MÜBADİLİ olmasından başka bir şeyden de söz ettiğin yok ama o tarafa dalarsak aslında iş daha da boka saracak. 

Ana tarafından da bahsetsene... Örneğin ananın babasından!... Nerden gelmiş, ne iş yaparmış, geride bıraktığı miras yoluyla size intikal eden mal, mülk gibi şeylerden de söz etsene... Yemiyor değil mi? 

Hilkat garibesi kılığınla kendini haktan mı zannettin de yanında çalıştırdığın, kızın yaşındakini KAPATMAN YAPTIN!... 

KAPATMANIN eski sevgilisi ''ÇADIR TİYATROCUSU'' olduğunu bildiğin herife bile makama oturduktan bir kaç ay sonra '' hatunun seni mest etmesinin üzerinden bir ay geçmeden'' en az 500 bin liralık işi verdin mi, vermedin mi? Bununlada yetinmeyerek devamında senden kaç yüz bin Liralık daha iş aldı bu ''KAPATMADAN TORPİLLİ ORTAK''... Beş yıldızlı otelde ORTAĞININ konaklama faturalarını kim ödedi? Sen de öedemedin, hangi iş başlığı içinde bu masrafı milletin sırtına yükledin?

  Senin olmadığın bir ana denk getirp, karın, kızın neredeyse KAPATMANIN saçını başını yolarak sokak ortasına atmasalardı sen hala rezaletini aleni devam ettirecektin. Sonra ne yaptın? Yalakan olan şarkıcı eskisinin sevgilisinin üzerine kurulu uyduruk bi işe KAPATMANIDA hariçten ortak edip o sayede sayısız iş pas ederek  hala daha yüz binlerce Liralık pastayı onlara sunmuyormusun, orada onları himaye etmeye devam ettmiyor musun?

Lafa gelince sen helel lokma yersin, gursağından haram geçmedi, geçmez... Hadi be ordan! KÖKTEN HARAMZADE, SENDE...

Dur, daha yeni başladık. Hatta başlamadık bile... Bunlar ısınma turları.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI