Türk Yurdunun Bütün Dağlarında Biz varız.
TARIK ESKİ >

Türk Yurdunun Bütün Dağlarında Biz varız.

Siz misiniz ne mutlu Türküm diyen, siz misiniz varlığınızı Türk varlığına armağan (hediye) eden, siz misiniz Türk olmakla övünen...

Yoksa siz değilmiydiniz daha düne kadar ADRİYATİK'TEN ÇİN SEDDİNE KADAR TÜRK DÜNYASI diyene ''FAŞİST'' diye haykıran.

Ne oldu, ne değişti de siz şimdi TURANCIDAN FAZLA TÜRKÇÜ, ÜLKÜCÜDEN FAZLA MİLLİYETÇİ kesildiniz?

1977 seçimleriyle birlikte Bülent Ecevit tarafından sırf siyasal çıkar mantığı, taktiği olarak CHP ye yeniden ve sanki daha önce hiç yokmuş gibi, dahil edilen ATATÜRKÇÜLÜK adına, Onuncu Yıl Marşındaki; Türk önde, Türk ileri dizelerini okurken şimdi neredeyse boğazınızı parçalayacaksınız!...

DOĞRUYU bulmanıza rağmen YANLIŞ yapmaya devam etmek geleneğini terk edemiyorsunuz.

Haklısınız, sizi İzmir'in dağlarında çok uzun süre oturup beklemeye mahkum edenlerin değirmenine su taşımaya devama mahkum olduğunuzun hala farkına varamıyorsunuz. 

Sizin varlığınızı Türk varlığına emanet etmekten anladığınız...Türklük taslayıp el altından PKK'nın siyasi kanadına oy isteyerek ve baraj atlatarak gazi meclise sokmak mı?

Yoksa... ABDÜLHAMİT HAN tarafından kurulan, Kürt ve Türk halkına karşı mezalime kıyama girişen Ermeni Taşnak, Hınçak çetelerine karşı amansız mücadele veren Kürt aşiretlerince oluşturulan birliklerden yüz yıl sonra İNTİKAM! almaya çalışan KILIÇ ARTIĞI ERMENİLERİN, PKK adı altındaki eşkiya örgütü ile her türlü bağlantısı aşikar HDP'ye baraj atlatarak onları GAZİ MECLİSE TAŞIMAK MIDIR sizin varlığınızı armağan ettiğiniz TÜRK VARLIĞI?

DOĞRULUK! anlayışınız eğri ki, size nereniz doğru diye sormaya gerek yok.

ÇALIŞKAN OLMANIZ...PKK'lı zombilerle dağlarda ve hatta şehirlerde, sınır ötesinde vatan, bayrak, ezan, iman, namus diye çarpışan evladını, torununu hasretle, endişeyle beklemye koyulmuş analara, babalara... Atatürk'ün partisiyiz, İzmir'in dağlarında oturduk kaldık gazıyla el altından PKK'nın siyasi uzantısına sırf kendi siyasi emelleriniz için sinsice! el altından oy devşirtmek ve onlarla ''ÇAK'' yaparak kutlayıp gurur duymak mı?

Bu ne yaman çelişkidir...

Deniz Gezmiş'i anma törenlerinde, onun idam sehpasına attığı adımda ''YAŞASIN TÜRK VE KÜRT HALKLARININ KARDEŞLİĞİ'' diye haykırışını dillerinden eksik etmeyenler... ŞOVEN! dürtüleri siyasi ikbal uğruna alet ederek her iki halkın karşısına böylesine bir tahrik unsurunu dikebiliyorlar.

Türk ve Kürt Milletinin inancı ve vatan severliği üzerinden sahaya sürülen bu planı yine ve her zamanki sinsilikle sahneliyorlar.

Başaramadınız, başaramıyorsunuz, başaramayacaksınız!

İzmir'in dağlarında da, Cudi'de, Gabra'da da Ağrı'da da, Toroslar'da da biz varız. Tanrı dağlarında, Allah hu Ekber'de, Altaylar'da olduğumuz gibi.

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor